Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hah ja se mislim protiv kog italijana[emoji23] dobro je, moglo je i gore, recimo da se igra izmedju 05 i 09 [emoji16]

    Comment


    • nema sanse da pocne u 04 ccc

      Comment


      • Pocece izmedju pola 5 i 5h.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by 40:15 View Post
          jel to prvi put igra u zelenoj kombinaciji?
          nije,osvojio sinsinati u zelenom,doduse druga nijansa



          Wizard

          Comment


          • Servis gem od 46 sekundi kod *2-1 u trecem je licni rekord mislim.
            imao je i ranije servis gemove ispod minut ali ispod 50sec ne da ja znam.

            Ne znam zasto mi pot.cetrvtfinale delije kao finale prije finala i polufinala.
            bas dobra ta osmina, u rangu zavrsnice mastersa

            "peti favorit do last 4 bez duela vs Top 40, a prvi sa trojicom do 1/2

            Comment


            • https://twitter.com/DjokerNole/statu...290224128?s=20

              se pojavljuje ovde novak ili je samo producent?
              Last edited by 40:15; 22-01-20, 18:12.

              Comment


              • Originally posted by 40:15 View Post
                https://twitter.com/DjokerNole/statu...290224128?s=20

                se pojavljuje ovde novak ili je samo producent?
                Ne pojavljuje se. Samo se vidi scena na kraju 2 sek kako osvaja prvi Wimbledon.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Novak opet poslednji dnevni, posle 2 zenska meca, po nasem 4-5h
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • . ccc

                      Comment


                      • Ono kad razgovaras sam sa sobom
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kladionice danas daju bitno bolje sanse Novaku nego jucer. Svim drugim, osim Kirjosu, su sanse ostale iste ili pale. Da li postoji neki razlog za to? Da li se nesto desilo?
                          Last edited by NI; 23-01-20, 14:14.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Kladionice danas daju bitno bolje sanse Novaku nego jucer. Svim drugim, osim Kirjosu su sanse ostale iste ili pale. Da li postoji neki razlog za to? Da li se nesto desilo?
                            Federeru siguno nisu pale sanse. NAdal nije pokazao dobru formu, a za ostale ne znam. Mozda se puno ljudi kladilo na Novaka. Ipak je on osvojio 6 od zadnjih 9 turnira.

                            Comment


                            • Ne znam od kad to "danas", jer ako su kvote nakon Nadalovog meca, onda je jasno zasto su takve. Rafa nije briljirao, a kladionicari smatraju da ce se on, kakav god, probiti do finala, sto automatski otpisuje Tima, Meda, Zverka..

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Kladionice danas daju bitno bolje sanse Novaku nego jucer. Svim drugim, osim Kirjosu su sanse ostale iste ili pale. Da li postoji neki razlog za to? Da li se nesto desilo?
                                Kladionica nije merodavna u ranoj fazi turnira.

                                Novak za sada ne pokazuje neku specijalnu igru. Dobro servira ali to je nebitno jer to moze da se promeni ujutru kad ustane iz kreveta.

                                Roger se mudro odmorio. Novak ima najvise razloga za optimizam jer ima mnogo samopouzdanja zbog ATP Kupa. Nadal se raspada.

                                Comment

                                Working...
                                X