Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak nema nijedan realan način da bude prvi, a NI složila bi se sa tobom, i ja bi radije izabrala ovo drugo, ne mora da završi godinu kao prvi, ali neka više ne izgubi nijedan meč od Nadala do krajaa godine, to bi ujedno i bio jedan od načina da Nadala uvede u sledeću godinu sa uvjerenjem da je bolji od njega, što Novak svakako jeste. Biće ovo zanimljiva završnica sezone!
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Novak nema nijedan realan način da bude prvi, a NI složila bi se sa tobom, i ja bi radije izabrala ovo drugo, ne mora da završi godinu kao prvi, ali neka više ne izgubi nijedan meč od Nadala do krajaa godine, to bi ujedno i bio jedan od načina da Nadala uvede u sledeću godinu sa uvjerenjem da je bolji od njega, što Novak svakako jeste. Biće ovo zanimljiva završnica sezone!
      ma Novaka ne treba da opterecuje 1 mesto,vec Dejvis kup i da se jos koja titula osvoji do kraja god

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        ma Novaka ne treba da opterecuje 1 mesto,vec Dejvis kup i da se jos koja titula osvoji do kraja god
        Ma naravno da je bitno #1 .. Uz grenslemove, to je najbitnije. A sada nam se jos i pruza prilika da osvojimo ponovo DC, i nadam se da cemo to iskoristiti. To ce verujem, dati dodatno samopuzdanje Novaku da pruza i dalje dobre partije..

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Ma naravno da je bitno #1 .. Uz grenslemove, to je najbitnije. A sada nam se jos i pruza prilika da osvojimo ponovo DC, i nadam se da cemo to iskoristiti. To ce verujem, dati dodatno samopuzdanje Novaku da pruza i dalje dobre partije..
          neka se ponovi 2010 kad smo osvojili DC,pa je posle krenuo teror u sld god

          Comment


          • @NI
            Nema sporenja oko iznetih brojki. One su neumoljive i egzaktne u korist pretedenta na tron. Ja uvek pokusavam ponesto `izmedju redova` iznaci. Novakove izjave da nece biti olakog prepustanja vodece pozicije mogu imati dva aspekta.
            Prvi psiholoski a u skladu sa licnom motivacijom i ohrabrenjem za nastavak sezone i ujedno poruka rivalu da borba nije gotova.
            Drugi manje verovatan a moguc, je da Novak zna nesto u sta publika nema uvida na cemu bazira svoja nadanja.
            Verujem u vrlo zanimljiv zavrsetak sezone, a brojke cemo na kraju svoditi.

            U prilog koliko borba za tron postaje psiholoska igra stoji i ova izjava
            Bice tesko uzeti krunu Djokovicu


            http://www.sportklub.info/forum/group.php?groupid=71
            Last edited by pecaros; 30-09-13, 12:05.
            sigpic

            Comment


            • Veridba,a dogodine i svadba
              Nek je srecno i bericetno Jeleni i Noletu

              Nole,srecno u Kini,idemooo
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • 101. sedmica na tronu

                sustugnut andre agasi.. jos 1 legenda i ikona bijelog sporta...

                Comment


                • U u 9, jesu li mogli ranije!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ja pre 11h ne mogu da se probudim

                    Comment


                    • cuj njih rano im u 9

                      Comment


                      • Taman, uz jutarnju kafu
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Neki uz kafu, neki uz Live score
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Neki uz kafu, neki uz Live score
                            I uz Live score moze da se pije kafa
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Petra View Post
                              I uz Live score moze da se pije kafa
                              Htedoh reci, ocekujem izvestaje od vas ovde
                              Similis simili gaudet

                              Comment

                              Working...
                              X