Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    NI,
    Sve si generalno upravu i zasto navijaju vecinom za Federera, sasvim legitimno njihovo pravo na osnovu razloga koje si nabrojao. Elegancija, umjetnost, kulturno podrucje ALI, ti ne vidis to ALI u onoj mjeri u kojoj mi vidimo a to ALI jeste gorak osjecaj ustima da ljudi koji su stvorili tenis kakvog poznajemo. Olicenje prefinjenosti, elite, kulture, postovanja, umjerenosti sve su to stvari koje tenis simbolizuje i koje su Englezi nametnuli i sve je to baceno pod noge izostankom minimalnog respekta za osvajaca i agresivnim navijanjem koje prelazi svaku granicu dobrog ukusa. I to cijela poenta price, to dvoje je ispalo jer se spojila njihova opsesivna ljubav prema Federeru i naravno njihov animozitet prema Novaku jer je on jedan veliki ratoborni rusilac idile. Uradio je ono sto nije smio.

    A ti tvitovi, podcastovi na jutubu i opcenito pisanja na drustvenim mrezama su slika i prilika misljenja kod vecine ljudi. To je najbolji nacin da se to provjeri, oni jesu rulja ali oni nisu nista manja rulja od one gospode koja je masno platila kartu da gleda finale Wimbledona.
    U nacelu se slazem sa ovim sto si napisao.

    Kljucno je da je Novak rusilac idile a ne da je Srbin. Ne bih rekao da je Novak ratoborni rusilac idile. On je efikasni rusilac idile. Ta efikasnost ubija. Kako je naglasila Katarina Vitaker, Novak nije bio u top formi, ima je los serverski dan a Federer je igrao izvanredno i opet je Novak pobijedio.

    I Engezi i tenis i uimbldonska publika su daleko odmakli od idealizovane slike koju ti imas. Demokratizacija je donijela o dobre i lose stvari.

    Comment


    • dino,sa osnovne linije si nenadmasan
      Wizard

      Comment


      • Odličan intervju koji je Galeb uradio sa Novakom negde u martu.
        Ako je neko postavljao, izvinjavam se šro "dupliram" - nisam videla, pa ću obrisati



        @Olja kažu da jeste još prošle godine, mada to pišu ovi naši žutaći
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ta hajka o kojoj pricate vise ima veze sa parama nego sa sportom. Da je Novak izabrao zaledjinu koju je mogao a nije hteo, Barbara Šet i ostali ne bi lupali gluposti. Vilander je isto krokodil pa je prinuđen da promeni pesmu.

          Comment


          • Pa on najbolje da prihvatio britansko drzavljanstvo onomad i sve pet.

            Bio intervju koji je dao Galebu, ali nista ne smeta opet, naravno Maro.
            Nemam pojma sta pisu, rekla mi je drugarica da je negde cula. Pa sto se krije onda
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nema Vajde u Sinsiju. Fitnes trener iz ere Agasija. Ivanisevic u ulozi Agasija.. hmm...

              Comment


              • Nece ga biti, ceka deda prinovu u porodicu.
                Ma nema veze Novak onda i sada, a i onako ne treba ocekivati od Sinsija bogznasta, ovo je samo pripremni turnir.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Verovatno si u pravu ali što se mojih želja tiče voleo bih, da do kraja karijere, osvoji još jedan sinsi i RG.
                  Trebao bi ipak da se potrudi u Sinsinatiju.

                  Comment


                  • Ja bih voleo da osvoji olimpijadu i ako ugura još Kvins to bi bilo top.

                    Comment


                    • Meni je najvise krivo sto Nadal opet "krade" betonski turnir u odsustvu Novaka. Mislim na Kanadu. Naravno, postoji mogucnost da ga ne osvoji, ali bez Fedje i Novaka.. mnogo mu je olaksan posao.

                      Comment


                      • Prave Novakov muzej u Knez Mihajlovoj
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Olja, zasto ne verujes u Novaka u Sinsiju? Vidis da trenira, a i mora da se preskoci neki turnir kako bi bilo vremena za trening. Nije bio zadovoljan formom u Wimbledonu, i sada se bacio na posao.

                          Comment


                          • Zato sto ne verujem da ce da zapinje, sluzice mu da dize formu, jer je razlika izmedju 2 GS skoro 6 nedelja, odnosno do Sinsija skoro meaec dana bez meca.
                            Naravno ukoliko mu se nesto otvori...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma nema veze Novak onda i sada, a i onako ne treba ocekivati od Sinsija bogznasta, ovo je samo pripremni turnir.
                              Sinsinati je u prvom redu pripremni turnir ali mislim da ce ga Novak ozbiljno napadati. najuci ga, on sigurno ima ambiciju da uzme jos jedan Sinsinati i time zaokruzi dva kompleta. Ocekujem da sljedece godine zbog Olimpijade preskoci i Kanadu i Sinsinati. Znaci malo ce biti prilike za jos jedan Sinsinati.

                              Nije mi drago sto preskace Kanadu. Medjutim, u danim okolnostima, to je potuno ocekivano. Samo je 6 nedjelja izmedju Amerike i Uimbldona. Poslije onako iscrpljujuceg finala mu treba odmor, a treba malo poraditi i na formi. Ona skripi od Australije na ovamo.

                              Sad se vidi koliko nedostaju bodovi sa ona dva mastersa u martu. Nadal je preblizu u trci. Ocekujem da se Novak ozbiljno koncetrise na skupljanje poena tokom jeseni. Igra turnir 500 prije Shangaja, to mi se svidja. Vjerovatno je Tokio izabrao zbog Olimpijade.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Meni je najvise krivo sto Nadal opet "krade" betonski turnir u odsustvu Novaka. Mislim na Kanadu. Naravno, postoji mogucnost da ga ne osvoji, ali bez Fedje i Novaka.. mnogo mu je olaksan posao.
                                nek krade,i treba da krade.jbt,sinoć gledam vašington pa hit od tenisa,od muku da se smejem

                                neka bede cicipasi,timovi i ini...

                                i opet mi brišete postove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X