Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao sam vec i ponovicu, pravo je cudo kako je Novak dosao do 5. seta. Ali je dosao dotle, to je veoma vazno. To nesto znaci. Da nije bilo onog pecanja vjerujem da bi pobijedio.
    Ne vjerujem da ce ovaj mec toliko tesko pasti Novaku, gubio je i do sad teske meceve pa znamo da ne bi to previse uticalo na njega.
    W nece biti reper i ne moze jer ima mnogo opasnih protivnika u Londonu, pogotovo u prvoj nedelji. Tu je potrebno i malo srece. Novak je prosle godine osjecao mnogo veci pritisak nego ove. Izgledalo mi je do petka da je maksimalno opusten, da nema nikakvog pritiska. Bilo ga je, da nije ne bi igrao onoliko stegnuto, ne bi pravio onoliko gresaka. Problem nisu bile iznudjene, nikad nisu. Nadal je igrao dobro i bio je bolji igrac u polufinalu. Problem su neiznudjene, one greske koje dodju ni iz cega, bez ikakve potrebe, kad zuri, kad se ne drzi plana.
    Ovaj mec je dokaz kolika je Novak velicina. I ljudska i igracka. Novak koji napravi 20 neiznudjenih vise nego vinera, napravi 7 vinera manje od Nadala dodje na korak od pobjede maltene.
    Nabijen je veliki kompleks Spancu, toliki da cak i ne mora da igra najbolji tenis u uslovima koji favorizuju Spanca da bi pobijedio. Prekjuce nije, drugi dan oce.
    Jos jednom je Nadal dobio lekciju iz ponasanja, Novak nece nikad gaziti preko ostalih da bi dosao do pobjede, cilj opravdava sredstvo ali ne i u njegovom slucaju.
    Nadal ce sjutra opet raditi ono sto je radio u petak, Novak nikad nece. Ogromna je razlika izmedju njih, treba biti ponosan na Novaka.
    Mislim da je bilo i tezih poraza od ovog. I uvijek bi izlazio jaci iz svega, ali za ovaj poraz stvarno ne smije puno da zali. Bila bi kradja da je dobio. Kradje se desavaju, sjetimo se Tsonge na zavrsnom Mastersu protiv Djokovica. On je posle tog meca izjavio, bila je ovo kradja u sred bijela dana. Zamalo da vidimo jos jednu, mnogo vecu, mnogo znacajniju.
    Osvrnuo bih se jos jednom na detalj u trecem setu, na servisu Djokovic, brejk lopta. Novak jeste patio, nije prenio ono ludilo iz drugog seta na pocetak treceg ali se borio. Fenomenalna dijagonala koja cisti liniju, koja spasava brejk loptu i taj mu poen biva oduzet, zbog Nadala i Marije. To je nesto sto Djokovic nikad ne bi uradio, koliko je samo Nadal pogodio linija, koji je puta lopta samo liznula liniju i ovaj je sve te tragove brisao, to je razlika izmedju njih dvojice, jedan je veliki igrac, a mali sportista, nula, drugi je sampion u pravom smislu te rijeci. Sto kaze prskaj da sam navijac Nadala stidio bih se. Srecom nisam i nikad ne bih mogao biti. Kada vam ne ide i dozivite kradju pritom onda igracu nije ni do cega. Novak je imao cesto u karijeri fizicke krize, to dodje nekoliko gemova i prodje, ali kad se bori i uspijeva da ostane uz protivnika onda je to drugo. Kriza ce doci i proci ali kad ti neko uzme nesto sto si krvavo zaradio e tu opada sve, vidjeli smo u petak.
    sigpic

    Comment


    • Pa dobro ok, kradja pa kradja
      Pa neka ga sledeći put pokrade, ako treba i na kvarno, nemam ništa protiv, neka mu i džepove isprazni, mislim ono...
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment



