Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa po progamu je ne pre 14h, pocece u 15 [emoji6]
    Pa dobro. Od tri do pet i to je to.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Igra posle Kvitove,jedino ona da igra preko 2h,pa da Novak ne pocne u 04 po nasem

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • znaci bice 3,4h mucenja protiv diegita na suncu

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Već duže vreme hoću nešto da vas pitam, a sve mi nekako neprijatno...ali sada moram posle ovog Oljinog tvita...
              Šta je Novaku sa levim okom? U poslednje vreme kao da mu je levi kapak spušten...je l' radio operativnu korekciju vida?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Maro sad me teraš da opet gledam klip..
                To mu je neka žena bacila uroke.. To su ti simptomi.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Maro sad me teraš da opet gledam klip..
                  To mu je neka žena bacila uroke.. To su ti simptomi.
                  Pogledaj baš pa mi reci...već neko vreme to primećujem ali ovo kada je ovako zumirano (kao na početku prethodnog tvita gde se osvrće na najbolje momente sa AO ) se baš vidi...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Pogledaj baš pa mi reci...već neko vreme to primećujem ali ovo kada je ovako zumirano (kao na početku prethodnog tvita gde se osvrće na najbolje momente sa AO ) se baš vidi...
                    Ja sam to primetila kad je bio onaj humanitarni mec pre AOa, ali posle nijedan njegov mec nisam gledala, pa sam mislila da je samo tada.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Jeste ima malo. Kažem ti to je urok. Znam i kako se to leči ali obrisaće mi Bojana post..

                      Comment


                      • https://www.instagram.com/p/B7wekcJH...d=gcovbsc4ab0t

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Video nam treba... cacke i instagram [emoji58]

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Video nam treba... cacke i instagram [emoji58]

                            🙄 otkud znam Olja, meni otvara link ☹️...



                            Briši post slobodno ... Samo da vidiš kako je kod mene.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Nisi me razumeo, radi link, ali na insta sto strana, ovde pustis i ide ceo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Novak je odlicno prosao prvi ozbiljni test. Bio je jako dobar u mecu koji mu se, s razlogom, nije igrao. Bolji je od Svarcmana, ali ne moze lako da ga dobije, uz to cekao ga je vazniji posao. Pravi turnir pocinje u utorak.

                                Plan je bio jasna. Ne dati Svracmanu da udje u ritam (otud cesto oni nerezonski dropovi) i iznad svega uzeti mu vrijeme. Sprovodjenje plan je je islo dobro a 2. setu odlicno. Naravano, kad uzimas protivniku vrijeme, moras i sam da zuris. A kad zuris, ima gresaka. Zbog njih je na momente u prvom setu izgledalo da nema kontrolu, ali je imao. Nijednom nije stvarno bio ugrozen zato sto je servirao odlicno. Protiv izvrsnog returnera kakav je Svarcman imao je 67% osvojenih poena na drugom servisu.

                                Raonic izgleda bolje nego ikada iako su mu protivnici malo isli na ruku. Cilic je bio umoran, Cicipas je usao u mec uvjeren da mora da pobijedi a prva dva kola su bila zagrijavanje. Ako Novak bude servirao kao do sada, trebalo bi da bude u redu, pogotovo ako dobije vecernji termin.

                                Comment

                                Working...
                                X