Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bio MTO nego je između 2 gema bio fizio, požalio se na bol iznad i ispod lakta i na vrat...
    Verujem da je istegnuće napravljeno pri servisu, no videćemo na konferenciji šta će reći.

    Edit: Za sada samo ovo

    Last edited by Marija81; 17-08-19, 04:13.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Katastrofa




      Comment


      • Sto katastrofa,kazo da ce igrati
        Wizard

        Comment


        • Ma nemoj da me zezas!!!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bojazan od ovoga prisutna od ulaska novog trenera u tim,pisala sam o tome.Ne dirati servis,coveku kome je lakat bio povredjen.E bre NovaceNeka se povuce iz SF ,proba moze li terapija i odmor lakta pomoci pred USO.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Kakvo povlacenje nije to nista.
              Veceras da zgazi Medu, bice tesko alibmoze on to i onda finale rutinski.
              I sve masterse ima najmanje po dva puta osvojene. Ludilo.
              Lakat ce biti ok. Samo bez kuknjave, crnih misli i ostalih negativnih sranja.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • U prvom setu protiv Puja je Novak pokazao daleko najbolju igru na turniru.

                Sad je sve manje bitno u odnosu na lakat. Muka mi je od pomisli na... Nadajmo se da nije nista ozbiljno.

                Comment


                • Bravo Marija

                  Možemo samo da se nadamo da Novak zapravo uvek igra pod bolovima ali minimalnim i da je to u nekim kontrolisanim uslovima. Ne verujem da god i po dana nije osecao nikakav bol.

                  Ovaj fizio sto nije bio na MTO, ga je malo pogledao i potapsao po ramenu. Mislim da je bio tesniji meč da ga Novak ne bi zavrsio.

                  Nadam se da to sto je pruzio levu ruku sudiji ima veze sa celom rukom a ne sa laktom i da time nije direktno vezano za onaj zahvat iskljucivo

                  Comment


                  • Odgledala sam mec.
                    Problem je poceo od treceg gema u drugom setu, a indikativan je bio i jako los drugi servis.
                    To sto otresa ruku nije prvi put posle operacije, no malo me brinu te grimase. Fizio masirao tacku ispod i iznad lakta..
                    Ovako ne deluje nista ozbiljno, imao je ozbiljne udarce sa obe strane posle toga, ali kad se strcamo i zbog sitnice, no nadamo se da nije nista, posto je fh bio stvarno sjajan [emoji120][emoji120][emoji120]

                    Odlicno je igrao, fino se kretao, mada je bio malo nervozniji u pocetku, jako se znojio, dlanovi posebno. Puj je takodje bio na visini, pa sve do tb kada je vec i ocekivano po obicaju pao.

                    Ovom pobedom prestize i Lendla
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jutros odgledala reprizu, a pre toga procitala sta ste pisali.

                      Isprepadala se nacisto, no mislim da nije nista ozbiljno, necu ni da mislim negativno, bice sve dobro!
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Da Bog da je sve u redu. Bice tezak ispit protiv Danila. Generalno kvalitetan turnir.

                        Comment


                        • Kakvo prokletstvo. Pisao sam o tome vec x puta.. Nole, jednostavno, ne smije da igra dugo u svojoj maksimalnoj brzini. Mora da igra "mlako", ako misli da prodje bez povreda. Ovaj turnir je startovao kako smo svi zeljeli: vrlo ostro, energicno, sa napadima iz duboke defanzive. Sva ona njegova proklizavanja po betonu i defanzivne pozicije, odakle niko nista ne bi mogao (bez da blokira), on je nalazio nacine da napadne odatle. Kao u najboljim danima. Ali evo sta je cijena toga i zasto on izbjegava taj ritam. A tour postaje sve jaci, momci ga prosto tjeraju tako da igra, jer ne moze se vise sa trecom brzinom do finala. Tako da mislim da ovo nema nikakve veze sa Goranom i eventualnim ekspermentisanjem oko serve, vec prosto sa energijom koju unosi u svaki udarac. A na ovom turniru je po tome zaista poceo da lici na onog starog, neunistivog Novaka. Uh, 'bem mu lebac..

                          Pa zar nije bila konferencija posle meca?

                          Comment


                          • Lici mi na situaciju slicnu iz Mc 2014 jer i ne deluje zabrinuto,a bio bi itekako da misli da ce mu ugroziti Uso

                            Bolje da od odmori nekoliko dana i sanira tu tetivu verovatno,ovaj turnir je totalno nebitan,mora doci spreman na Uso

                            Zna on sta je najbolje

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Kakvo prokletstvo. Pisao sam o tome vec x puta.. Nole, jednostavno, ne smije da igra dugo u svojoj maksimalnoj brzini. Mora da igra "mlako", ako misli da prodje bez povreda. Ovaj turnir je startovao kako smo svi zeljeli: vrlo ostro, energicno, sa napadima iz duboke defanzive. Sva ona njegova proklizavanja po betonu i defanzivne pozicije, odakle niko nista ne bi mogao (bez da blokira), on je nalazio nacine da napadne odatle. Kao u najboljim danima. Ali evo sta je cijena toga i zasto on izbjegava taj ritam. A tour postaje sve jaci, momci ga prosto tjeraju tako da igra, jer ne moze se vise sa trecom brzinom do finala. Tako da mislim da ovo nema nikakve veze sa Goranom i eventualnim ekspermentisanjem oko serve, vec prosto sa energijom koju unosi u svaki udarac. A na ovom turniru je po tome zaista poceo da lici na onog starog, neunistivog Novaka. Uh, 'bem mu lebac..

                              Pa zar nije bila konferencija posle meca?
                              Bila ali nije hteo da priča.

                              Mislim da ce danas dobro razmisliti šta mu je činiti.

                              Podloga je prebrza. Mora mnogo dobro da se igra i trazi mnogo eksplozivnosti. Moguce da je to povuklo neko istegnuće.

                              Problem je što Novak mora da se osloni na sebe jer od brdo lekara samo 1 mu je rekao da mora da ide na zahvat. To znači da ako uzme da se pregleda, ne može 100% da veruje dijagnozi tog spejaliste pre US Opena. A nema vremena da ide nazad u Evropu.

                              Comment


                              • Да не спрема алиби?

                                Ако Меда полуди и почне да разбија, биће: јао лакат... е онда је оправдано, шта да се ради, нема ветра, нема кише, нема сунца, за нешто мора да се хвата...мнго нас размазио, просто нико не рачуна у могућност пораза, мора само да се побеђује, заборављамо да је ово спорт, а не политичка директива и кад се нареди онда и мора....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X