Pogledati rezultate ankete: CSSR vas pita,da li ste zadovoljni dosadašnjim učinkom u GS finalima 16:9?Obrazložite

Glasača
33. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Da

19 57,58%
  • Delimicno

13 39,39%
  • Ne

1 3,03%
Strana 3019 od 3019 PrvaPrva ... 2019 2519 2919 2969 3009 3017 3018 3019
Rezultati 45.271 do 45.279 od 45279

Tema: ATP - Novak Djokovic

Hero Member dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748896
    Citirati Originalno postavljeno od NI Pogledati poruku
    Ima jedna losa vijest. Medvedev je ukrao mec Novaku.

Ima jedna odlicna, mnogo vaznija, vijest. Novak je zdrav.

Zasto mu je Danil ukrao mec i pored toga sto je Novak igrao odlicno? Ima nekoliko razloga.

1.
    Medvedev je poceo da igra bitno drukcije nego do trenutka kada je Novak vodio na njegovom servisu 1:0, 2:2, 30:0. To je bio novi igrac, nova taktika i nevjerovatna egzekucije te taktike. Takva egzekucije je jedino moguca kad se opustis jer nemas vise sto da izgubis. Medvedev je 70% odgovoran za preokret i Novakov poraz.

2.
    Novakov tim nije napravio dobar skaouting. Mene je najvise zacudilo koliko je Medvedev bio siguran da mu je taktika ispravna. Odgovor sam dobio na kraju meca. U intervjuu je Medvedev rekao da on uvijek servira drugi kao prvi, ako je neefikasan na drugom servisu. Da je Novak napravio dobar skauting on bi znao da se tako nesto moze desiti i bio bi spreman. To cini 20% razloga.

3.
    Jednom kad je Medvedev poceo da igra kao Kirjos, Novak se uplasio i postao je nesiguran na svom servisu. U cijelom mecu je Novak izgubio 21 poen na svom servisu. Medvedev je ima samo 30% poena dobijenih na Novakovom servisu a brejknuo ga je 3 puta. To je nevjerovatan podatak. Novak je servirao 14 puta. Uzimam da se u zadnjem gemu bio predao. Racunam samo 13 puta. U 11 od tih 13 gemova je Novak izgubio 9 poena. Manje nego 1 po gemu. U dva gema u kojima je panicario je izgubio 8 poena. Nije uspio da dodje ni do djusa. Nije spasio ni jednu od dvije BL. Da je mec bio u 5 dobijenih, Novak bi se vjerovano pribrao i pored iznenadjenja koje mu je priredio Danil.

Licno mislim da Novak nije promasio 1. servis za 2 milimetra pri rezultatu 4:3, 30:30 za Medvedeva, da bi sve zavrsilo drucije. Drugi servis je Danil pomeo. Onda je nastupila panika.

Intelegencija i anticipacija Medvedeva su me odusevile.

Novaku sada trebaju mecevi protiv Danila. To je jedini nacin da rijesi problem.

Da bi dobio mentalni rat moras biti pripremljen za njega. Danas je uhvacen na prepad.
    Ne, ništa tako komplikovano.Procenio je da mu ekstra dani odmora više znače pred USO nego još jedna u nizu masters titula, pogotovo što u finalu nisu Deda ili Rafa.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

2. Your Google Adsense code here
    Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749654
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

Hero Member Mrkela avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748720
    Citirati Originalno postavljeno od NI Pogledati poruku
    Ima jedna losa vijest. Medvedev je ukrao mec Novaku.

Ima jedna odlicna, mnogo vaznija, vijest. Novak je zdrav.

Zasto mu je Danil ukrao mec i pored toga sto je Novak igrao odlicno? Ima nekoliko razloga.

1.
    Medvedev je poceo da igra bitno drukcije nego do trenutka kada je Novak vodio na njegovom servisu 1:0, 2:2, 30:0. To je bio novi igrac, nova taktika i nevjerovatna egzekucije te taktike. Takva egzekucije je jedino moguca kad se opustis jer nemas vise sto da izgubis. Medvedev je 70% odgovoran za preokret i Novakov poraz.

