Pogledati rezultate ankete: CSSR vas pita,da li ste zadovoljni dosadašnjim učinkom u GS finalima 16:9?Obrazložite

GlasaÄŤa
41. Vi ne moĹľete glasati u ovoj anketi
  • Da

19 46,34%
  • Delimicno

18 43,90%
  • Ne

4 9,76%
Strana 2 od 3054 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 45810

Tema: ATP - Novak Djokovic

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    495

Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

[quote author=mr.gold link=topic=478.msg15633#msg15633 date=1201123560]
    [quote author=LT#21 link=topic=478.msg15631#msg15631 date=1201122622]
    Ne?e on morati da pre?e preko Rafe ve? Tsonge.
    [/quote]

Ne pratis radnju na forumu. Tsonga je vec otpisan. Ovo ti je paste mog posta sa drugog topica.

Citat: Ana danas u 01:19:43 PM
    Iskreno se nadam da Fed nece podbaciti u mecu protiv Djokovica...Nadam se da ce biti laka i ubedljiva pobeda za Feda
    Citat: rafa-my love danas u 01:28:09 PM
    I ja! GO ROGER!!!
    Citat: rafa-my love danas u 02:03:47 PM
    Ako Federer bude odigrao kako zna i ume, Djokovic mu ne moze nishta....

Dodao bih par recenica koje nedostaju prethodno navedenim:
    Ako Federer bude odigrao kako zna i ume i prodje Djokovica, u finalu mu to nista nece vredeti, jer njegovo a i svacije najbolje nije dovoljno za prosecno Raficino.
    Naravno da se ne postavlja pitanje odvaljivanja Tsonga-e jer najbolje od najboljeg Tsonga-e nije ni prineti najlosijem sto Rafica moze da odigra a sto je opet bolje od najboljeg sto iko na svetu moze da odigra. U idealnim uslovima
    Znaci ne brinite, Rafa ga osvaja jer niko na celom svetu ukljucujuci sve tenisere u istoriji nikada nije igrao dovoljno dobro da moze da pobedi Raficu u njegovom najlosijem izdanju
    [/quote]

ovo je mnogo jako. pogotovo poslednjih nekoliko recenica

2. Your Google Adsense code here
    maximus
    Guest

Zna li neko da li ce i kada biti snimak danasnjeg meca na RTS 1?!Na teletextu sam nasao da je predvidjen za 17 h ali nisu ga pustili! >
    Hvala unaprijed! ;)

Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    493

[quote author=maximus link=topic=478.msg15788#msg15788 date=1201283068]
    Zna li neko da li ce i kada biti snimak danasnjeg meca na RTS 1?!Na teletextu sam nasao da je predvidjen za 17 h ali nisu ga pustili! >
    Hvala unaprijed! ;)
    [/quote]
    pa ima na drugom programu, evo 3set ide

maximus
    Guest

[quote author=dr.dule link=topic=478.msg15789#msg15789 date=1201283191]
    Hvala unaprijed! ;)
    [/quote]
    [/quote]
    E steta...Ma nisam iz Srbije pa imam na kablovskoj samo RTS 1.U svakom slucaju hvala na odgovoru dule!

Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    493

[quote author=maximus link=topic=478.msg15790#msg15790 date=1201283351]
    Hvala unaprijed! ;)
    [/quote]
    [/quote]
    E steta...Ma nisam iz Srbije pa imam na kablovskoj samo RTS 1.U svakom slucaju hvala na odgovoru dule!
    [/quote]
    video sam da ima na HRT 2 repriza pre zenskog finala pa ako imas njh na kablovskoj onda mozes pogledati.

maximus
    Guest

[quote author=dr.dule link=topic=478.msg15792#msg15792 date=1201284223]
    [quote author=maximus link=topic=478.msg15790#msg15790 date=1201283351]
    Hvala unaprijed! ;)
    [/quote]
    [/quote]
    [/quote]
    video sam da ima na HRT 2 repriza pre zenskog finala pa ako imas njh na kablovskoj onda mozes pogledati.
    [/quote]
    Odlicno,imam HRT 2!Hvala i na ovoj informaciji! ;)

moya
    Guest

Na HRT-u je bio i prenos danas uzivo. Ja sam tamo gledao jer imaju mnogo strucnog i profesionalnog komentatora.

mr.gold
    Guest

[quote author=moya link=topic=478.msg15812#msg15812 date=1201291650]
    Na HRT-u je bio i prenos danas uzivo. Ja sam tamo gledao jer imaju mnogo strucnog i profesionalnog komentatora.
    [/quote]

Covece, stalno zaboravim da ti nisi zensko

Izvini

maximus
    Guest

[quote author=moya link=topic=478.msg15812#msg15812 date=1201291650]
    [/quote]
    Znam ja da je bio prenos na HRT-u danas,ali mi obaveze nisu dopustile da gledam prenos.A kada sam se ponadao snimku na RTS 1,prebacise je,uprkos najavi na ttxt,na RTS 2.A o strucnosti komentatora...pa mozda vise o pristrasnosti bi se dalo pricati.

Active Member Biljana avatar
    Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    466

TENIS, AUSTRALIAN OPEN: ?OKOVI? U POLUFINALU NADIGRAO FEDERERA
    25.01.2008

Srpski tenisa? Novak ?okovi? drugi je finalist prvog ovogodišnjeg Grand Slam turnira Australian Opena u Melbourneu.

?okovi?, ina?e tre?i nositelj, u polufinalu je u potpunosti nadigrao najboljeg svjetskog tenisa?a i branitelja naslova, Švicarca Rogera Federera te je slavio sa 7:5, 6:3 i 7:6 (5).

