Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a neko ce da prespava

    Spoiler
    vala 1 mec posle pauze nece ga propustiti da odgledam ,a za ostale nzm

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      a neko ce da prespava

      Spoiler
      vala 1 mec posle pauze nece ga propustiti da odgledam ,a za ostale nzm
      Mozda se ja probudim da odgledam ali tesko
      Last edited by Lord Aleksoni; 30-09-13, 20:01.

      Comment


      • Na mladjima svet ostaje
        Spoiler
        al od podne
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Mozda se ja probudim da odgledam ali tesko
          e bubo lenja

          Comment


          • Da je neki protivnika pa da ustajem, a ovako otrov za miseve Rosol

            Comment



            • Nizi pobede Nole,nije vazno sad prvo mesto,idemoooooo dalje
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Petra View Post

                Nizi pobede Nole,nije vazno sad prvo mesto,idemoooooo dalje
                Bitne su pobjede i trofeji, a prvo mjesto će da dođe ponovo, kao nagrada za trud i rad. Idemooo Novače
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Prvi set je pokazatelj puta kojim treba ići. Agresivan, precizan sa oba krila uz vanzemaljsko vraćanje servisa.
                  Bh smeč posebno raduje a izlasci na mrežu su sve sigurniji. Publika je uz njega, tako da postoji dobri preduslovi da azijska turneja donese radost i impuls za dalje.
                  sigpic

                  Comment


                  • azijska turneja uvek je prijala Noletu,pa nek ostane tako

                    Comment


                    • Nisam gledao mec, ali Nole je pobedio i bez moje podrske

                      Kao sto se i ocekivalo, savladan je Rosol i idemo dalje ..

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        @NI
                        Nema sporenja oko iznetih brojki. One su neumoljive i egzaktne u korist pretedenta na tron. Ja uvek pokusavam ponesto `izmedju redova` iznaci. Novakove izjave da nece biti olakog prepustanja vodece pozicije mogu imati dva aspekta.
                        Prvi psiholoski a u skladu sa licnom motivacijom i ohrabrenjem za nastavak sezone i ujedno poruka rivalu da borba nije gotova.
                        Drugi manje verovatan a moguc, je da Novak zna nesto u sta publika nema uvida na cemu bazira svoja nadanja.
                        Verujem u vrlo zanimljiv zavrsetak sezone, a brojke cemo na kraju svoditi.

                        U prilog koliko borba za tron postaje psiholoska igra stoji i ova izjava
                        Izjava je dio psiholoskog rata. Prava izjava u pravom trenutku. Poruka je: "Ja sam najbolji a ne Rafa."

                        Comment


                        • Nole cim se dokopa Azije i Australije postaje prava gladna zver
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Crveno, crveno, crveno... crveno je boja ljubavi...

                              StaNole - 1.meč

                              (Kada otvorite link, liknite na prvu sliku, a onda skrolujte polako na dole, slike se same menjaju, kao sa projektora)



                              Novak u Kini 2013.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://www.kurir-info.rs/otkaz-novak...clanak-1013797

                                Predpostavljam da su ovo samo nagađanja?
                                Last edited by proudNolee; 02-10-13, 13:26.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X