Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos se i Zverev sada lepo odmorio za sutra. Precesto se ovo desava Novaku. Rafi I Rodzeru skoro nikada.

    Novak mora da zavrsi u 5h sutra i prekosutra ako zeli da ima sansu.

    Comment


    • Vala, nedje treba biti dokon, pa dobro prostudirati svih tih 50-ak slemova, da se lijepo izracuna koliko puta ga je ko ispusio od njih trojice. Ne volim statistiku u vidu predvidjanja ishoda meca, ali u svojstvu parametara koji svjedoce o (ne)ravnopravnosti ucesnika turnira - tu su cifre neumoljive.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Novak u 90 posto slučajeva uvek igra kao drugi koji god da je nosioc, pa nek onda ovi što pričaju da nema zavere protiv njega i dalje jedu govna sa tom pričom i ubeđuju nas da smo paranoični.
        Naravno da ima, niko nije lud. I ona zmijurina matora što kao navija za njega, navija za Novaka samo možda da mu padne Halejeva kometa na trening kamp.

        Mani me njihovog licemerja, imaju sreće što je Novak takav. Ja bih im to direktno sručio na fin način, pa bi poslali nekog lunatika da me nabode nožem u ledja.

        Comment


        • A kada se setim da sam posle Rima i koliko sati tenisa u veoma kratkom vremenskom periodu razmisljao kako je dobro sto na RG nece biti takav slucaj.....
          Ali bio sam u pravu... Nece biti takav... Bice jos gori. Jer se igra na 3 dobijena seta.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Novak samo nema sreće sa vremenskim prilikama. Treba ići korak po korak, prvo treba pobediti Zvereva.

            Mozda stigne i neka pomoć sa neba.

            Ako zavrsi sve sutra i prekosutra ima 2 noci da se naspava i odmori za finale. To je dovoljno čini mi se. Sa Zverevim će biti ubedljivo najteži meč. Sad će da gledaju da ga osakate na terenu.
            Last edited by Ljubitelj tenisa; 05-06-19, 16:40.

            Comment


            • Forže kaže da je moguće da se pomere finala za po jedan dan jer se očekuje još kiše. To ima smisla ako daju dan pauze između četvrtfinala i polufinala mada ne verujem da će se to desiti. Novaku će biti najteže ako mora da igra i sutra i prekosutra. Posle za finale ima dan pauze tako to neće biti problem.

              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                Forže kaže da je moguće da se pomere finala za po jedan dan jer se očekuje još kiše. To ima smisla ako daju dan pauze između četvrtfinala i polufinala mada ne verujem da će se to desiti. Novaku će biti najteže ako mora da igra i sutra i prekosutra. Posle za finale ima dan pauze tako to neće biti problem.

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Opusteno,kako Novaku tako isto Teamu I Kacanovu

                Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                Comment


                • Da, Forze je to pomeranje za dan najavio kao mogucnost u obe konkurencije, ali sto se tice istih uslova i za Tima ili Hacanova, to nas ne zanima mnogo, jer bi oni trebalo da ispadnu, ko god dodje. Zanima nas sledeci stepenik. E tu moze da bude zez zbog prethodnog.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Novak će sutra biti maksimalno našpanovan da pregazi manekena Zvereva. Može da se zakomplikuje jedino ako Zverev ima serverski dan pa se meč oduži na 3-4 sata. Tako umoran na Tima je najveći izazov. Tim Novaku ne leži ni malo, zato je on najteži Novakov protivnik.
                    Ali ajde polako meč po meč. Nadajmo se najboljem.

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                    Comment


                    • Nemojte ljudi tako lako da racunate na Tima, meni je Kacanov preopasan igrac kad mu krene. A krenulo ga...

                      Comment


                      • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                        Novak će sutra biti maksimalno našpanovan da pregazi manekena Zvereva. Može da se zakomplikuje jedino ako Zverev ima serverski dan pa se meč oduži na 3-4 sata. Tako umoran na Tima je najveći izazov. Tim Novaku ne leži ni malo, zato je on najteži Novakov protivnik.
                        Ali ajde polako meč po meč. Nadajmo se najboljem.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Novak do kraja turnira treba samo da se fokusira na svoje servis gemove da ih dobija glatko kao do sad ostalo ce sve doci pre ili kasnije to je kljuc njegovi servis gemovi

                        Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Da, Forze je to pomeranje za dan najavio kao mogucnost u obe konkurencije, ali sto se tice istih uslova i za Tima ili Hacanova, to nas ne zanima mnogo, jer bi oni trebalo da ispadnu, ko god dodje. Zanima nas sledeci stepenik. E tu moze da bude zez zbog prethodnog.
                          Prvo skoci pa reci hop,ne razmisljas racionalno kao Nole sjeti se step by step Daleko je finale

                          Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                          Comment


                          • Novak mora tako da razmislja, ja ne.
                            A pricam iskjucivo o uslovma pod kojim bi eventualno igrao. A hipoteticki moze da igra u cetvrtak, petak-subotu i nedelju. Too much.
                            Nemoj mi reci da ti nije palo na pamet ;)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Novak mora tako da razmislja, ja ne.
                              A pricam iskjucivo o uslovma pod kojim bi eventualno igrao. A hipoteticki moze da igra u cetvrtak, petak-subotu i nedelju. Too much.
                              Nemoj mi reci da ti nije palo na pamet ;)
                              Pa isto ce biti i sa Nadalom i Federerom ravnopravni ce biti od petka Jedino sto Nole igra sutra sa Zverevim al nema veze odmoran je jer od kad ga pratim nikad krace vremena nije potrosio da stigne do QF a ako sutra ne zavrse onda se SF Nadal Fed nece igrat u petak

                              Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                              Comment


                              • Najbitnije je da Tim I Kacanov imaju identicne uslove kao Novak I Zverev a za Nadala I Federera bas nas briga jer ako Nole prodje u finale pocistice oboicu zajedno bitno je samo preskociti ove mlade Lavove

                                Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X