Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cool start!

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Nisam ni ja Ni, ali su izgubili i Zverev i Cicipas i kvota na Novaka je pala na 2.10. To su svakako dobre vesti
      Najvazniji su Novakova forma i glad za titulom. Danasnja statistika je uglavnom OK ali postoji i jedna mrljica. Koli je dobio samo 25% poena na returnu a brejknuo je Novaka dva puta. To moze biti objasnjivo samo Novakovim gubitkom fokusa. Povremeni gubitak fokusa na travi je veoma opasan.

      Potom dolazi zrijeb. Ne mislim da je Cicipas opasan na travi. On jos nije naucio da igra na njoj. Medvedev, Karlovic pa i Verdasko su opasniji od Cicipasa.

      Druga je stvar sa Zverevom. On ima igru za travu ali je izgubio samopuzdanje. Postojala je opasnost da ga povrati do polufinala ali je bila daleko veca sansa da ne dodje do polufinala. To se i desilo. Nekoliko igraca mogu biti neugodni u polufibalu, kako sto je i red, ipak pricamo o GS-u. Medjutim, ako su Novakova forama i zelja za titulom kako treba, svaki od njih se moze smatrati laganim polufinalnim zrijebom.
      Last edited by NI; 01-07-19, 19:09.

      Comment


      • Odlican Novak. Samo da prvi servis ulazii malo vise, ali procenat realizacije je bio impozantan.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Odlican Novak. Samo da prvi servis ulazii malo vise, ali procenat realizacije je bio impozantan.
          Hvala!

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Nisam mogao gledati danasnji mec. Kakav je bio Novak?
            Olja je sve lepo napisala ja imam samo da dodam da se Novaku u očima vidi glad i želja. Nekoliko puta je i pokazao to čuvenim gestikulacijama posle osvojenih poena pogotovo na brejk loptama . To me raduje.

            NI planiras li da uživo nešto pogledaš? Ako si raspoložen možemo pojesti te čuvene jagode sa šlagom prvog dana druge nedelje 💪

            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Olja je sve lepo napisala ja imam samo da dodam da se Novaku u očima vidi glad i želja. Nekoliko puta je i pokazao to čuvenim gestikulacijama posle osvojenih poena pogotovo na brejk loptama . To me raduje.

              NI planiras li da uživo nešto pogledaš? Ako si raspoložen možemo pojesti te čuvene jagode sa šlagom prvog dana druge nedelje 💪

              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
              Hvala cacanin. Nisam u Engleskoj.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Impresivno [emoji7]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sa nasim novinarima.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ozmo je solidan novinar, sa dobrim tekstovima, ali retko antipaticna pojava.
                        Idealan za pisanje, ocajan izbor za intervijue....
                        Samo sto vise da ga citamo, a sto manje da ga gledamo....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ozmo je solidan novinar, sa dobrim tekstovima, ali retko antipaticna pojava.
                          Idealan za pisanje, ocajan izbor za intervijue....
                          Samo sto vise da ga citamo, a sto manje da ga gledamo....
                          Ih sad antipatican, malo pregrubo.

                          Inace meni se nesto posebno ne svidja kako pise, nista narocito, pogotovu te duze storije. Secam se price iz nekog paba u Londonu valjda, vrv sa W, bas mi je ostala nedorecena, i ima utisak bar kada odgovara ljudima na tw da je prilicno strejt, ukocen i neduhovit. A u ovoj prici iz paba je bilo mnogo mesta za svakakve doskocice
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ih sad antipatican, malo pregrubo.

                            Inace meni se nesto posebno ne svidja kako pise, nista narocito, pogotovu te duze storije. Secam se price iz nekog paba u Londonu valjda, vrv sa W, bas mi je ostala nedorecena, i ima utisak bar kada odgovara ljudima na tw da je prilicno strejt, ukocen i neduhovit.
                            Meni je ok, u svakom slucaju mnogo bolji od onog smaraca koji pise na b92 umesto njega, onaj je katastrofa.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • U ovoj prici iz paba je bilo mnogo mesta za svakakve doskocice, ali vestina pisanja podjednako teska kao i govorna, tako da za sada nije nista spec, osim sto eto prati nase i informise nas o svemu. Ali dobro, te vestine se i sticu, mlad je on.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ih sad antipatican, malo pregrubo.

                                Inace meni se nesto posebno ne svidja kako pise, nista narocito, pogotovu te duze storije. Secam se price iz nekog paba u Londonu valjda, vrv sa W, bas mi je ostala nedorecena, i ima utisak bar kada odgovara ljudima na tw da je prilicno strejt, ukocen i neduhovit. A u ovoj prici iz paba je bilo mnogo mesta za svakakve doskocice
                                Ma klasika... Ali kakvih ima on je solidan.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X