Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Jos kada bi tako nesto bilo fizicki moguce...
    Kakva provala haha

    I posle se ubedjuje sa mnom...

    Comment


    • Kraj 2020.
      Nole 18
      Rafa 20
      Role 20

      Kraj 2021
      Nole 20
      Rafa 22
      Role 20

      Kraj 2022
      Nole 22
      Rafa 23
      Role 20

      Kraj 2023
      Nole 22
      Rafa 24
      Role 20

      Meh, drugi najbolju u istoriji, nije tako lose s obzirom da ce Rafa ce komotno do 2023 imati sigurno slam po godini.
      A Nole i ovako kuburi sa motivacijom, pogotovo kada je nacet nekom povredom.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Za godinu dana, na USO 2020. sva trojica će imati po 20 Slemova...

        #mark my words

        Za povredu se nadam da je neće zalečiti nego izlečiti u potpunosti pa tek onda igrati.
        Mislis da ce Nole sledece godine uzeti sva 4 Gs?

        Marija , daj Boze da tako bude.

        Uvek sam optimista, ali, to je bas bas prevelik zalogaj , a Nole se slabo 'rani

        Ajde nek izleci prvo povredu, to si potpuno u pravu, pa sad ce i ta 2020, pa da slavimo
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Samo da ne ostavi reket prerano, da ne ode u tenisku penziju... Mislim da kompletna uza porodica sem Srdjana naginje i pritiska na tu stranu...🤔

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Mislis na ovo sto je objavljeno ?

            Mislim sto je Nole rekao da je razgovarao sa Jelenom i uzom familijom?

            Pa nije valjda da ima istine u tome. ufff, njegova odluka, ali nekako ne mogu da verujem.


            Ma ne verujem, vratice se Nole!!!!!
            Last edited by Zoje; 14-09-19, 22:16.
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Samo da ne ostavi reket prerano, da ne ode u tenisku penziju... Mislim da kompletna uza porodica sem Srdjana naginje i pritiska na tu stranu...🤔

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
              Jedino je Srki tu i normalan.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Nemojte tako
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Jos kada bi tako nesto bilo fizicki moguce...
                  Izgleda da si samo ti skontao

                  Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Kakva provala haha

                  I posle se ubedjuje sa mnom...
                  Ako nisi skontao šalu žao mi je...jer ako misliš da ne znam da sabiram onda dovraga.

                  Kako bi Rafa došao do 20 ako sada ima 19, a i Novak do 20 a sada ima 16?
                  Pa jbt. znam da ima 4 Slema u toku godine.
                  Samo htedoh da vidim ko će da se upeca a ko će provaliti....
                  I gle čuda, baš si se ti upecao.


                  @Čačke ne verujem da će Novak u penziju u naredne 2-3 godine...ali msm da će bolje praviti kalendar.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Nole sigurno ne kuburi sa motivacijom na slemovima,povrede su druga stvar,tu svako kuburi

                    Realno je da Rafa sledece uzme 1 a Novak 2 za cetvrti slem bi opet najvece sanse imao Roger posebno na Wimb,onda tek ostali

                    Novaku bi preko potrebna bila jos jedna 3 slem sezona ako hoce da bude Goat,mislim da je sledeca poslednja sansa za to
                    Ili mu je potrebno da skine Rafinja na Rg,sad od ta 2 ne znam sta je teze,zato treba da su mu glavni ciljevi Ao i Rg naredne godine,ako ta 2 osvoji i Olimpijadu na konju je
                    Rafa je ove godine imao mnogo srece,njegova realnost je 1 slem godisnje max,pre ce on ostati bez slema nego ponoviti 2 sledece

                    Ne znam sta je cudno sto mu je porodica ispred rekorada?Ja bi pomislio da nije normalan da nije tako,u tom pogledu mnogo vise cenim njega i Rogera nego Rafu kome je tenis izgleda sve u zivotu,a tako i izgleda dok igra

                    Pitam se da li bi Rafa ovako igrao da ima decu i porodicu iza sebe?
                    Cak i ako ne bude Goat zbog tih stvari ne treba ga kriviti,on je za svoju porodicu vec i previse uradio,ovo ostalo radi zbog svog Ega,samim tim ne sme biti ispred zdravlja i porodice,Srki nije normalan,covek je opsednut rekordima,pusti ga da uziva bar malo

                    A to je i malo terapeutski,bolno je bilo ono povlacenje sa Uso i mora u necem naci utehu,a ako ce u necem onda ce u svojoj deci,isto je izjavio i posle Rga

                    Na kraju meni Novak deluje najnormalnije od citave svoje familije uze i sire na celu sa Jecom

                    Nece se taj penzionisati jos dugo,bar dok Rafa bude igrao budite sigurni

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Izgleda da si samo ti skontao



                      Ako nisi skontao šalu žao mi je...jer ako misliš da ne znam da sabiram onda dovraga.

                      Kako bi Rafa došao do 20 ako sada ima 19, a i Novak do 20 a sada ima 16?
                      Pa jbt. znam da ima 4 Slema u toku godine.
                      Samo htedoh da vidim ko će da se upeca a ko će provaliti....
                      I gle čuda, baš si se ti upecao.


                      @Čačke ne verujem da će Novak u penziju u naredne 2-3 godine...ali msm da će bolje praviti kalendar.
                      Zajebe se čovek, a i kad si napisala da sportisti u sred meča pada krvni pritisak, nije nenormalno ni ovo

                      Nece se tako deliti Slemovi. Nije to nista zagarantovano. Tu su povrede... A i drugi igrači

                      Comment


                      • Izjava Gorana za SN danas na pitanje kakva je Novakova ozljeda.

                        Ozbiljno. Riječ je o lijevom ramenu, i smeta fa najviše kod bekhenda. No, vidjet ćemo kako će ići oporavak. Šteta, jer proveli smo nakon Wimbledona 37 dana u amarbelli, odradili dobre pripreme i onda se to dogodilo. Možda će trebati i dulja pauza, ne znam, ali ne treba žuriti.
                        "Jedinicu" će protiv Nadala ionako teško obraniti, no dvakako se nadam da će se brzo vratiti i rušiti rekorde.

                        Comment


                        • Ma treba da pusti jedinicu, mora 100% biti spreman, sledeća godina je mnogo bitna za njega pre svega zbog OI, ne bi smeo da rizikuje.

                          Brz oporavak.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Angazovanje ovakvog trenera koji iznosi u javnost detalje,pred konkurenciju prevashodno ,radi medijske paznje a i nalazenja opravdanja za svoju ulogu u novonastaloj situaciji sa povredom ,eliminacijom sa USO najranije od 2006 ,razocaravajuce neprofesionalan potez od straine Novaka.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Brzo će on van tima.

                              Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Sinoc se isprepadala nacisto

                                Aaaa, odsad samo cekam zvanicne izjave od Noleta.

                                A za pemziju, ne verujem, igrace Nole jos, samo nek potpuno izleci povredu.

                                Uzme jos koji GS, molim lepo
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X