2.
    Novakov tim nije napravio dobar skaouting. Mene je najvise zacudilo koliko je Medvedev bio siguran da mu je taktika ispravna. Odgovor sam dobio na kraju meca. U intervjuu je Medvedev rekao da on uvijek servira drugi kao prvi, ako je neefikasan na drugom servisu. Da je Novak napravio dobar skauting on bi znao da se tako nesto moze desiti i bio bi spreman. To cini 20% razloga.

3.
    Jednom kad je Medvedev poceo da igra kao Kirjos, Novak se uplasio i postao je nesiguran na svom servisu. U cijelom mecu je Novak izgubio 21 poen na svom servisu. Medvedev je ima samo 30% poena dobijenih na Novakovom servisu a brejknuo ga je 3 puta. To je nevjerovatan podatak. Novak je servirao 14 puta. Uzimam da se u zadnjem gemu bio predao. Racunam samo 13 puta. U 11 od tih 13 gemova je Novak izgubio 9 poena. Manje nego 1 po gemu. U dva gema u kojima je panicario je izgubio 8 poena. Nije uspio da dodje ni do djusa. Nije spasio ni jednu od dvije BL. Da je mec bio u 5 dobijenih, Novak bi se vjerovano pribrao i pored iznenadjenja koje mu je priredio Danil.

Licno mislim da Novak nije promasio 1. servis za 2 milimetra pri rezultatu 4:3, 30:30 za Medvedeva, da bi sve zavrsilo drucije. Drugi servis je Danil pomeo. Onda je nastupila panika.

Intelegencija i anticipacija Medvedeva su me odusevile.

Novaku sada trebaju mecevi protiv Danila. To je jedini nacin da rijesi problem.

Da bi dobio mentalni rat moras biti pripremljen za njega. Danas je uhvacen na prepad.
    Zar nije drop bio na 30 30

Senior Member Zoje avatar
    Datum registracije
    09.07.2018
    Moć reputacije
    214748417
    Citirati Originalno postavljeno od miloolja Pogledati poruku
    E to je najvaznije, da je ruka dobro, cestitke protivniku kao i uvek
    Polako samo Nole i sve ce to doci na svoje mesto, prosto znam , verujem
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

Active Member Srkisa avatar
    Datum registracije
    22.07.2014
    Moć reputacije
    214748594
    Izgleda kao da je rutinski pobedio,a ne izgubio

Idemo po Uso,ako negde treba gubiti meceve gde igras dobro i bolji si od protivnika to su mastersi,a ne slemovi,pitajte Rogera

Active Member
    Datum registracije
    09.09.2012
    Moć reputacije
    214748709
    Logicno da nece sada nedelju pred USO reci -osecao sam bol u ruci, da se konkurencija jos vise ohrabri a vreujem da nije hteo ni da minimizuje pobedu Medvedeva -zasluenu, kako drugacije.

Beli tragovi na kozi ruke pod koju mu je kamera usla kada je trazio masazu mogu biti kontra indikacije primene antinflamatorne terapije. Verovatno je i preoforsirao vezbanje servisa za koji realno nema konstituciju a bez bolje fizicke pripreme, neuskladjenosti novog tima.. njegove lose procene..
    Vise mi lici da je tetiva to sto je pravilo problem u QF,nego lakat ,mada sve je povezano.
    U ovom mecu nije pokazivao nelagodnost i to je dobar znak . Jednostavno je bio nadigran od propustene prilike za brejk u drugom.
    Najbolje bi bilo da je problem bio trenutni ,vezan i sa sparinom i visokom vl. vazduha u Maisonu i da ce par dana odmora, masaza i terapija biti delotvorna.

Bez zavaravanja i minimiziranja poraza-itekako mu je bilo stalo da odbrani titulu ovde.Puno toga je bilo u igri,ovako ce morati opet tezim putem.
    Besan je bio na sebe, jasno i zasto kad sam pogledala preostala dva seta.. Ona tri DS Nakon presa izasao na sporedna vrata kompleksa , sto su naravno pojedini "novinari " iskoristili da opisu kao bizarnu scenu kako je obezbedjenje trcalo za njim , zaboga masa ga je cekala za autogram a on odjezdio Teslom u noc
    Similis simili gaudet

Novakovo cudu u 2018. NI avatar
    Datum registracije
    12.11.2010
    Moć reputacije
    214748938
    Citirati Originalno postavljeno od miloolja Pogledati poruku
    Hvala Olja!

