Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=kruger link=topic=478.msg47161#msg47161 date=1232993637]
    [quote author=danilo994 link=topic=478.msg47159#msg47159 date=1232993337]
    e kada pocinje novakov mec po nasem vremenu?
    [/quote]u 5 ujutru
    [/quote]
    hvala
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      kao prvo,zasto ova tema vise nije sticky?,i kao drugo,novak nazalost posto se sada jako tesko krece tesko da ima ikakvih sansi za pobedu...

      EDIT:nista,nole nije spreman da igra tenis na 50 stepeni,i desilo se to sto se desilo :'( :'( :'( ...da je sve bilo u redu sa novakovim zdravljem rodja bi vec danas pakovao kofere...puno mi je zao stvarno a videlo se da je stvarno zeleo da odbrani titulu...samo mi nije jasno zasto mec nisu stavili za nocni termin kad je to derbi dana?
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=danilo994 link=topic=478.msg47198#msg47198 date=1233037210]
        kao prvo,zasto ova tema vise nije sticky?,i kao drugo,novak nazalost posto se sada jako tesko krece tesko da ima ikakvih sansi za pobedu...

        EDIT:nista,nole nije spreman da igra tenis na 50 stepeni,i desilo se to sto se desilo :'( :'( :'( ...da je sve bilo u redu sa novakovim zdravljem rodja bi vec danas pakovao kofere...puno mi je zao stvarno a videlo se da je stvarno zeleo da odbrani titulu...samo mi nije jasno zasto mec nisu stavili za nocni termin kad je to derbi dana?
        [/quote]

        nema opravdanja,covjek je fizicki nesposoba da igra vrhunski tenis,treba povecavati kondicione treninge,bolje da zavrsi mec ko covjek i izgubi...nego ovako da se muci svaki turnir,to jest grend slem...nikada nisam bio ovako razocaran u njega,mislio sam da je konacno fizicki spreman...,ali izgleda da ce ga to cijelu karijeru pratiti...
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Jedan od glavnih razloga zasto ja njega ne volim su te silne predaje,ali danas je stvarno izgledao ocajno na terenu. :-\
          On je definitivno odlican teniser,ali ocigledno fizicki dosta ogranicen.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              novak je izgubio zbog fizicke nespremljenosti a ta fizicka nespremljenost se grana u 2 razloga...prvi razlog je taj da je kasno zavrsio mec sa bagijem i da je sve to uticalo na njegov dnevni ritam koji ga je verovatno poremetio,i za to krivim jelenu dokic koja je kasno zavrsila mec(i zato ne navijam za nju sad,a i zato sto sam upravo procitao intervju njenog oca)...drugi razlog je vrela temperatura,koja ga je bukvalno unistila...i kad se sve to spoji dobije se igrac koji nije u stanju da odigra par sati u visokom ritmu na ovoj temperaturi...zaista mi je neopisivo zao sto se na ovaj nacin oprostio od AO ali sta da se radi...zdravlje je najvaznije i ako ima njega rezultati ce sami doci
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=danilo994 link=topic=478.msg47216#msg47216 date=1233049708]
                  novak je izgubio zbog fizicke nespremljenosti a ta fizicka nespremljenost se grana u 2 razloga...prvi razlog je taj da je kasno zavrsio mec sa bagijem i da je sve to uticalo na njegov dnevni ritam koji ga je verovatno poremetio,i za to krivim jelenu dokic koja je kasno zavrsila mec(i zato ne navijam za nju sad,a i zato sto sam upravo procitao intervju njenog oca)...drugi razlog je vrela temperatura,koja ga je bukvalno unistila...i kad se sve to spoji dobije se igrac koji nije u stanju da odigra par sati u visokom ritmu na ovoj temperaturi...zaista mi je neopisivo zao sto se na ovaj nacin oprostio od AO ali sta da se radi...zdravlje je najvaznije i ako ima njega rezultati ce sami doci
                  [/quote]

                  koji razlog ;D

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    danilo,prvi razlog je ok,kasno je zavrsio mec,ali drugi razlog je malo bzvz. I Rodik i on su imali iste uslove,a na Rodiku se stvarno nije videlo da je toliko vruce. Ocigledno je da Novak ne podnosi dobro vrucinu.
                    A gde si procitao intervju sa Jeleninim ocem?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      A STA JE RAZLOG STO JE ODUSTO

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Bojana,hteo sad da kazem da ako je neko nje fit,onda ga vrucina stvarno moze ubiti...nisi me bas razumela...znam i po sebi recimo,uvek kada idem na tenis kad je zesca vrucina moram da se najedem dobro i da poboljsam imunitet kako bi se moje telo sto bolje nosilo s vrucinom...i kada te uhvati takva vrsta suncanice telo se ukoci,umori i zahteva mirovanje u hladu...u ovom slucaju on je podlegao vrucini i moralo je to da se desi,dok je rodik naravno bio imun na suncanicu zato sto je bio pun energije...
                        ps-taj intervju sam procito na nekom forumu
                        ps2-jbt zasto mi stalno lupate ove minuse?
                        ps3-posle ovoga cu popiti jos nekoliko minusa?
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Evo jedan +
                          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=fare link=topic=478.msg47220#msg47220 date=1233050593]
                            A STA JE RAZLOG STO JE ODUSTO
                            [/quote]
                            odusto je zbog grceva,sto ce reci da ga je suncanica ucinila svoje...inace prvi set je bio fenomenalan stvarno...
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X