Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ponedjeljak pocinje 100-tu nedjelju. Sedam dana kasnije, 30. septembra pocinje 101 nedjenju i time stize Agasija. Ako Nadal ne bude igrao Pekiing, eto prilike Novaku u slucaju pobjede da stigne, privremeno Nadala na 102 nedjelje.

    Comment


    • Ništa Agasi, Rafa, Borg (109)... napadamo Mekenroa na 170.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja sam se sada malo pogubio sa ovim ATP renkingom,
        da li Novak moze ostati do kraja godine na No.1 ? Mislim mozeli da odbrani "bodovni udar" od Nadala?
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • http://live-tennis.eu/race

          sve bi trebalo da ti bude jasno ovde, na toj listi niko nista ne brani vec su to poeni osvojeni u dosadasnjem toku godine. Vidis koliko je poena Nadal ispred Novaka, tako da tesko da ce Novak biti No1 na kraju godine
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Ja sam se sada malo pogubio sa ovim ATP renkingom,
            da li Novak moze ostati do kraja godine na No.1 ? Mislim mozeli da odbrani "bodovni udar" od Nadala?
            Teoretski moze. Prakticno? Ako Nadal ide u Kinu, sanse su mu mnogo manje od 1%. Ako Nadal preskoci Kinu, sanse su mu mozda svih 5%.

            Comment


            • Ako potrosi pilulice, onda Novak i ima neke sanse...

              Comment


              • Znaci sanse su nikakve Pa dobro,sada ce i nova 2014-a pa idemo da lovimo bodove.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Novak je u Montrealu prakticno izgubio prvo mesto.Tako da gledati Rafalela koji je prijavio i Bazel a da Kinu preskoci malo verovaatno, igra DC mec sa Ukrajinom /neophodan za prolaz svoje reprezentacije, nekoliko desetina bodova je u pitanju, nema nikakvu svrhu sto se pozicije samog Novaka u ovom trentuku tice. Za sada su te 102 nedelje realnost. Na njemu je da pokusa sto bolje odraditi Peking , indoors (Shangai i WTF), za Pariz je tu malo prostora i DC naravno , a onda posle odmora, da se sprema za AO. Pa negde od kasnog proleca 2014 da krene razmisljati o povratku na prvo mesto ukoliko mu je to od jedan od ciljeva koje bi bdw trebao malo preformulisati bar sto se medijskog dela price tice.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Pozz ljudi, ne zamerite ako postavljam pitanje u pogresnoj temi, slabo zalazim u ovaj pdf.
                    Drug za rodjendan trazi jedan sorc koji je Novak nosio, ne znam kad, ne znam gde, samo imam slike istog. Moze li neko da mi pomogne gde to mogu da nabavim, on je spominjao N Sport, ali ja stvarno ne znam? Hvala!
                    Slike:
                    Spoiler



                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Novak moze da ostane prvi na kraju sezone u koliko do kraja osvoji vise od 3000 bodova, a Rafael ne osvoji nista tj 0 bodova - sto je priznacete i sami u domenu naucne fantastike ....
                      Ja bih bio prezadovoljan ako Novak do kraja sezone odradi ono sto je na njemu - tj uzme preko 3000 bodova ...
                      A Nadal neka kupi sada sto god vise moze ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Pozz ljudi, ne zamerite ako postavljam pitanje u pogresnoj temi, slabo zalazim u ovaj pdf.
                        Drug za rodjendan trazi jedan sorc koji je Novak nosio, ne znam kad, ne znam gde, samo imam slike istog. Moze li neko da mi pomogne gde to mogu da nabavim, on je spominjao N Sport, ali ja stvarno ne znam? Hvala!
                        Slike:
                        Spoiler



                        Kod nas od ST opreme jedino što se može naći je obuća, odnosno patike, koliko znam. Mada ko zna možda se i negde izbunari, ali mislim da to treba baš tražiti.
                        Možda pre u Novak Shopu na teniskim terenima.
                        Last edited by miloolja; 20-09-13, 01:42.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Dodji u vecni grad Doboj, ST od glave do pete odeva ponosne Dobojlije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Pozz ljudi, ne zamerite ako postavljam pitanje u pogresnoj temi, slabo zalazim u ovaj pdf.
                            Drug za rodjendan trazi jedan sorc koji je Novak nosio, ne znam kad, ne znam gde, samo imam slike istog. Moze li neko da mi pomogne gde to mogu da nabavim, on je spominjao N Sport, ali ja stvarno ne znam? Hvala!
                            Slike:
                            Spoiler



                            Poz, ja imam taj sorc mogao je da se kupi u n-sportu do kraja leta 2012 barem kod mene u Subotici, a n-sport vise nema ST odecu nego samo obucu

                            Probaj na ebay-u ili kontaktiraj novak shop na 011/3282850 mada male su sanse da imaju

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Ja sam se sada malo pogubio sa ovim ATP renkingom,
                              da li Novak moze ostati do kraja godine na No.1 ? Mislim mozeli da odbrani "bodovni udar" od Nadala?
                              Ne postoji apsolutno nikakva realna mogućnost da Novag završi kao broj 1 na kraju godine, jedino da odbrani sve poene do kraja godine, u Parizu zaradi koji dodatno, a da Nadal ne igra ništa do kraja godine, ali to se svakako neće desiti, tako da sam se ja već pomirila sa činjenicom da je Nole 2, i iskreno nije mi to teško palo. 2014 je naša u to sam 100% sigurna, počevši sa 5 titulom na AO (koji mi je ujedno i najdraži GS)
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • I meni je AO "najlepsi" u svakom smislu turnir (i od pre nego sto se Novak rodio) ... al` nekako taj turnir nema tezinu kao ova ostala tri.Isto je sve,isto je bodovanje al` opet kao da nije isto. Mozda zato sto je Australija geografski daleko
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X