Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nezrelo što je igrao uopšte turnir.

    U pravu je forum1nick
    Last edited by Cassius Clay; 02-09-19, 07:21.

    Comment


    • Strasno , pogotovo ovo sto kaze Marija, radi opet istu stvar kao kod povrede lakta, tesko ( ili nikako ) se sportske povrede na tom nivou takmicenja lece same od sebe. Ako to vuce nedeljama kao sto je izjavio cemu je mogao da se nada u zavrsnici turnira i to sa oavkvim zrebom, jos napaljeni Stanislas . Povrede ramena mogu biti strasno komplikovane i jako opasne a bez jasnih naznaka o cemu se radi. Nazalost, znam to iz iskustva, sin mi se povredio na treningu proslog oktobra, bol je bio povremen, nekad jak, nekad potpuno bez bola, na rendgenu i ultrazvuku nista, promenili sto lekara, sto drzavnih sto privatnih, svi ga slali na fizikalne terapije posle kojih mu bude malo bolje pa se vrati na staro, na kraju nije mogao da podigne laptop ili bilo sta teze od olovke. Da ne duzim, stignemo do specijaliste za rame, uradi magnetnu gde se videla povreda labruma i u maju ove godine uradi operaciju koja je trajala vise od tri sata, tetiva pokidana na pet mesta, odvojila se od kosti. Sest nedelja ruka u ortozi nije smeo da je pomeri ni milimetar. Naravno da ne mora da bude nista tako drasticno kod Novaka, samo hocu da kazem da takve povrede mogu biti bas podmukle u smislu da ih je lako ignorisati jer u pocetku nista nije nagovestavalo ozbiljnost cele situacije i lako se ubediti da nije nista strasno.

      Comment


      • Mogao je sve da poštedi drame i da mu ovo bude prva sedmica oporavka, pošto će mu trebati vremena. To je ta boleština koja uništava telo zarad opsednutosti "biti najbolji ikada" o kojoj sam pričao ljubitelju tenisa.

        Da je pametan, da nije ni zaigrao uopšte. Jebeš i bodove i sve.

        Ne postoji ta dramaturgija koju on ne može izmisliti. I trebali su da ga napuše navijači, ili završi meč ili nemoj igrati uopšte.
        Last edited by Cassius Clay; 02-09-19, 07:33.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Poraz uopste nije tezak ako je igrac povredjen, visa sila plus veoma tezak i zahtevan zreb. Ako bi isao pak tvojom logikom tezi poraz bi bio da je izgubio od Medvedeva. Kad se igrac muci sa povredom svaka analiza meca je bespredmetna. Vise me zanima medecinski raport i sta planira do kraja godine. Na njegovom mestu igrao bi samo ATP Finals u Londonu mada bi i o tome dobro razmislio. 2 GS ove godine nije lose. Neka osvoji toliko i naredne ja zadovoljan ali zdravlje na prvom mestu.
          Svaki poraz prozrokovan povredom je za mene tezak poraz. Tezak ne znaci da je Novak mogao uciniti nesto drugo nego je ucinio. Poraz cini posebno teskim sto poslije prvog meca nije bilo nikakvih naznaka da ima povredu.

          ---------

          Mi ne znamo par vaznih parametara:

          1.
          Kad su se pojavili znaci povrede lijevog ramena.

          2.
          Koliko je vezana sa promjenom treninga.

          3.
          Koliko je povreda ozbiljna.

          Ovu povredu ne treba mijesati sa problemima koje je Novak pokazivao u Sinsinatiju a mozda i ranije. Tresao je desnu ruku. Prihvatam da su ti problemi dosli zbog promjene servisa.

          Promjena servisa nije hir nego pokusaj da se sacuva tijelo i produzi karijera. Ona je kombinovana sa igrom na mrezi. Ne pamtim da je Novak bio ikada bolji na mrezi nego danas. To je jedina dobra stvar koju je pokazao mec sa Vavrinkom.
          Last edited by NI; 02-09-19, 07:50.

          Comment


          • Ako se rastanu onda je bilo do saradnje. Ali Novakova igra realno nije konstantna. Uzeo je 2 Slema, drugi na jedvite jade. Čovek ne igra dobro. Goran nije bio tu pre Wimbledona, Novak svejedno nije igrao kako zna.

            Comment


            • Lose je sto ce Fed uzeti USO. Jos gora je cinjenica da ce probati da resi povredu prirodnim putem, odmorom i ko zna cime jos.
              Sto znaci da se vidimo na WB 2021 kada se oporavi jer su njemu potrebne dve godine da dodje sebi i odradi operativni zahvat.

              Goran je ogromna greska, ne verujem da ce ostati u timu.
              Nema sta da ponudi sem servisa koji takodje sa svojlm filozofijom "samo je baci i opali" nije bolji od Novakovog starog servisa sa varijacijama koji mozda ne moze da odservira 230kmh ali je strasno ucinkovit.

              Najgore sto cu gledati Dedu i Rafu kako dele sve trofeje dok ovaj ne dodje sebi.
              Jebes to.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Najjače sada Gorana okriviti. Čovek je baš moralna i igračka gromada i bio je preko potreban u timu. On treba do kraja karijere da ostane, ja bih Vajdu izbacio.

                I treba da dele, nisu oteli nikome.

                Comment


                • Ako je povreda stara tri četiri nedelje to mu dođe da je nastala nakon povratka sa odmora.
                  Samo da on nju dobro zaleči i da ne postane ništa hronično. Ostaje nam da se nadamo najboljem.

