Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cssr,

    Komentar eksperta je odlican. Sve se slazem osim sda je trebao zavrsiti mec. Predaja je teatralan cin ali je bio ispravan. Isto je ucinio Rafa prosle godine protiv Delpa.

    Originally posted by Srkisa View Post
    NI,nisam siguran da je bolje da Roger uzme ako je Novakova povreda blaze prirode

    2000 bodova je izvodljivo ako je Novak u top formi i zdrav a motivacije mu nece faliti
    Ovo sve pod uslovom da u tokiju bude vec 100% spreman,ima mesec dana tacno
    Nije fizicki istrosen,mislim da vredi zagristi u tom slucaju

    Uz to ako Roger uzme a Nkvak nije zdrav Roger moze lako do N1 isto

    Defimitivno je bolje rafa

    Mislim da Rafa ce igrati Pariz ili Sangaj plus Wtf do kraja godine
    Ako Rafa pobijedi imace oko 2000 poena vise nego Novak u trci. Ako Federer pobijedi, imace 200 manje od Novaka. Definitivno je bolje za Novaka da Rodzer uzme nego da to ucini Rafa.
    Last edited by NI; 02-09-19, 22:31.

    Comment


    • To sam i ja pocela da pisem posle objave ekspertove analize.
      Sa svim se slazem osim da je predaja po meni skroz ok, 15 min bi statirao je podjednako bzvz, a uostalom nije finale kada bi svakao trebalo da ispostuje pobednika. Ne vidim problem u predaji.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Vole ga Indijci

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          cssr,

          Komentar eksperta je odlican. Sve se slazem osim sda je trebao zavrsiti mec. Predaja je teatralan cin ali je bio ispravan. Isto je ucinio Rafa prosle godine protiv Delpa.



          Ako Rafa pobijedi imace oko 2000 poena vise nego Novak u trci. Ako Federer pobijedi, imace 200 manje od Novaka. Definitivno je bolje za Novaka da Rodzer uzme nego da to ucini Rafa.
          I to je jedini razlog zasto je bolje Roger,postoje vise razloga zasto je bolje Rafa

          1.Meta u slemovima je i dalje 4 a ne 5,pritom su slemovi bitniji od Yeno1,previse gledas u buducnost a nemozes biti siguran sta ona nosi
          2.Opasnost da Roger bude prvi na kraju godine ako Rafa i Novak propuste vecinu turnira
          3.Opasnost da Novak bude 3 nosilac na Ao ako se ne oporavi brzo
          4.Ne mozes biti siguran opet kazem da ce Rafa biti ozbiljan konkurent za slemove u buducnosti,sve je nepredividivo,a Rafin stil igre mu ne pomazs sigurno,pritom ne mislim da je konkurentni Rafa na 3 od 4 slema losa opcija po Novaka cak mislim da je dobra da cisti zreb
          5.Nije katastrofa ako Novak ne zavrsi prvi,sledece godine ponovo moze biti a i ne mora,sva trojica ce biti izjnednacena po tome,sto je ok

          Ja ovo govorim sa argumentovanim cinjenicama,ti gledas sta ce biti u buducnosti,a ne znas dal ce Nadal da upadne u krizu ili ce povrede da ga uniste,ima 33 godine,mnogo je tesko biti na visokom nivou u tim godinama,do Ao ima 4 meseca,ko zna na sta ce liciti Tour tada
          Zbog svega ovoga jako je bitmo da meta ostane 4 slema, jer su oni najbitniji i u njima je zapravo Novak najinferiorniji u odnosu na dvojac,ostale stvari Novak je ako ne isti onda i bolji od dvojca

          Ali mislim da ti preferiras Roger u odnosu na Rafu i da je to razlog

          Comment


          • Lakse je stici i prestici 20 GS nego 21, dakle Rafa
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I ja sam isto za Rafu. Naravno navijam da neko treći osvoji ovaj US Open.

              Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

              Comment


              • Kako je Novak prosao lose u SAD ove godine, 4 turnira, maksimum 1/2 finale Sinsinatija, skor ako se ne varam 9-4, bodova 675 od mogucih 5000, usput nije igrao Montreal. Tu je izgubljena bitka za broj 1 ove godina, na njegovom terenu. Na sljaci i travi je odlicno isprirao Nadalu, mislim da je Nadal nesto minimalno uzeo vise, tako da je uz osvojeni AO to trebalo biti rutinski odradjeno. Steta.

                Sto se raspleta USO tice, ako se gledaju brojke, onda dileme nema Nadal. Ima manje GS, manje nedelja na broju 1, manje zavrsenih godina kao broj 1, lakse ga je skinuti u obe kategorije. Uz to bitna stvar koju je Srkisa pomenuo, a to je mogucnost da Novak pred AO bude 3. sto bi mu zakoplikovalo stvari maksimalno. Medjutim meni Nadal igracki ne deluje dovoljno dobro da se nosi sa Federerom, ali to je za drugu temu.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Ja sam ubedjen da ce Rafa igrati samo jedan masters plus Wtf do kraja godine,a ne bi me cudilo da igra samo Wtf

                  2 su razloga:Zenidba,DC koji je njemu jako bitan pred domacom publikom i bas se zalagao za popularizaciju tog turnira ako se ne varam,zato mora doci odmoran

