Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od 2014te medjusobni skor je 4-4 a 3-1 je za Vavrinku na Slemovima, od toga 2 finala. Novak i protiv Vavrinke i protiv Medvedeva dobija priliku za revanše. Na Mastersima Novak ga lako dobija.

    Ključan set na Slemu protiv Vavrinke je drugi.

    Realno Vavrinka nije top 10 igrač i za to postoji razlog. Verovatno ce Novakov tim pronaci slabost u igri. Pri tome Vavrinka je samo Novakova noćna mora, inače je bezopasan po turnir. Gubio od Raonića, Krajinovića, Rubljeva, Opelke itd.

    Tako da noćas će da bude vrlo lični okršaj.

    3-0 za Novaka
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 01-09-19, 08:02.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Novak je u odlicnoj formi i tereni su spori. Uz to, vjerovatno da ubrzaju uslove za Federera, stalno igra vecernje meceve.

      Svejedno, bice pravo cudo ako osvoji turnir. S jedne strane je povrijedjen. S druge strane ima izuzetno tezak zrijeb. Treba da pobjedi 5-og (Vavrinku), 4-og (Medvedeva), 3-eg (Federera) i 2-og (Nadala) faovorita da bi dosao do titule. Necuveno!
      Kako Novak ima pune ruke posla tako ih imaju i Rafa i Roger. Nadal je slabo odigrao juce, jos jednom da odigra onako do kraja turnira i ispada. Treba i on teoretski da dobije Čilića Zvereva i Rubljeva. A Roger da dobije Gofana, Dimitrova i Novaka potencijalno.

      Čini mi se da je svima jednako teško. Ako Novak pobedi Stana, to je veliki korak ka trofeju.

      Comment


      • Moja nocna mora jeste svakako, jedina...tako da se ne radujem nocasnjem susretu ni mrvicu.
        Ali gledacu ipak mec (posto sam prvo rekla da necu), jer mi se dopalo ono sto sam videla protiv Kudle, ma koliko da Amer nije neko merilo, pristojno je sasvim odigrao protiv Novaka i testirao ga prilicno.
        FH je ubitacan i to mi se posebno svidja, kretanje, tajming, BH je stedeo, ali i tu imao nekoliko vrhunskih vinera, duple su bile cudne, ali njih vezujem za malo gubljenje fokusa, pogotovu tri duple u prvom servis gemu treceg seta.

        Bice zanimljivo, nadam se ne i stresno previse, nocu inace sve deluje strasnije, imace obzira nadam se -.- a Sten je digao prilicno formu, no mislim da nije jos uvek na onom nivou.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Stanislav svakako nije poželjan protivnik na GS-u ali on nije isti igrač kakav beše pre povrede. Sporiji je što se odražava na lošiji tajming kod udaraca.
          To je verujem Novak detektovao tokom njihovih treninga i prema tome će postaviti taktiku.
          Mora biti agresivan ne dozvoliti Stanislavu inicijativu, širiti teren, često menjati stranu terajući ga da što više udaraca izvodi uz trka. Kako se Stanislav uglavnom brani slajsem što češće izlascima na mrežu presecati te loptice.
          Ako je rame ok prolazi Novak.
          sigpic

          Comment


          • Sad pogledah duel iz 2013 god. Takvi su i ostali mečevi, pravo mučenje. Baš ono u čemu Novak nije najbolji je potrebno da se bez problema pobedi Vavrinka. A to je igra na mreži i dobar drop shot, tačnije pouzdan. Stan se fenomenalno branio i napadao čak i daleko iza linije. Stanov backhend je toliko pouzdan to je fantasticno. Sa druge strane ima problem za malo višim odskocima loptice. To teže napadne.

            Ono što možda pravi neku razliku u odnosu na ranije je to što je ovo 4to kolo. Nije završnica turnira. To su minimalne razlike ali imaju ulogu.

            Ono što je meni nepoznanica je Stanovo kretanje. Ukoliko to slabije funkcioniše bice Novaku daleko lakše.

            Comment


            • Bila mi je smesna ona vesela ekipa koja se naprasno pojavila sredinom treceg seta u parteru, verovatno sisli sa nekih gornjih spratova, ako je to dozviljeno, medju kojima su bili jedan sa slemom Patriotsa i drugi u autfitu "tek izasao ispod tusa" sto rece Banjac
              A medju njima bile i neke devojke i svi nesto urlalali, vristali, dobacivali Novaku i ovaj se bas smejao.
              Zanimljivo, pogotovu da on reaguje tako ne jednom, vec vise puta do kraja meca, kao da je imao probelem da bude ozbiljan. I izgrlio se sa njima na kraju...

              A jadna Adrijana stavili je pored strikana
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ako prezivi Wavrinku, uzima turnir.
                Videcemo mec Nadal-Čilić, tu bi moglo biti svasta ako Čilić bude igrao ozbiljno i sa mudima.

                Comment


                • Originally posted by Centurion View Post
                  Ako prezivi Wavrinku, uzima turnir.
                  Videcemo mec Nadal-Čilić, tu bi moglo biti svasta ako Čilić bude igrao ozbiljno i sa mudima.
                  Znači ništa...on ih redovno zaboravi u svlačionici...

                  Za Novaka je bitno samo da je rame ok...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Jel Norman jos radi sa Vavrinkom?

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Jel Norman jos radi sa Vavrinkom?
                      Da, sarađuju i dalje. Što?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Da, sarađuju i dalje. Što?

                        Nisam bio siguran, čisto pripreprem meča radi.


                        Ne znam za vas ali ja mislim da je vreme da ga Nole deklasira.

                        Rolan Garos je jedna priča, ogroman pritisak, US Open nije bio zdrav i izgubio je. Ali previše je polemike oko toga ko je najbolji i stalno neko preispitivanje.

                        Vreme je da im pokaže svima na gomili ko je najbolji.

                        Comment


                        • Ishod meča Vavrinka-Djoković zavisi od Vavrinke, hteli mi to da priznamo sebi ili ne.

                          Comment


                          • E jest od Vavrinke...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa ne realno.
                              Jednostavno loš je mečap za Noleta.
                              Vavrinka je teniser koji će da lupa kao lud taj jedan meč i da probija Novaka a da ne izgubi na osnovu neiznudjenih ako ga ide.

                              Ma kakav Novak bio prekoputa.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ishod meča Vavrinka-Djoković zavisi od Vavrinke, hteli mi to da priznamo sebi ili ne.
                                Malo respekta pokazi Kivi ili Čivi

                                Nema razloga da se bojimo, kad preživesmo ono na Wimbledonu.

                                Comment

                                Working...
                                X