Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    To mora da si sad ustala[emoji3]
    [emoji3] neee nakostresila sam se
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja sutra cu pratiti preko LiveScore nikako drugacije

      Comment


      • Novak je u formi
        pun samopouzdanja
        ovo mu je omiljeni Slem sa najviše titula
        bez poraza u 1/2 finalu ili finalu
        odgovara mu podloga
        igra omiljeni mu večernji termin
        Federer ga nije dobio na Slemu od 2012-e
        Zna kako dobiti Tima ili Zvereva.
        Sve ovo u zbiru ne daje mesta bilo kakvom strahu.
        Idemo rode!
        sigpic

        Comment


        • Hvala Peco
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Tim bio jako tezak. Svejedno se vise plasim Zvereva.
            Ne može Zverev da pobedi Novaka u finalu AO.

            Comment


            • @Olja - to je ona pozitivna nervoza, jedva cekam da pocne .
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Ne može Zverev da pobedi Novaka u finalu AO.
                Ja sam slicnog misljenja. Zverko tek treba da uknjizi prvu pobjedu na Slemu protiv velikih. Tim je vec ovjerio Novaka i Rafu po jednom na slemu. Samopouzdanje mu je do neba. A i bez svega toga, mali ima kompletan repertoar udaraca. Kretanje ludacko.. Jedino je u servi Zverko ispred. I mislim da bi na mentalnom planu Novak svojim stilom mogao da natjera Sasu da se urusi, kao nekad.. Kod Tima apsolutno nemam tih iluzija. Taj mali ne zna za samounistenje, osim kad pricamo o konkretnom nekom poenu, pa da cokne, trema ga sasjece.. Ali da on dodje u fazu meca odakle jednostavno vise nema igru i raspada se, toga jednostavno nema kod njega. Mnogo mi je opasniji Tim...

                Comment


                • Tim je fazon Vavrinke, zažmuri i udri...kada ga krene pogađa šta god da zamisli...
                  Novak prvo mora Federera da prođe, ne letimo predaleko...da ne ureknemo...
                  Ukoliko prođe više bih volela Sašu u finalu, to i očekujem jer Saša ima nešto što Domi nema- strpljenje (bar na AO ove godine), dosta je sazreo u poslednje vreme u tom smislu...
                  To je i pokazao protiv Vavrinke...gubitak prvog seta na onakav način ga uopšte nije poremetio...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ne može Novaka sam Bog otac dobiti u odlučujućoj partiji na Rod Lejver Areni.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      @Olja - to je ona pozitivna nervoza, jedva cekam da pocne .
                      Verujem, ali svi su apsolutno negativni ili max suzdrzani, pa sam vise u tom duhu napisala
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • jeste,negativan sam,ali to je jace od mene
                        Wizard

                        Comment


                        • Srećno Novače [emoji173]

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Novak je u top formi. Uz to servira bolje nego ikada. Motivisan je. Podloga i termin mu odgovaraju. Doduse, danas ce u Melburnu biti jako toplo sto odgovara Federeru. Federer nije igrao dobro u dosdasnjem dijelu turnira. Protiv Sandgrena je izgledao povrijedjeno. Cemu onda nevoza?

                            Federer ima jednu sposobnost. On povremeno uspije da potuno neutralise Novakovu igru. Zadnji put se to desilo na WTF. Mnogo toga je povoljnije za Novaka ovoga puta. Svejedno, ja sam nervozan jer je Novak preveliki favorit. Nekoliko puta u proslosti je Federer iznenadio Novak upravo kada je Novak bio veliki fovorit.

                            Jos vise me brine finale. Po kvotama, Novak ce biti veliki favorit i u eventalnom finalu, iako bitno manji nego protiv Federera. (Kladionice mu protiv Rodzera daju 85% a u finalu 77% sansi.) Upravo me taj status velkog favorita brine. Definitivno Novak ne moze biti takav favorit.

                            Novak vodi protiv Tima 6:4, 3:1 na hardu. Ali od 2016, je 4:1 za Tima, 1:0 na hardu. Istina u nekoliko od tih meceva okolnosti nisu isli Novaku na ruku. Medjutim, na WTF, u uslovima koji manje odgovaraju Timu, Novak je bio odlican i opet je izgubio. Izgubio je iz istih razloga iz kojih je gubio od Vavrinke. Tim sa oba krila moze da probije Novakovu defanzivu.

                            Ne radi se ni o kakvoj slucajnosti. Tim je 1:1 sa Nadalom na hardu. Izgubio je izuzetno izjednaceni mec na USO 2018, jucer je dobio. Sa Federerom je Tima 5:2. Zadnja tri meca je dobio, od toga 2 na hardu.

                            Ipak, postoji i jedna pogodnost. Ocekujem da Tim bude nervozan u eventualnom finalu.

                            Sa Zverevom su stvari daleko neizvjesnije. Ako Novak igra najbolje sto moze, trebao bi pobijediti Tima. Tim je za sada malo manje opasna verzija najboljeg Vavrinke. Sa Zvervom je statistika jako zbunjujca. Sam Zverev je jako zbunjujuci. On ima potencijal da bude najbolji igrac mimo velike trojke, ali na terenu jako cesto strasno podbaci.

                            Tako je i sa Novakom. Dva puta je lako dobio Novaka, tri puta je jos lakse izgubio. Mi nismo imali mec u kome su obadvojica igrala najbolje sto mogu. Zverev od pocetka turnira djeluje kao drugi igrac. Ukljucujuci i izjavu prije turniara da je velika trojka bolja od ostalih i onu kad je obecao da ce nagradu pokloniti za posljedice pozara. Tada je naglasio je da on nije favorit.

                            Mislim da su ga ranije nadmenost i nestrpljenje puno kostali. Cini mi da je sada drukciji. Da su mu objasnili da jednog dana moze biti najbolji. Za sada nije. Zato treba da ulazi u meceve sa zeljom da igra najbolje sto moze a ne da se opterecuje nivom kojeg ce jednog dana postici, velikim igracima koje ce pobijediti i titulama koje ce osvojiti.

                            Jedna stvar me ohrabruje kad je on u pitanju. Ocigedno je zadovoljan kako mu do sada ide, pa je Mekinrou u intrevjuu poslije pobjede nad Vavrinkom rekao da voli titule. Tu je progovorio stari Sasa.

                            U svakom slucaju bih vise volio Tima nego Zvereva.

                            Comment


                            • Kladze su Rafinju davale 78% pre meca sa Timom,jesu Rafa i Novak cudovista na slemovima,ali sto je previse previse je

                              Ako Roger ne preda taj procenat ce se smanjiti taman na tih 78% sto znaci da Nolo moze da se pakuje polako

                              Comment


                              • nu,cekam da orao kaze na koga se kladio

                                LM<meni je gotov GO,idem leci a sutra,tj danas,znam da cu vam nedostajati
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X