Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, kako si drzak..

    Ajde, ljudi, prenosite sta se desava sa bodovima?!

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Brate, kako si drzak..

      Ajde, ljudi, prenosite sta se desava sa bodovima?!
      Svako ima neku netrpeljivost prema drugom članu, onaj pecaroš prema tebi, ja prema Bojani, neko ili mnogi prema meni... Chiwi vs Olja...

      Al da ne idem u off topic.

      Mislim da će ova sezona biti fiasko... Šteta.

      Comment


      • Ali ja to radim sa stilom, druze. Postoje suptilniji nacini da se doskoci nekome...

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          IW ce se odigrati sigurno, za MI da sacekamo, ko zna sta moze biti. Ovo sranje se strasno brzo siri.
          Vec je Evropa na standby, ko ziv ko mrtav bozemeoprosti
          Zar i ti draga Olja 😎.
          Staklene noge su popustile nažalost.
          Igrači su još prekjuče sumljali na ovu odluku.

          Nole i ostali nazad u Srbiju, samo perite dobro ruke ovde je sve ok.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Sta ti to znaci??

            I da, da, samo nazad u Srbiju gde je ko zna od kada na delu "najsmesniji virus u istoriji covecanstva".
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Još jedan dokaz tvog neznanja...
              Nema potrebe za ovakvim upisom. Veruj mi nisi rodjen sa znanjem.
              I tvoja netrpeljivost malo koga zanima.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jel i dalje igraci mogu da se prijave za Barselnonu? Ima tacno 6 nedelja do turnira. Mislim da Novak treba to da uradi pa ako se bude igrao Miami i Monte Karlo da otkaze ucesce.

                Comment


                • Opomena pred ban.
                  Last edited by miloolja; 09-03-20, 13:05. Reason: X

                  Comment


                  • Najvise me nervira i plasi sto je Novak top spreman i naostren da ih sve samelje i ne znam ove nelagode kako da se oslobodim -.-
                    Pa gde sada @●#$¥^%#!@₩%^#$!₩!!!@!!!!??
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Neće se igrati ni Majami a postoji velika mogućnost da se neće igrati ništa do RGa, posle će se videti.

                      (To i mene nervira Olja, ne da mi mira, našpanovan, fokusiran i spreman kao u najboljim danima...)

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                      Last edited by cacanin; 09-03-20, 15:47.

                      Comment


                      • Moglo je biti i gorebar je prvi a sat otkucava RF-u.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Neće se igrati ni Majami a postoji velika mogućnost da se neće igrati ništa do RGa, posle će se videti.

                          (To i mene nervira Olja, ne da mi mira, našpanovan, fokusiran i spreman kao u najboljim danima...)
                          Tesko da ce se igrati Maiami. Mozda je Rim najvjerovanije da se igra od svih znacajnih turnira prije RG-a. Za dva mjeseca bi epidemijau Italji trebala biti u prolaznoj fazi.

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Najvise me nervira i plasi sto je Novak top spreman i naostren da ih sve samelje i ne znam ove nelagode kako da se oslobodim -.-
                          Pa gde sada @●#$¥^%#!@₩%^#$!₩!!!@!!!!??
                          Nemoj se sjekirati. To je izvan ljudske moci.
                          Last edited by NI; 09-03-20, 16:00.

                          Comment


                          • Dosta igrača iz IW sa svojim timovima se vraća za 3-4 dana u Evropu, za sad nema otkazivanja letova. Frankfurtski aerodrom će biti prenatrpan.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Dosta igrača iz IW sa svojim timovima se vraća za 3-4 dana u Evropu, za sad nema otkazivanja letova. Frankfurtski aerodrom će biti prenatrpan.
                              Ima otkazivanja letova. Za sjevernu Italiju se ne moze uopste letjeti. Bice jos toga.

                              Comment


                              • Ma on je ovu godinu stelovao i tempirao i sve joj podredio, to je problem, sto ce bez turnira i meceva sve biti velika muka, a da moglo gore moglo, uvek moze

                                Inace danas 281. nedelja jos 5 i sustize Pita, a sledece nakon izbija na drugo mesto.

                                Bodovi posle 5 nedelja, posle IW i MI

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X