Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Vajda napolje. hahahah

    Ladno ne konta da se sprdam.

    Ko još angažuje zlosutnicu Gorana? Taj je za Federera navijao u finalu W.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Nikako ne moze da bude tezak ako si sprecen da u datom trenutku pruzis svoj max. zbog necega na sta ti u datom trenutku ne mozes da utices kao sto je povreda koja ga muci vec neko vreme kako sam Novak kaze. Uostalom Novak je i sam izjavio da je znao da ce brzo povuci tako da mentalno on uopste nije bio na terenu. Hajde da je servirao za mec ili bar vodio 2:0 u setovima pa se povredio pa da se slozim sa tobom. Recimo onaj poraz u finalu US opena 2016, to jeste bio tezak poraz.
      To sto kazes je na mjestu ako se gleda samo danasnji mec.

      Ja gledam malo sire. Sjeces li se intervjua koji je dao Ivanisevic poslije pobjede nad Pujom u Sinsinatiju. Pucao je od samouvjerenja. S pravom. A to je bilo prije 17 dana. USO je bila prilika. Bice sve manje prilika.

      -----

      Mislim da Novak nije usao u mec siguran da ce da se povuce. Ako je bilo tako, onda nije treba ni da izlazi. Postao je siguran u povlacenje poslije 4 gema.

      Za mene kao navijaca nije bila jasna ozbiljnost situacije. Da budem iskren, neki komentari koje ovdje citam mi lice kao "leak". Neko u timu zna vise i onda je to u povjerenju reako nekom drugom i vijest se siri.

      Comment


      • @NI - moj sin je dobro sad, oporavak tece po planu, hvala na pitanju
        Slazem se da Novak i tim oko njega ne bi propustili da dijagnostikuju nesto tako ozbiljno kao sto je pokidana tetiva ali su svi zajedno napravili toliko propusta oko te povrede lakta da ima prostora za brigu. Propustene dve takmicarske godine zbog intervencije, ne ni operacije, od dvadesetak minuta i posle koje se za dve nedelje vratio na teren bez bola koji ga je mucio godinama . Ako ova sadasnja povreda traje nedeljama kao sto je rekao, i uz takve bolove kakve je imao od starta turnira, onda se nije smela ignorisati i ocekivati da ce do kraja turnira nestati. Posebno sto su ga ocekivali izuzetno teski protivnici sa kojima moze da se nosi samo ako je fizicki potpuno fit. Ne znamo da li je pogorsao stanje sad zbog igranja ili ne, ali svakako mu nije donelo nista dobro. Zdravlje je vaznije i od broja GS i nedelja na listi.

        Comment


        • Lanas,

          Niko ne moze osporiti da Novak stalno uci. To je njegov najveci kvalitet. Strasno mi je tesko zamisliti da nije naucio nisto od one povrede lakta prije dvije godine.

          Svaka povreda je razlicita. Mala je sansa da se radi o istoj stvari kao prije dvije godine.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            To sto kazes je na mjestu ako se gleda samo danasnji mec.

            Ja gledam malo sire. Sjeces li se intervjua koji je dao Ivanisevic poslije pobjede nad Pujom u Sinsinatiju. Pucao je od samouvjerenja. S pravom. A to je bilo prije 17 dana. USO je bila prilika. Bice sve manje prilika.

            -----

            Mislim da Novak nije usao u mec siguran da ce da se povuce. Ako je bilo tako, onda nije treba ni da izlazi. Postao je siguran u povlacenje poslije 4 gema.

            Za mene kao navijaca nije bila jasna ozbiljnost situacije. Da budem iskren, neki komentari koje ovdje citam mi lice kao "leak". Neko u timu zna vise i onda je to u povjerenju reako nekom drugom i vijest se siri.
            Da budem iskren ja sam mislio da je on tu povredu dobio ovde na US openu sad citam da ga muci nedeljama. Mozda u startu i nije bila nesto bolna ali vremenom se ocigledno pogorsala kako su nailazili tezi protivnici. To sto je odlagao i pomerao treninge najbolje govori da nesto nije bilo u redu. Sad citam pominje Tokio, to bi po meni bila greska. Celu Azijsku turniru treba da preskoci.

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              Ma Vajda napolje. hahahah

              Ladno ne konta da se sprdam.
              Haha pardon, nisam te ukapirala u afektu
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Što si u afektu, opusti se, lep dan. Prošetaj malo uradi jogu i izbaci negativnu energiju iz sebe.

                Nije vredan Novak tvog nerviranja, pa ne zna ni on kada si ti nervozna, biće sve ok. AO 2020 je naš.

                Hehe

                Comment


                • Najgore je sada cekati njegov zvanicni zdravstveni izvestaj i verdikt, a to ce sigurno potrajati 2-3 nedelje, a mozda i vise
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Polako se pojavljuju likovi koji ga mogu dobrano namučiti i pobediti. Biće sve teže oko turnira ako ga žreb ne pogleda, a sigurno neće.

