Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lanas View Post
    @ Ljubitelj tenisa - nismo se razumeli, ne mislim ja da je Novak nesrecno izgubio, bio pokraden i sl. ili da je dobio zbog neke nebeske ravnoteze, karme, kako god, nego upravo zbog njega samog. Kad sam napisala da mu se negde vratilo, mislila sam na njegov stav, ako je neko finale izgubio jer je bio previse pasivan, stegnut ili u krajnjem slucaju nedovoljno dobar, neka je dobio samo zato sto je do poslednjeg poena verovao u sebe i okretao meceve koji su delovali izgubljeni za sve osim njega.
    Slazem se.

    Comment


    • i ja se slazem

      i drva se slazu

      i cigLJe takodje

      srry,doso sam kuci,pa sam dobro raspolozen
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post
        I ostaje zal da nismo videli Boata na sljaci na delu nikad,na travi jesmo(2015) i na betonu(ao 2016 i ove)ali na sljaci nismo,mozda i necemk ali mislim da Novak nije odigrao maksimum svoj na sljaci
        Bogami jesmo, 2016-te kad je osvojio je imao nerealan nivo i pored nenormalnog pritiska..

        3. Kolo jurnjava sa mrakom protiv Bedena bukvalno je izgledao kao neko ko može da završi meč onolikom brzinom kolikom poželi.

        Blato protiv Aguta u 4. kolu gubitak drugog seta čini mi se, sećam se da je toliko bio u kanalu po onom blatu da je molio boga da ne servira.
        Agut sa druge strane vrhunski pušing do iznemoglosti uz to nepogrešiv i onda klik u glavi i oduva ga Nole.

        Polufinale protiv Tiema bukvalno kao video igrica, šta je poželeo to je i odigravao.

        Finale protiv Mareja pritisak i gubi prvi set a onda tri seta dobija Mareja kao da nije u svom telu ali igra kao singerica, kondicija top.

        Odličan je Novak bio, blato, kiša, pritisak.
        Last edited by Chiwwi; 24-07-19, 17:35.

        Comment


        • Zadovoljan ako se izuzme W kad je Marej osvojio preko Novaka, čuveni čudan meč .

          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Taj meč zaslužuje posebnu temu gde će pored analize same igre biti dozvoljeno razglabanje o teorijama zavere.

            Comment


            • Izuzetno mi je drago što Srđa onako priča i toliko se hvali. Treba ceniti tu iskrenost. Takva nam je narav i u svojoj zemlji ne treba kriti emocije ako tamo moraju. Neka pokazuju zube slobodno. Puno istine govori taj čovek.

              Comment


              • Gric definitivno vise nije u Djokovicevom timu, a Ivanisevic je tu sve do USO, pa ce posle da vide da li nastavljaju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Uuuuu to je zestok udarac. Najbolji kondicioni svih vremena ga napustio. Zna li se razlog? Zna li se zamena?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ne pise, ovo je Vajda rekao za slovacke novine, jedino ako b92 nije sve preveo

                    https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1569805
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Uuuuu to je zestok udarac. Najbolji kondicioni svih vremena ga napustio. Zna li se razlog? Zna li se zamena?
                      Nema nikakvog udraca, jer je ocekivano, posto se najavljuje vec neko vreme.
                      Ali da zal postoji...veoma velika.

                      Treba videti i taj prevod b92, tj izvor s obzirom da sam citala Vajdu ovih dana i kod Slovaka i nisam nista primetila da pise. Ali ocekivano u svakom slucaju.

                      Za Gorana sam pisala vec.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Inace ono sto mene brinulo malo vise je sta ce sa Vajdom dalje biti, s obzirom na to da je prica bila "videcemo posle W " i u tom intervjuu koji sam citala kod Slovaka od pre nekoliko dana Vajda kaze da ce da postane deda (kruze fotke inace njegove trudne cerke), da zeli da bude iz porodicu ove 4 nedelje posle W, a onda se vraca pripremama za USO. Fjuuuuh!

                        Gric se nigde tu ne pominje. Moram da pronadjem taj clanak. A mozda ima i jos neki
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ipak je rekao, ali je meni promaklo, jer fakin google translate

                          https://sport.aktuality.sk/c/405321/...boli-potrebne/
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Stara je vest odnosno Gebhard je već pominjao u int za Aut. novine da radi sa Novakom do W pa će posle videti šta dalje. Bio je neodređen koji posao /uloga je konkretno u pitanju Već neko vreme ne bude npr tokom celog turnira sa Novakom … tako da u neku ruku nije neočekivano.. Ne bi me čudilo ni da preuzme Thiema

                            Šteta , deo tima gotovo jednako važan kao Vajda..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Apsolutno podjednako vazan.
                              Sad jos kada se i Noksi opusti na ovom odmoru pred americku turneju
                              No, videcemo ko ce Gricu mu biti zamena, rece Vajda da ce neko doci.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • pa zar se nisu vec rastajali '17?
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X