Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam na 4:2 I bl u 5-om setu uzeo da gledam mec I sav sam is bio napet,a za vas koji ste odgledali ceo mec zavidim vam
    Verovao sam da ce preokrenuti samo kako Nole ❤️ zna
    Da se zna ciji je teren AO 100% uspesnosti ako udje u finale

    Ali bez interneta Olja
    Kirijos Dal se ponadao
    Last edited by ledeni 80; 02-02-20, 14:22.

    Comment


    • Kralj, nego kako!

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zna li neko da li ce biti uskoro Nole biti gost kod Maca i Barbare, cini mi se da je tako najavljeno?

        Ni-moje misljenje je da je i jedno i drugo, um i volja!
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Brejk loptu nije imao na 4:2 već na 5:3

          Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

          Comment


          • Originally posted by juventus View Post
            Где сте Новаковци!?Само вас читам без коментара.Него да питам, јел још увек неко сумња у моју прогнозу од најмање 18 ГС или су апетити порасли?Добро,добро прво да скочимо па онда хоп.Близу смо до навијачког циља,а нек нас Новак позитивно изненади.Поздрав и живи били.Јавићу се након остварења моје прогнозе.
            Поздрав Новаковци, још ЈЕДАН ГС до остварења моје прогнозе.Настављам по старом,нема ме док се прогноза не оствари.Идемо Нолеее!

            Comment


            • Zoje,

              Mora biti i jedno i drugo. Ali sto je dominantno? Trebalo je nesto smislitit pri rezultatu 1:1, 4:0 u trecem setu za Tima, a igra se Novaku raspada. Jesi li vidjela box. Niko u boksu nije vjerovao da Novak moze da preokrene. Ni Vajda, ni Goran... Da ne pricamo o ostalima.

              Nasalicu se, ali uvjeren sam da je Mac u sebili likovao: "Ovoga puta se ni Novak ne moze izvuci."
              Last edited by NI; 02-02-20, 14:29.

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Brejk loptu nije imao na 4:2 već na 5:3

                Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
                Greska u koracima

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Zoje,

                  Mora biti i jedno i drugo. Ali sto je dominantno? Trebalo je nesto smislitit pri rezultatu 1:1, 4:0 u trecem setu za Tima, a igra se Novaku raspada. Jesi li vidjela box. Niko u boksu nije vjerovao da Novak moze da preokrene. Ni Vajda, ni Goran... Da ne pricamo o ostalima.

                  Nasalicu se, ali uvjeren sam da je Mac u sebili likovao: "Ovoga puta se ni Novak ne moze izvuci."
                  Naravno da je i jedno i drugo.
                  Videla i box, ali ja sam verovala i imala snazan osecaj da osvaja, mogli su svi i da placu, jednostavno sam znala da ce uzeti AO.
                  Uostalom to sam napisala juce ovde i na temi uzivo.


                  A evo Noleta kod Maca, da gledam.
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Vetar, mucio ga i vetar

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Boze sto je lud ovaj narod, ne moze da prica


                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Greska u koracima
                        Lepo sam ti napisala da se sekiras, si video
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Sandu ne zezaj. Za Novaka je bilo nepovoljno sto danas nije igrao sa Nadalom.
                          Pa naravno da je bilo. Medjutim istorija se toga nece dohvatati.
                          Upisano je da je Djokovic gro svojih slemova uzeo preko najtezih protivnika i svojih najvecih rivala. To samo moze da mu bude plus nekada kada se bude odredjivao GOAT.
                          S u sustini njemu je najbolje kada igra protiv Nadala.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pet nedelja bez porodice ufff..
                            I zaboravila.sam vise koliko je u Australiji...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment






                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Imam jedno pitanje za sve najvece poznavaoce ovde, pogotovo NI-ja i ekipu.Sta mislite, je l' ce Novak moci da izadje na kraj malo lakse sa klincima posle ovog trijumfa ili vidite sve teze i teze za Novaka?Najvise me zanima sta mislite u vezi Cicipasa i Medvedeva.Zahvalan unapred na odgovorima

                                Comment

                                Working...
                                X