Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj biti alava i nezahvalna sis -.-
    A uostalom ti i dalje nemas sve podatke oko bivse povrede, niti vremenske odrednice, kada, sta i kako, samo nagadjamo.

    Nije NI to samo hiruska klinika, kako kazes. Bave se dijagnostikom, raznim terapijama, u okviru sportske medicine i sporstskom ishranom.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Ne mozes da napises za coveka koji je izgubio skoro dve godine tenisa da je previse zreo. Da jeste poslusao bi Srkija mnogo ranije i otisao na operaciju.

      Dakle ako opet planira da se regenerise odmorom a povreda zahteva operativni zahvat, da se lepo pozdravljamo. Za te dve godine mogao se uzeti jos jedan Ao i Wb, makar toliko i sada bi bio egal sa onom dvojicom.
      Potpis, pečat...
      Ali to što je u Švici znači da je rešio da uradi dijagnostičku artroskopiju kako sam već i pisala i nakon toga sledi odluka šta dalje...

      Ponavlja se priča sa laktom, samo je ovaj put reagovao odmah, ne čeka kao onomad i ne gubi vreme.
      To mi pokazuje da i dalje ima želju i volju ali msm da je sezona, kako je i Mekinro najavio, gotova.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ma neka je gotova sezona, ako je razlog otklanjanje problema i potpuno saniranje istog, to ima logike.
        AO je jedini cilj u narednih sest meseci.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Novak je ove godine napravio dve velike greske po meni.

          Prva je ta sto je napravio preveliku pauzu posle Australije i izgubio fantasticnu formu koju je imao. Niko od njega nije ocekivao da igra cele sezone kao u Australiji, ali je makar deo te forme mogao da prenese na Americku turneju.
          Razlog za tako nesto je sto je sve bacio na RG, sto je po meni takodje velika greska. Zbog toga ce sada da izgubi prvo mesto koje je po meni mnogo bitnije od toga da mu sanse na RGu budu za 5% vece.

          Druga velika greska je napravljena posle Wimbledona. Napravio je preveliku pauzu i onda je verovatno krenuo prejakim intezitetom da trenira. To se po meni ne radi. Takodje je mnogo bolje da je igrao Montreal ( Kao Rafa), pa da onda ne igra Cinccinati ako tamo dobro prodje. Takodje bi imao vise vremena da zaleci povredicu neku. Opet mislim da je razlog za tako nesto predugacak odmor koji je uzeo.
          Sve bi to drukcije izgledalo da se nije povrijedio. I niko od nas ne zna sto je uzrok povrede. Samo nagadjanja. Te je promijenio servis, te je napravio preveliku pauzu...

          On treba da nauci kako da balansira 3 stvari:

          *igra sto je moguce manje da bi cuvao tijelo
          *dize formu za velike turnire
          *jasno postavlja prioritete

          Mozda nije idealno balansirao ove godine, ali ipak ima dva slema.

          -----

          Mekinro moze davati prognoze samo ako ima informacije. Moguce da ih ima, a moguce i da nagadja.
          Last edited by NI; 09-09-19, 18:44.

          Comment


          • Juce na aerodromu BG, dok sam cekala kofer, Damir Dhumhur se vracao iz NYC.

            Pitala ga za povredu, dal' nesto zna?

            kaze al' onako suzdrzano da jeste povreda ramena, izmedju redova da je to na odmoru "zaradio", da nije hteo da pije vise lekove i da je Nole rekao ako izgubi vec 1 set od Vavca da ce predati posle drugog seta, tako i bilo.

            Inace, Damir je fin, kulturan decko.
            Da, pitala ga dal' ima istine da se zreb namesta-nasmejao se i samo rekao-pa neeeee znaaaammm.
            Last edited by Zoje; 09-09-19, 19:33.
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Spopadnes tenisera koga ne znas i hop odmah jel se lazira zreb, ko da radis za neki tabloid, sumnjiva si
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mozda i radi: Necete verovati sta je poznati BIH teniser izjavio pri dolasku u BG (FOTO, VIDEO) by Zoje
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa kad je stajao pored mene , kako da ga ne pitam
                  Jos gledam i mislim sto mi poznat ovaj, lici na Damira i lepo ga pitam: Ti li si Damire?
                  Kaze jesam, i sta cu, da iskoristim priliku mozda nesto saznam

                  Zao mi sto se nisam slikala pa da vidite da nisam sumnjiva

                  Ma ja sam penzionerka u cekanju penzije
                  Sad se setih, Djere stanuje u zgradi gde mi sin stanuje, moracu njega kad ga sretnem da priupitam malo onako izokola

                  Mozda nesto saznam
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Ma pozvoni Đereu na vrata, znaš ono kao nekada..."komšija imaš malo ulja na zajam" isl...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma pozvoni Đereu na vrata, znaš ono kao nekada..."komšija imaš malo ulja na zajam" isl...
                      Ma bi ja, al stanuje u zgradi gde mi sin stanuje.
                      A mozda kao ja odem kod sina, pa kao ocu da mu pecem palacinke, kad ono nema ulja odlicno si se setila(jao zabole me stomak od smejanja)
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ma pozvoni Đereu na vrata, znaš ono kao nekada..."komšija imaš malo ulja na zajam" isl...
                        Imam komšinice, naravno, udjite slobodno..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Imam komšinice, naravno, udjite slobodno..
                          Jes, pa njemu da pecem palacinke
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Pa Zoje, ako hoćeš insajderske informacije obrni mu neku..
                            Last edited by Chiwwi; 09-09-19, 20:43.

                            Comment


                            • Djere je u Olge Petrov, iza Higijenskog.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Djere je u Olge Petrov, iza Higijenskog.
                                Da, u Olge Petrov ulici, a zgrada gleda i na Bul Evrope.
                                Na trecem spratu je Djere, skoro je tu kupio stan i uselio sa devojkom.
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X