Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde ste mesozderi [emoji5]


    https://www.instagram.com/p/BzSjTOnH...d=bood2kmiu5ox
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Comment


        • Citam juce sta se sve desavalo (cuj sastanak Veca od 17 pa do iza ponoci ) gledam, slusam ga i svaka mu cast na toj zelji i entuzijazmu, ali covece sta ce ti to, samo glavobolja


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I ovde... Olja.
              https://twitter.com/Chagabs/status/1...228421121?s=09


              Što se tiče saveta, dobrota i želja NE VALJA, baci to Nole odmah.


              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Nemam ja nista protiv da se bori za ono u sta veruje i zeli, da promeni, ja sam takva, razumem ga skroz, samo plasim se da je ovo preveliki zalogaj, ogromna je lova ovde u igri, sukobi interesa, velika moc u rukama pojedinaca (ide sa velikim novcima), a na sve to napada 16.GS... tako da ne znam nisam pametna.. ali bih mu sada rekla isto sto mu i njegov tim kaze...batali to.
                Ali nece, ici ce dalje.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jedan od razloga što se Ivanišević priključio timu....

                  https://www.instagram.com/p/BzWGntfn...d=4fr8v2q24vkb



                  Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
                  Last edited by cacanin; 30-06-19, 21:39.

                  Comment




                  • https://www.instagram.com/p/BzWS9jcH4bn/



                    Screenshot_4.jpg

                    djokernole

                    Veoma sam zahvalan Goranu što je prihvatio da sarađujemo na ovogodišnjem Wimbledon-u. Odrastao sam gledajući ga kako igra na najvećim turnirima i navijao za njega iz sveg glasa, a sada ga imam na svojoj strani mreže. Verujem da je puno ljudi uzbudjeno zbog naše saradnje, a pogotovo jedan čovek .. Sjor Niki Pilić.
                    Dragi Niki, hvala ti što si mi dao priliku da Goranu nosim užinu dok se pripremao za svoj slavni trofej na Wimbledon-u 2001 godine. Hvala Marijanu koji je prihvatio sa pozovemo Gorana u naš tim i time ga još više ojačamo pred ovaj važan turnir. Idemooo 💪🏼
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • o,jbt,odakle izviru ovakvi likovi

                      sad i kosa ne valja

                      https://www.stuff.co.nz/sport/opinio...d-the-greatest
                      Wizard

                      Comment


                      • Apsolutna podrška Noletu za ovaj potez, potrebna mu je nova energija, neko ko ce ga prodrmati i na dnevnom nivou motivisati..
                        Goran je kao trener napravio odredjene uspehe i sa Raonićem i sa Čilićem, ubrzao im je igru, popravio servis i volej, tako da će mu to biti glavni zadaci i sada.

                        Kreg O'Šenesi je izjavljivao da će Novak u budućnosti raditi na skraćivanju poena, tako da je ovo logičan potez.

                        Goran i dalje solidno servira, pa će mu dobro doći za vežbanje riterna, a pored toga je nevidjeni pozitivac i sa njim vam ne moze biti dosadno. Posle ovoliko godina treniranja verujem da treninzi mogu biti mučni i dosadni sa istom ekipom.

                        Ako je uspeo Čilića da napravi super agresivnim, ne bih se bunio da isto to uradi sa Novakom.
                        Nemam nista protiv da malo pusti ruku i da udara svom snagom.

                        Po komentarima vidim da su mnogi protiv ove saradnje jer mu Goran ne može pomoći. Pa neće on menjati njegovu igru iz korena, radiće na malim stvarima, detaljima, koji obično prave razliku.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by joshmor View Post
                            o,jbt,odakle izviru ovakvi likovi

                            sad i kosa ne valja

                            https://www.stuff.co.nz/sport/opinio...d-the-greatest
                            Strasno kakav je ovo komad budale a sebe zove novinarom

                            Comment


                            • Nisam mogao gledati danasnji mec. Kakav je bio Novak?

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nisam mogao gledati danasnji mec. Kakav je bio Novak?
                                Nisam ni ja Ni, ali su izgubili i Zverev i Cicipas i kvota na Novaka je pala na 2.10. To su svakako dobre vesti

                                Comment

                                Working...
                                X