                  Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Ne znam šta je tipu u glavi ps krene da brljavi sa trenerima, nećeš postati Rodik u 30 i nekoj zbog. nekog liliputanca koga jednom usralo da uzme W

                    Comment


                    • Originally posted by Lanas View Post
                      ...Da ne duzim, stignemo do specijaliste za rame, uradi magnetnu gde se videla povreda labruma i u maju ove godine uradi operaciju koja je trajala vise od tri sata, tetiva pokidana na pet mesta, odvojila se od kosti. Sest nedelja ruka u ortozi nije smeo da je pomeri ni milimetar. Naravno da ne mora da bude nista tako drasticno kod Novaka, samo hocu da kazem da takve povrede mogu biti bas podmukle u smislu da ih je lako ignorisati jer u pocetku nista nije nagovestavalo ozbiljnost cele situacije i lako se ubediti da nije nista strasno.
                      I ja se nadam da nije nista ni priblizno tako strasno kao kod tvog sina. (Nadam se da je OK sada.)

                      Ne vjerujem da Novak nije napravio magnetnu, niti vjerujem da bi igrao da je nadjeno bilo sto ozbiljno kao pokidana tetiva.

                      Ima povreda koje mogu da se izlijece mirovanjem. Mozda je i ova takva samo Novak zbog USO nije mirovao dovoljno dugo.

                      Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Ako je povreda stara tri četiri nedelje to mu dođe da je nastala nakon povratka sa odmora.
                      Samo da on nju dobro zaleči i da ne postane ništa hronično. Ostaje nam da se nadamo najboljem.

                      Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
                      Ili je mozda nastala na odmoru. Mekinro zna da lupi ali zna i da pogodi.
                      Last edited by NI; 02-09-19, 08:06.

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Ako je povreda stara tri četiri nedelje to mu dođe da je nastala nakon povratka sa odmora.
                        Samo da on nju dobro zaleči i da ne postane ništa hronično. Ostaje nam da se nadamo najboljem.

                        Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
                        Tako smo 2016 I 2017 govorili. Jebes bre to, ako ce opet biti isti proces oporavka evo odmah neka se penzionise, da opet trazimo novog Imaza, grljenje drveca, Maju Volk mehh.
                        Ne bih coveku nista zamerio da se sutra penzionise, da kaze ja hocu, telo vise ne moze i zdravo.

                        Ne znam, glupo ce biti ako ce opet Srdjan morati da mu pridje i kaze, slusaj moras na operaciju, nikada se tako neces oporaviti.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Čuj, izbaciti Vajdu
                          Pa Novak je izgubljen čovek (teniser) kad njega nema.
                          Mani se ćorava posla.

                          Sve ovo deluje prilično zabrinjavajuće, još je vruća u podsvesti prethodna povreda i operacija, ali ajde da ne nagađamo i sačekamo rezultate testova, ne mora da znači da je toliko loše, možda i jeste ali ne vredi se nervirati, mada logično je, ovo je za mnoge bio praktično grom iz vedra neba. Daj bože da postoji brzinski tretman, da ne ispadne iz štosa i što pre nastavi sa pohodom, a ako ne, jbg... sve najbolje mu želim, slažem se da ipak stiže u godine kad je potpuni oporavak sve teži i neizvesniji, a najljući suparnici će dotle da iskoriste šansu.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by 7528. View Post
                            Ne znam šta je tipu u glavi ps krene da brljavi sa trenerima, nećeš postati Rodik u 30 i nekoj zbog. nekog liliputanca koga jednom usralo da uzme W
                            To ti je kao da Real trazi trenera pa se odluce za Radovana Curcica, zbog energije.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Svaki poraz prozrokovan povredom je za mene tezak poraz. Tezak ne znaci da je Novak mogao uciniti nesto drugo nego je ucinio. Poraz cini posebno teskim sto poslije prvog meca nije bilo nikakvih naznaka da ima povredu.
                              Nikako ne moze da bude tezak ako si sprecen da u datom trenutku pruzis svoj max. zbog necega na sta ti u datom trenutku ne mozes da utices kao sto je povreda koja ga muci vec neko vreme kako sam Novak kaze. Uostalom Novak je i sam izjavio da je znao da ce brzo povuci tako da mentalno on uopste nije bio na terenu. Hajde da je servirao za mec ili bar vodio 2:0 u setovima pa se povredio pa da se slozim sa tobom. Recimo onaj poraz u finalu US opena 2016, to jeste bio tezak poraz.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Ne znam, glupo ce biti ako ce opet Srdjan morati da mu pridje i kaze, slusaj moras na operaciju, nikada se tako neces oporaviti.
                                Pa dobro ako do toga dođe, za očekivati je da će mu Srđan prići mnogo brže, a sin će ga, vođen prethodnim iskustvom poslušati odmah, zato što znamo da se za Noleta možda može reći sve, ali ne da je neinteligentan i ne uči na sopstvenim greškama, ne zna da sluša i uvaži dobar savet itd

                                Ja razumem da je želeo da proba, mnogi teniseri igraju u bolovima pod inekcijama, ipak je to USO, za prvo mesto, za najboljeg, jednostavno morao je da proba, računao da postoji mogućnost da se prilagodi, da se malo otvori žreb, da zagrize... Vredelo je probati, e sad, nije uspeo, a da jeste bilo bi “kakva je to legenda, junak!”

                                Ovako je ispalo, ajde da sačekamo da se vidi o čemu se radi.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X