                  Ako Rafa osvoji bice 1960 poena razlike,to je izvodljivo ako je Novak zdrav u Tokiju

                  Dakle,Ako Rafa osvoji a Novak uspe da mu ukrade prvo mesto,steta bi bila limitirana dosta,naravno stete ne bi ni bilo skoro ako osvoji neko treci,a Novak bude prvi na kraju,ali nije Novak te srece

                  Najgora opcija je da Roger osvoji i zavrsi kao No1,o tome necemo razmislati

                  Evo opcija koje su najbolje po Novaka redom do kraja godine:
                  1.osvaja neko treci(po mogucnosti Stan,ali nemam poverenja u njega),Novak zdrav i uzima No1,stete skoro pa i nema
                  2.osvaja neko treci,Novak ne moze da nastavi sezonu,Rafa No1
                  3.Osvaja Rafa,Novak zdrav i izdominira ostatak godine,uzima No1
                  4.Osvaja Rafa,Novak ne igra i Rafa na No1
                  5.Uzima Roger,ali Novak zdrav i cuva No1 do kraja godine
                  6,Uzima Royer,ali Rafa na No1 na krajju godine
                  7.Uzima Roger i Uso i prvo mesto,steta potpuna

                  Comment


                  • Godinama smo se pitali (plašili) da li će doći vreme kada će biti ugroženo Novakovo zdravlje?! To je sada evidentno gledajući poslednje tri godine... Novak MORA da poradi na čuvanju svoga tela... Kako zna i ume..

                    Comment


                    • Mehh Tokio se igra od 30.septembra, mislila sam da je u oktobru.
                      Oduzice se svakako ove 2-3 nedelje
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • On ce 7 dana da se odmara i onda mimo povrede da se sprema za nastavak sezone. Kondicija i to. Kakvu disciplinu mora da posedujes da bi to radio stalno.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            I to je jedini razlog zasto je bolje Roger,postoje vise razloga zasto je bolje Rafa

                            1.Meta u slemovima je i dalje 4 a ne 5,pritom su slemovi bitniji od Yeno1,previse gledas u buducnost a nemozes biti siguran sta ona nosi
                            2.Opasnost da Roger bude prvi na kraju godine ako Rafa i Novak propuste vecinu turnira
                            3.Opasnost da Novak bude 3 nosilac na Ao ako se ne oporavi brzo
                            4.Ne mozes biti siguran opet kazem da ce Rafa biti ozbiljan konkurent za slemove u buducnosti,sve je nepredividivo,a Rafin stil igre mu ne pomazs sigurno,pritom ne mislim da je konkurentni Rafa na 3 od 4 slema losa opcija po Novaka cak mislim da je dobra da cisti zreb
                            5.Nije katastrofa ako Novak ne zavrsi prvi,sledece godine ponovo moze biti a i ne mora,sva trojica ce biti izjnednacena po tome,sto je ok

                            Ja ovo govorim sa argumentovanim cinjenicama,ti gledas sta ce biti u buducnosti,a ne znas dal ce Nadal da upadne u krizu ili ce povrede da ga uniste,ima 33 godine,mnogo je tesko biti na visokom nivou u tim godinama,do Ao ima 4 meseca,ko zna na sta ce liciti Tour tada
                            Zbog svega ovoga jako je bitmo da meta ostane 4 slema, jer su oni najbitniji i u njima je zapravo Novak najinferiorniji u odnosu na dvojac,ostale stvari Novak je ako ne isti onda i bolji od dvojca

                            Ali mislim da ti preferiras Roger u odnosu na Rafu i da je to razlog
                            Pod 3 samo ako mogu Srki, koji je bio pred W prosle godine... svi znamo, nema to nikakve veze kad mogu da spakuju kako zele!!! Bio je prvi sad pred USO !!!
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Lakse je stici i prestici 20 GS nego 21, dakle Rafa
                            Jeste Olja ali koliko RF moze a koliko RN da uzme GS do kraja karijere. Moze naravno da se desi da niko od trojice GOATa ne uzme ni jedan GS vise ali mnogo vece sanse imaju Novak i Rafa nego RF.

                            Meni je i dalje a verujem i Novaku najveca zal sto nije mogao da pruzi igru koja je tempirana bukvalno za ovaj USO zbog zdravstvenih problema a igracki je bio TOP. Protiv Kudle je odigrao vrhunski mec, FH iz tog meca nisam video od prosle godine i 2 poslednja meca sa AO ove godine.


                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Na svakom sledećem GS Federer je sve dalje od njegovog osvajnja. Znaš li gde je AO? Ihaaa šta može do tada sve da bude, mislim na ovu dvojicu preostalih GOATa, kao i mlađane momke.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Na svakom sledećem GS Federer je dalje od njegovog osvajnja. Znaš li gde je AO? Ihaaa šta može do tada sve da bude, mislim na ovu dvojicu preostalih GOATa, kao i mlađane momke.


                                Evo Danil razbucao Wawrinka. Lepo sam rekao da je to igrac bezopasan po turnir. Ocigledno je da Medvedev stasava... Videcemo ko je sledeci i koliko ce on da traje.

                                Wawrinka ima svoje rivalstvo sa Noletom i toe to. Pre i posle toga moze da ide kuci.

                                Comment

                                Working...
                                X