Federer prokockao break u prvom setu

Federer je bolje otvorio me? i nakon po?etnog ispitivanja snaga uspio slomiti servis 20-godišnjeg ?okovi?a i do?i do prednosti 5:3. ?okovi? se nije predavao te je iskoristio nekoliko Federerovih pogrešaka i uspio vratiti break. Mladi srpski tenisa? nastavio je s pritiskom te još jednom oduzeo servis Federeru za 7:5 u porvom setu.

?etiri uzastopna gema protiv najboljeg svjetskog tenisa?a donijelo je još više samopouzdanja ?okovi?u, koji je nastavio s izvrsnom igrom. Federer je imao velikih problema s forehandom, koji ga nije slušao, što je rezultiralo brojnim pogreškama. U drugom setu Federer je ponovno pokleknuo na svojem servisu i ?okovi? je poveo s 2:0.

?okovi? bolji u klju?nim trenucima

Najteža borba vodila se u tre?em setu u kojem su oba tenisa?a imala priliku za oduzimanje servisa protivnika, ali nijedan nije izgubio svoj servis. Federer je puno manje griješio i to je donijelo malo više pogrešaka kod ?okovi?a.

Kako su oba tenisa?a zadržala svoje servise, o pobjedniku tre?eg seta odlu?ivao je tie-break. Federer je bolje otvorio teniski rulet i odmah na po?etku osvojio bod na ?okovi?ev servis. Mladi srpski tenisa? ipak nije po?eo pani?ariti i najprije je poništio Federerovu prednost i zatim još jednim mini breakom ostvariti jednu od najvažnijih pobjeda u karijeri.

Druga pobjeda ?okovi?a

Bio je to njihov sedmi me?usobni dvoboj te druga ?okovi?eva pobjeda. Srpski tenisa? slavio je i prošle godine u finalu ATP turnira iz Masters serije u kanadskom Torontu (7:6, 2:6, 7:6), a u finalu su igrali i na prošlogodišnjem US Openu, kada je bilo 7:6, 7:6, 6:4 za Federera.

?okovi? ?e u finalu u nedjelju igrati protiv najve?eg iznena?enja ovogodišnjeg Australian Opena 22-godišnjeg Francuza Jo-Wilfrieda Tsonge, koji je ju?er priredio veliko iznena?enje i slavio protiv drugoga tenisa?a svijeta, Španjolca Rafaela Nadala. ?okovi? ?e tražiti prvi Grand Slam naslov, a Tsonga je u lovu na prvi ATP naslov uop?e.

Prekinut velik Federerov niz

Federer je posljednji put poražen na Australian Openu prije tri godine, a Švicarcu je izmaknuo i rekordni niz od 11 uzastopnih Grand Slam finala. Nadalje, Federer je posljednji put na Grand Slamu poražen bez osvojenog seta od Brazilca Gustava Kuertena na Roland Garrosu 2004., a svoj 13. Grand Slam naslov morat ?e potražiti na Roland Garrosu u svibnju.

Ovo su sigurno nepristrasni komentari

mr.gold
    Guest

Napred Nole!

VREME je za prvu srpsku grend slem titulu! Novak ?okovi? od 9.30 u Melburnu bije jednu od najvažnijih bitaka dosadašnje profesionalne karijere - igra za pehar Otvorenog prvenstva Australije protiv senzacionalnog finaliste Žo-Vilfreda Conge iz Francuske, 38. na ATP listi.
    - Gledaju?i prema plasmanu na svetskoj rang-listi - favorit sam. Imam više iskustva u ovako važnim me?evima i ve? sam igrao finale grend slem turnira - rekao je ?okovi? koji je prošle godine poražen od Federera u finalu Ju-Es opena.
    Dug iz Njujorka vra?en je istom merom u Melburnu. Švajcarac se oprostio od titule bez osvojenog seta u antologijskom polufinalnom me?u.
    - Veoma je, ipak, opasno kada u finalu grend slema prvi put igraš sa protivnikom koji nema šta da izgubi. Conga jednostavno živi san. Plasman u finale Australijen opena za njega je veliki uspeh, tako da verujem da ?e se svim silama truditi i da pobedi - istakao je ?okovi?.
    Snažni francuski teniser je igrama na prvom grend slemu sezone potvrdio da se zasluženo nalazi u borbi za pehar. Conga je na putu do finala srušio ?ak ?etvoricu nosilaca: Mareja, Gaskea, Južnjeg i Nadala, kojeg je po?istio sa terena
    - Gledao sam njegove me?eve i bio sam impresioniran, kao i svi ostali. Igrao je zaista dobro, posebno u polufinalu. Sre?an sam što igram protiv mladog igra?a, ne protiv uobi?ajenih protivnika. Trudi?u se da se takti?ki dobro pripremim. Ne ose?am se previše umorno ili isrcpljeno. Sve me?eve sam dobio bez izgubljenog seta Psihi?ki sam, doduše, iscrpljen. Ipak, posle dana odmora siguran sam da ?u biti spreman - rekao je najbolji srpski teniser i tre?i nosilac na turniru.

Spektakl po?inje. Napred Nole!

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

IDEMOOOOOOO!!!!!!!!!!! DO POBEDEEEE!!!!

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

Nemanja_lendov
    Guest

Joše 20-30 min do po?etka, Nole ima da ga po?istiš sa terena!!!

mr.gold
    Guest

Dame i gospodo - šampion

Eule
    Guest

Bravo.

Strana 2 od 3054 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne moĹľete postavljati nove teme