                    Comment


                    • Ne treba pratiti medije, oni žive od senzacionalizma u svakom pogledu. Wawrinka da uzme Slem 3x za redom napisace da je GOAT ili nesto tako slicno. Gluposti.

                      Upadljive su Novakove izjave vezane za povrede "ili su mi barem tako rekli". On njima ne veruje, čovek sluša svoje telo i to je to. Autosugestija.

                      Kako bude biće, ako treba igraće samo Slemove.

                      Moze neko da mi kaze samo da li i to sto je odigrao, da li bi igrao bolje zdrav ili bi izgubio svakako?

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        To sto kazes je na mjestu ako se gleda samo danasnji mec.

                        Ja gledam malo sire. Sjeces li se intervjua koji je dao Ivanisevic poslije pobjede nad Pujom u Sinsinatiju. Pucao je od samouvjerenja. S pravom. A to je bilo prije 17 dana. USO je bila prilika. Bice sve manje prilika.

                        -----

                        Mislim da Novak nije usao u mec siguran da ce da se povuce. Ako je bilo tako, onda nije treba ni da izlazi. Postao je siguran u povlacenje poslije 4 gema.

                        Za mene kao navijaca nije bila jasna ozbiljnost situacije. Da budem iskren, neki komentari koje ovdje citam mi lice kao "leak". Neko u timu zna vise i onda je to u povjerenju reako nekom drugom i vijest se siri.
                        NI,poraz jeste tezak jer je slem svaki je,posebno u ovom periodu kada je Big 3 u punom naletu,ali ko zna sta nosi buducnost,eto sada se ovo neocekivano desilo,nikad ne mozes biti siguran da li ce se Novaku otvoriti jos vece sanse nego ova,po meni imao je tezak zreb i nije bila neka prevelika sansa,kad pogledas Wimbi mnogo bi veca steta bila da se tamo u 4 kolu povredio

                        Lepo je Novak rekao trka za Goata nije gotova sta god se desi,dug je put,prepun uspona i padova,ako sacuva prvo mesto onda ce ovo biti dobra sezona,a onda ide nova i tako sledece 3 minimum ce se boriti za slemove ako je ZDRAV,deluhe mi motivisanije nego ikada,a to je najbitnije

                        Po meni bitnije je da sacuva Ao od Nadala nego ovaj Uso,sledeca 3 cilja su Yeno1 Ao i Rg,osvoji li sva 3 vrlo je blizu titule Goata,samo da je zdrav...

                        Kad je vec moralo ovo da se desi ove godine,gledajuci na zreb i posledice,najmanje posledice bi ostavilo bas na Uso,ajde neka sreca u neareci,da se na Ao desilo,Rafa dupli jarijerni slem,Rg je jasno bio najveci cilj,a Wimb je imao dobar zreb,ipak ima malo dobrih strana u losoj
                        Last edited by Srkisa; 02-09-19, 12:20.

                        Comment


                        • Naravno da bi igrao bolje da je bio zdrav. Fh je bio uzasan, za razliku od prethodnog meca, izuzetno mnogo gresaka iz njega (izbacivao i vise od m u aut), vec problematicni servis i bh od pocetka turnira da ne pominjem, ovog drugog nije ni bilo. Odlicno se kretao, ali sve ostalo lose.
                          Protiv Mede u Sinsiju je imao 2/3 meca gde je bio perfektan, ovde nije bilo ni naznaka toga, ako izuzmemo neke povremene i trenutacne bljeske, nekoliko odlicnih voleja na mrezi, dropova, vinera, sve u svemu nista. Sten je bio agresivan, ali ne neko ko ne moze da se pobedi, naravno i max naprzen.

                          Nadam se i ja da iz ovoga izlazi jaci, sta je preziveo prosli put, ovo deluje benignije mnogo (pricam o povredi), samo ce mi to cekanje biti uzasno
                          A sto se tice javnosti, medija, navijaca, hejtera, nazalost u danasnje vreme iskazivanja misljenja i obicno kritika na sve i svasta, dobijace sve vece i gore dimenzije. I to kako se drzi izvan svega toga, svaka mu cast.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa ok onda, šta da se radi. Nije besmrtan. Nek ide da se odmara. Tek treba on da igra. Prvo mesto je verovatno izgubljeno na neko vreme.

                            Comment


                            • Ljudi, koje sranje

                              A da je moguće da je baš sad našao da se povredi....

                              E, bem mu sve
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Strasno mi je zao sto je ovako zavrsio ovaj turnir na kojem mi je djelovao nevjerovatno brzo i snazno. Nadam se da se nece zajebati sa lijecenjem i dijagnozom kao prosli put i da ce biti spreman za turnie u Aziji.

                                Comment

                                Working...
                                X