Donijela si super vijesti. Novak je zdrav. Osim toga je i savrseno realan.

Citirati Originalno postavljeno od Mrkela Pogledati poruku
    Zar nije drop bio na 30 30
    U pravu si. Hvala!

Bilo je 40:30 za Medvedeva. Ispravio sam.

Jos jednom sam odgledao mec. Sve skupa lici na polufinalae sa Berdihom u Rimu 2013.

1.
    Novak je pokazao izvarednu igru prvih sat vreman igre. Bilo je tacno 1:00 na satu kada je Medvedev "poludio". S tom igrom Novak ima odlicne sanse da osvoji USO!

2.
    Onda imamo zutu minutu. Pocela je tacno poslije sat igre. Medvedev je bio fantastican. Od tog trenutka do kraja ce imati 71% prvog servisa unutra. Imace 21 viner i 6 neiznudjenih i iznudice 8 gresaka od Novaka.

Svejedno, Novaku se moze ponesto zamjeriti. Od dobijene pozicije dosao u izgubljenu za samo 19 minuta. Toliko mu je trebalo da se, kako on sam kaze, opasulji. Izgubio je 2 servis gema i pored toga u sto je u nijma imao 82% prvog unutra (9 od 11). Napravio je 5 neiznudjenih gresaka i jos u dva poena ispustio veliku prednost u razmjeni. Dakle od 8 poena koje je Medvedev dobio, 7 su bili Novakovi. To se zove panika.

3.
    Iza zute minute je sve bilo gotovo. Novak nije ima motivacije da napravi nekakvi ekstra napor kojim bi preokrenuo stvar a Danilov nivo nije ni za nijansu pao.

4.
    Medvedev moze da smara skoro kao Mari. Vidjeli smo to u Australiji. Isto tako smo vidjeli da moze da igra i kao Kirjos. Kombinacija ta dva elementa ce ga ciniti uvijek opsanim. Ipak, ne bih ga previse dizao u nebesa. On je u top formi i jucer je bio totalno nadigran dok je igrao svoju A igru. (Doduse, bio je umoran.) Onda je presao na B igru i briljirao. Medjutim, bio je i inspirisan i motivisan i nije imao sto da izgubi. Imao je naravno i srece jer tako riskantna igra moze dati rezultate samo ako imas i malo srece. Pitanje je koliko cesto ce se takav splet okolnosti ponoviti u buducnosti.

Senior Member
    Datum registracije
    23.01.2018
    Moć reputacije
    214748432
    Bio je ovo dobar turnir za Novaka. Danil je usao u top 10. To znači da je potencijalni protivnik za 1/4 finale. U toj fazi turnira trenutno najtezi moguci protivnik, bolje tada nego u 4tom kolu. Po mom mišljenju Rafa i Novak su opet kandidati za finale, Dominik Thiem i Medvedev su prepreke. Bice težak Slem za Novaka, izuzetno. Njegova dominacija na Slemovima sada vec pocinje da nervira Tour, u takmicarskom smislu rečeno. Rafa će ići na Slem a svi ostali na Novakov skalp. To su Medvedev, Kirjos, Thiem i Federer.

Dobro će doći malo sreće... Kako bude odmicalo vreme mislim da ce Novaku biti sve teže. Posle silnih poraza protivnika iskustva će sazreti i oni tada postaju mnogo bolji igrači. To najviše važi za mlade

Zato Novaku treba trener koji grize, koji će da ga napujda da ih sve razbije. To Vajda više ne može da radi.

Forum Resident Zika avatar
    Datum registracije
    23.12.2010
    Moć reputacije
    214748972
    У главном је изнео све што смо и ми изнели... Меда је ударао прве сервисе и на други сервис и погађао спољну линију, ту се ништа не може... спорт је то људим мора се некада и изгубити... шта ми да се секирамо? има Ноле доста поена и без панике, биће први и обе године, а за освајање трофеја има још пуно сезона за то... само опуштено.../као код зубара/ ха ха

Strana 3019 od 3019 PrvaPrva ... 2019 2519 2919 2969 3009 3017 3018 3019

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •