Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3:0 da nam se ne pase deca
    sigpic

    Comment


    • Bravo bravo bravo!

      Comment


      • Poznata novinarka "belog sporta" Karol Bušar rezignirana zbog tretmana koji Novak poseduje kod australijske publike i medija. Bivša autorica teniske rubrike čuvenog L ' Ekipa pričala je kako je od dolaska na "peti kontinent" u sredstvima javnog informisanja i na svakom košarku nailazila isključivo na reklame i govorkanja o borbi Rafe i Rogera za GS rekorde. A po Bušar zaboravljaju ko je apsolutni vladar Australije.
        Inače, na Federerovoj KZN posle poraza istaknuo je kako tegobe nisu bile tako velike da bi razmišljao o predaji.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nisam mogao gleadati prvi set. Mogao sam pratiti samo rezultat. Preznojavao sam se na pocetku poslije drugog brejka koji je Federer napravio. Ocigledno je WTF ostavio traga na Novaka..
          Nije mi jasno samo zasto je ostavio traga taj WTF. Novak se posle meca sa Thiemom raspao i ocekivan je bio poraz. Nije se ne borio tog dana.

          Nerealno je kako Federer servira.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Nisam mogao gleadati prvi set. Mogao sam pratiti samo rezultat. Preznojavao sam se na pocetku poslije drugog brejka koji je Federer napravio. Ocigledno je WTF ostavio traga na Novaka.

            2. i 3. set su bili rutina. Povrijedjeni Federer i opusteni Novak.

            Ima sam predosjecaj da ce se nesto zakomplikovati,

            Sad mi je laknulo.
            Da si gledao mec ne bi se puno sekirao i preznojavao. Federer je veliki igrac i kada igra povredjen ali i protiv prosecnog Novaka nije imao nikakvu sansu. Novak mu je dao i previse se gemova. Moze Novak puno vise od ovog prikazanog danas.

            Comment


            • Pobeda na WTF je samo dala Federeru, mozda i da bas daanas doda gas i eventualno se nada nekom cudu, ali Novaku nije oduzela nista, jer taj poraz jeste bila cista posledica neocekivane pobede Tima prerhodno.

              Zato i strepim vise od Tima nego Zvereva.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Odlično raspoloženje u srpskom taboru.
                Puno razloga za optimizam i nastavak vladavine na Ozi Openu.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Ja ne znam da li ću moći da gledam ako bude protiv Thiema. Dečko ima brutalne udarce. Defanzivac je boli glava. Još ako budu dvoranski uslovi... Preležao sam Mareja, Rođu i Rafu. Al ovog ne mogu.

                  Comment


                  • Imam vise vere u finalu protiv nekog od ove dvojice,jer ipak Roger je Roger,sivonja je sivonja,a Salo je Salo,ocekujem pobedu

                    Comment


                    • Ovo finale on mora da uzme. MORA! Taj imperativ pobjede zna biti nezgodna psiholoska prepreka, ali moras biti jaci od svih tih izazova.

                      Ne znam da li ce Fedjini i Rafini fanovi ovo shvatiti na pravi nacin, ali Novak ce u nedelju da se bori za svu trojicu. Ako on klekne u ovom finalu, crno se pise svoj trojici u nastavku sezone. Momcima ce skociti samopouzdanje nenormalno, bas ce se osiliti protiv njih. Uostalom, ima i moralnu obavezu da odbrani svoje dvoriste od klinaca. Rafa je to prosle godine odradio. Tim je izbacio jednog velikana, ali je izgubio od gazde kuce. Tako bi trebalo i ovog puta.. izbacio je Nadala, ali ne smije preci preko domacina. Ovo mora da se brani krvlju!!!
                      Last edited by Joker; 30-01-20, 14:43.

                      Comment


                      • Polufinale u Rimu 2017 nudi pravi pristup za igru protiv Thiema mada to nije lako ponoviti

                        Comment


                        • Samo sto Tim pre 3 godine i sada nije isti.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • joj olja,nemoj i ti,vec sam nervozan...

                            niko nije velikodusan ko novak
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Samo sto Tim pre 3 godine i sada nije isti.
                              Ma ne postoji opcija da Novaku bude lako protiv Tima jedino ako se Tim totalno raspadne zbog datih okolnosti. U slucaju teskog meca protiv Zvereva, nanizat Rafu, Alexa pa Novaka je monstruzan poduhvat sam po sebi. Mislim da bi Novaku sigurno bilo lakse protiv Zvereva jer taj mec bi mogao izgubit jedino ako bi odigrao prelose dok protiv ovog drugog postoji opcija gdje sve ulazi i onda moze postat vrlo neugodno, kad dodamo na to meni se cini vrlo nervoznog Novaka u trenucima kad ne ide na njegovu vodenicu moze imati problema. Ali ovo je njegov teren, tu se najbolje osjeca. Naravno da je favorit protiv svakoga.

                              Comment


                              • Do sada sam bila super optimista, moram sada malo da budem rezervisana, ako nista drugo, zbog uroka
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X