Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    ocekivano je bilo da ce pobjediti ufatio se radovati ko da je odbranio titulu.......

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      pa kakve to ima veze sta se ocekivalo,a i nije se bas radovao koliko on stvarno ume...baggy se pokazao mnogo zilav danas,i mec je bio bas tezak...a reci da se nadal ono bas ne raduje kad dobije tezak mec...inace on se raduje kad osvoji poen i protiv 276. tenisera...
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=danilo994 link=topic=478.msg46993#msg46993 date=1232897767]
        pa kakve to ima veze sta se ocekivalo,a i nije se bas radovao koliko on stvarno ume...baggy se pokazao mnogo zilav danas,i mec je bio bas tezak...a reci da se nadal ono bas ne raduje kad dobije tezak mec...inace on se raduje kad osvoji poen i protiv 276. tenisera...
        [/quote]


        pa dobro,ali se nije radovao u prva 3 kola.....pa sad......u sad protiv roddicka sjecate li se us opena?????

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          aham...secam se kako im je skresao pod bradu ali mu oni nisu ostali duzni...to su moje memorije ;D
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=danilo994 link=topic=478.msg46995#msg46995 date=1232898160]
            aham...secam se kako im je skresao pod bradu ali mu oni nisu ostali duzni...to su moje memorije ;D
            [/quote]


            i izmisljene bolesti...prepucavanja itd,itd.....

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Ja sam i zaboravila na onu Roddick-ovu salu vezano za Novaka.Bice svasta u tom mecu!Cestitke Novakovim navijacima! ;D
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Ma samo je jedan Djokovic Novak!
                Mada dosta se istrosio, a Roddick mu nista ne moze sa osnovne linije tako da samo da odigra malo sigurnije i u polufinalu smo!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    vidjecemo roddick je u velikoj formi

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      roddick je uvjek nezgodan teniser,sa onim naouruzanjem(srevis)moze biti svasta....

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        u kakvoj god bio formi on, njemu se cela igra bazira na servisu i ako mu se tu odriternira kako treba, a novak ume 70 posto posla obavljeno

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          djokovic moram priznati jedan od naj riternera trenutno....

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            aha ...kako je samo u par navrata odlicno riternirao bagijeve jake prve servise...inace uopste nisam zadovoljan servisom :'(
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=Patriota link=topic=478.msg47018#msg47018 date=1232904345]
                              u kakvoj god bio formi on, njemu se cela igra bazira na servisu i ako mu se tu odriternira kako treba, a novak ume 70 posto posla obavljeno
                              [/quote]

                              Ma cirkusant Rodik servira bukvalno iz sve snage pa ako ga krenu asovi moze da se nada neizvesnom mecu ali ako ne nece dobiti 6 gemova ukupno....
                              p.s. Delic je i dalje vodeci po broju asova (70)

                              Comment


                              • [/quote]

                                Hvala puno :-* cestitke i za Rogerov preokret!!

                                Comment

                                Working...
                                X