      • Ceracemo se mi jos,ima da se igra jos ihahajjj meceva,idemo dalje Noleeeeeee
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Kao što je i sam Nole bezbroj puta rekao "Sve se dešava s razlogom" ko zna zato je ovo dobro, vrijeme će pokazati. Ovo jeste Noletov najteži poraz, za nas koji ga volimo i poštujemo bilo je jako teško gledati ga kako gubi, ali nikom nije teže nego njemu. Ono što u ovom trenutku najviše želim jeste da se oglasi na Twitteru ili Fejsu, da čuemo koju riječ od njega, da znamo u kakvom je stanju. On je mentalno jak, što ga ne ubije to ga čini još jačim, iz ovog poraza će dosta da nauči. On je mlad, godine su pred njim, i još puno vremena da ostavri svoje snove, ako je iko to zaslužio onda je to on. Nemojmo zaboraviti koliko je dugo sanjao da osvoji Wimbledon, i konačno je to uspjeo, doći će i taj RG kad-tad. Sada ima vremena da se oporavi i pripremi za nove pobjede i izazove. Uvijek uz njega do kraja. Idemo Nolee
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Kakva bre crna kradja
            Da je Novak dobio , dobio bi na terenu i svojim znanjem i to bi pokazao na terenu . Ne razumem zasto bi bila to kradja da je Novak dobio , Rafa je bio malo popustio u igri i Novak je iskoristio i izborio peti set .
            Ali svojom krivicom nije uspeo da zavrsi mec i gotova prica .

            Comment


            • E, imam i ja prstić. Jednog dana ću vam ga....pokazati

              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Ono što u ovom trenutku najviše želim jeste da se oglasi na Twitteru ili Fejsu, da čuemo koju riječ od njega, da znamo u kakvom je stanju.
                E, i ja isto. Sećam se da nam je prošle godine posle poraza na RG-u posvetio pesmu preko fejsa, par sati posle meča. A sad ga nigde nema Neka, nek se sredi, ne žurimo..

                A pesma je bila ova



                (nadam se da se dobro vidi, nešto mi ovo čudno)
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Sjećam se tog trenutka, suze su mi išle kada sam čitala to što je tada napisao, i svaki put kada čujem ovu pjesmu sjetim se Noleta. Nadam se da će uskoro da se javi, mislim da je svima potrebno da čuju koju riječ d njega
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Nadam se samo da se neće stvoriti atmosfera da se ovaj poraz mora kompenzovati pobedom na W..
                    idemo polako, korak po korak.. pa kako bude..
                    Last edited by jagodica; 09-06-13, 21:17. Reason: greška
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • On je sampion... Bice titula za njega . Nikad poraz samo lekcija!
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post
                        E, imam i ja prstić. Jednog dana ću vam ga....pokazati

                        A i ovako ce im pokazati prstic
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Pozdrav svima od Novakove velike i dugogodisnje obozavateljke. Eto nakon danonocnog citanja foruma i vasih odlicnih diskusija odlucila sam da se ukljucim. :-)

                          Naravno da mi je kao i mnogima od vas tesko pao poraz od Nadala, ali ja tj. mi nismo bitni, bitan je Nole i da se on vrati jos jaci i uspesniji. Ako ikako postoji neki nacin da mu MiljanVR prenese nase zelje i savete :-) one bi se, sto se mene tice, sazele u ovih nekoliko recenica - citiram jednog komentatora sa B92 sajta.

                          Novakov pristup da mu je RG prioritet je pogrešan pristup. Prioritet treba da mu bude sve sem sezone šljake. Šljaku treba da igra opušteno i sačeka neki kiks Nadala kao što je dočekao Federer. Sa opuštenim stavom bi imao veće šanse i u eventualnim mečevima sa Nadalom.

                          Originally posted by proudNolee View Post
                          Sjećam se tog trenutka, suze su mi išle kada sam čitala to što je tada napisao, i svaki put kada čujem ovu pjesmu sjetim se Noleta. Nadam se da će uskoro da se javi, mislim da je svima potrebno da čuju koju riječ d njega
                          Verujem da je Nole na odmoru i ne bih se iznenadila da za par dana "post"-uje neke slike sa odmora sa Jelenom i sl.

                          Intervju od juce.

                          - I dalje mi je vruca glava zbog poraza. Najpre cu se sigurno odmoriti cetiri-pet dana. To mi je zaista potrebno, i telu, i glavi, i emocijama. Onda cu poceti s pripremama za travu. Iskreno se nadam da cu uspeti da odigram najbolje što mogu na Vimbldonu - porucio je Nole.

                          Nole volimo te.
                          Last edited by Maja; 09-06-13, 23:30.

                          Comment


                          • Dobrodošle devojke, Majo i proudNolee (ne znam da li sam ti do sada poželela) na najbolji fan-pit na forumu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ćao Majo, dobrodošla!
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • potpuno se slazem sa onim da mu prioritet budu turniri na betonu.

                                Comment

                                Working...
                                X