Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putuj igumane. Tako i ti Gorane SREĆAN PUT i da nam se ne vraćaš više.
    Postoje indicije da će Ivanišević preuzeti selektorsko kormilo Hrvatskog nacionalnog Dejvis-Kup tima.
    Novak nek prestane sa eksperimentima oko novih lica u njegovom box timu. Imaš jednog jedinog Vajdu, sa njim ti garantovan uspeh i mani se ćoravih posla.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Putuj igumane. Tako i ti Gorane SREĆAN PUT i da nam se ne vraćaš više.
      Postoje indicije da će Ivanišević preuzeti selektorsko kormilo Hrvatskog nacionalnog Dejvis-Kup tima.
      Novak nek prestane sa eksperimentima oko novih lica u njegovom box timu. Imaš jednog jedinog Vajdu, sa njim ti garantovan uspeh i mani se ćoravih posla.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Ma to je patka

      Ostaje on sigurno, kad nije do sada otišao. Meni on ne smeta ali ne vidim da je nešto doneo. U boksu ga ne vidim da nešto specijalno radi, kada se uporedi sa Beckerom.
      Last edited by Ljubitelj tenisa; 24-11-19, 14:28.

      Comment


      • Baš zanimiv post

        https://www.menstennisforums.com/thr...ential.983269/

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novak hoće da crkne. Jedva priča i suzdržava se.

            Maljevića kad vidim dobijem razne porive 😤

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Nebitan je komentator, nit' ga vidim, nit' ga cujem.

              A Noki je na Maldivima
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I to si u pravu.

                Nije samo Novak, svi su na Maldivima, mislim na drugare iz DC tima kao i njihove lepše polovine 😊

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Novak Djokovic may be the greatest player ever, says Mardy Fish



                  https://www.tennisworldusa.org/amp_t....co/PuixP4NDsg

                  Comment


                  • Novak Djokovic to play ATP250 in Adelaide.

                    znaci Abhu Dhabi, Atp cup, Adelaide brdo tenisa do Melburna
                    Last edited by 40:15; 01-12-19, 19:34.

                    Comment


                    • Nista ne kapiram. Kakve odluke jbt.
                      Verovatno je dobio veoma unosnu ponudu, mozda je i celo milionce palo ali igrati nedelju dana pred AO, po onoj vrucini, ne znam.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • U Adelaidi je toplije nego u Melburnu, taman da se aklimatizuje, a nece mu nista biti sa nekoliko meceva u nogama.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Verovatno dolazi do promene u rasporedu. Ne bi trebalo da igra Mubadalu, Atp Cup i to. Najlogičnije je da otpadne Mubadala jer bez pravog odmora nema velike šanse u nekom jakom žrebu.

                          Comment


                          • Atp cup stoji na njegovom sajtu kao i Adelaide dok je Mubadala nema ali to je egzibicija,videcemo.


                            Mouratoglou:
                            "When the 3 play their best tennis, Novak wins most of the time.
                            If Novak were injury-free during the 2 yrs he disappeared from tennis, he would probably be the player holding most Grand Slam titles. I can imagine one day he will be the most successful player ever

                            uvek realni Patrik

                            Comment


                            • Originally posted by GGolo View Post
                              Novak Djokovic to play ATP250 in Adelaide.

                              znaci Abhu Dhabi, Atp cup, Adelaide brdo tenisa do Melburna

                              Kod mene bilo prvo ono.... WTF?


                              Pa odma posle ovo drugo...

                              Nek zaigra on već jednom kako je red, pa ćemo mi lako za sve ostalo, živ bio
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Ivanišević nije mogao izbeći pitanje o radu sa Novakom.

                                "Evo, Novakove pripreme kreću 9. decembra u Monte Karlu, zatim idem s njim 16. decembra za Abu Dabi gde će igrati egzibiciju i ostajem još do Božića u Dubaiju. Onda Marijan Vajda preuzima i ide s njim za Australiju gde će igrati ATP kup. Vajda ide s njim i na Australijan open, dogovorili smo se da ćemo ići svaki na polovinu turnira. Dva Grend slema ja, dva on. Plan je za sada da idem na Vimbldon i US open. Novak je izrazio želju za jednim trenerom na Grend slemu, što je po meni dobro, a i Marijanu je dobro i tako se stvori nekako intimnija atmosfera. Očekivanja su uvek velika, pogotovo kada radiš s igračem kao što je Novak kod kojeg je i samo finale neka vrsta neuspeha. Kako mi je u loži dok ga gledam? Ma, sve se kuva u meni, non-stop su kamere na tebi i moraš da glumiš kao dobro mi je, a poletio bih da mogu. No smiren sam kao trener, iako mi ljudi ne veruju. Moraš da budeš pozitivan i volim to da radim", otkriva Ivanišević.


                                ma to je to defitinivno igra sva 3 turnira do AO-a

                                Comment

                                Working...
                                X