Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te duze razmjene su se uglavnom odvijale tako sto su se gadjali sa bhcc sve dok neko ne "ispravi" bh-om po paraleli. Cudno, to je uglavnom Busta bio... Tako da mislim da taj podatak nema veze sa kondicijom, samo sa hrabroscu. Novak nije htio previse da rizikuje..

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Kareno-Busta je bio odlican jucer, narocito u drugom setu. Novak je sampionski odigrao mec. Drzao je potreban nivo, pogotovo u kriticni trenutcima. Dobor je pazio da se stvar ne otegne. Svejedno, dvije stvari su se pokazale problematicnim.

      Prvo, agresivan FH punom snagom na brzom hardu probija Novakovu odbranu. To se znalo od ranije i to je jucer Spanac odlicno koristio. Drugo, u razmjenama duzim od 9 udaraca je bilo 15:6 za Bustu. On je odlican sa osnovne linije i birao je pravi trenutak da u dugoj razmjeni napedne. Svejedno, 15:6 mi sugerise da Novak ima problema sa kondicijom. To dvoje je ucinilo da je Novak imao samo 36% dobijenih poena na drugom servisu u drugom setu.
      Jako je sparno u SInsinatiju i svi se muce sa disanjem,a za Novaka znamo da ne voli twkvo vreme,secamo se prosle godine na Uso samo i Souse i Fucovica

      Ne verujem da ce u zavrsnici Usoa sparina i vrucina biti problem,ipak je to vec debelo septembar

      Comment


      • "This brave kid survived neuroblastoma cancer.. he was diagnosed when he was only a 10 day old baby!!! He survived and now he rightfully wears the T-shirt that says CHAMPION "

        Aj, aj, nisam znao da je ovo pozadina Novakovog gesta s pocetka jucerasnjeg meca, kad je "ugostio" onog bucmastog decka..

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Te duze razmjene su se uglavnom odvijale tako sto su se gadjali sa bhcc sve dok neko ne "ispravi" bh-om po paraleli. Cudno, to je uglavnom Busta bio... Tako da mislim da taj podatak nema veze sa kondicijom, samo sa hrabroscu. Novak nije htio previse da rizikuje..
          Pre će biti da su te duže razmene zapravo nebitne. Posle 4 nedelje ne igranja i 5 meseci ne igranja na betonu, covek je nasao da mu trazi dlaku u jajetu sto je izgubio duge razmene. Bez ikakve potrebe, sto bi rekao Raka sa SOSa, opstrukcija igre. A sjajno se krece i svasta stize na ovako brzoj podlozi. Za svaku pohvalu angazovanje u 3.kolu Sinsinatija.

          Ovo je nivo igre koji podseca na 2015tu godinu.

          Comment


          • Posle mesec dana bez meca, ok racunajuci i prvi protiv Kverija, i vise sam nego zadovoljna, uopste nemam primedbi, u smislu da sam zbog necega zabrinuta.

            Originally posted by Joker View Post
            "This brave kid survived neuroblastoma cancer.. he was diagnosed when he was only a 10 day old baby!!! He survived and now he rightfully wears the T-shirt that says CHAMPION "

            Aj, aj, nisam znao da je ovo pozadina Novakovog gesta s pocetka jucerasnjeg meca, kad je "ugostio" onog bucmastog decka..
            Da citas moje postove, znao bi
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nece se vise ponoviti

              Comment


              • I nemoj

                Inace kod bacanja novcica juce, gradonacelnik Sinsinatija cestitato Novaku W

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • https://www.instagram.com/p/B1NiaA-o...=10yg0s3d1m3x4

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Jbt nemoguci ste
                      Postavila sam jutros [emoji58]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • 😊
                        Ne vredi ne otvara mi sve INST sto postavite pa samo tu moze da se potkrade.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Al se ova dvojica nasli

                          Baš su se našli...
                          I raduje da slušaju finu muziku ( Čorbu i "Napolju") dok se igraju...samo da nije varijanta "pesmom da nam kaže"...
                          Zato sam ja odavno navijala za Gorana da dođe u tim...
                          Pozitivna energija...

                          O onom gestu prema dečaku da ne trošim reči
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            [emoji4]
                            Ne vredi ne otvara mi sve INST sto postavite pa samo tu moze da se potkrade.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Nemoguce da ti se ne otvara, jer ja uvek postavljam i sa kodom i bez, samo url, nego ne citate, vec samo bupnete: evo ja doso

                            Grič [emoji173]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Barem Olja ja ne postavljam nista inace bi bilo

                              Comment


                              • Pobeda u senci neprijatnih grimasa, nekad cak i bolova u desnom laktu. Poslednja dva gema jako je ubrzao da sto pre zavrsi. Sudiju je pozdravio levom rukom. Bio je i kratak medicinski time out ali se nista nije čulo. Nadajmo se da nije ozbiljno ali meni deluje da nije za potcenjivanje situacija.

                                Comment

                                Working...
                                X