Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Haha ispade da se zbog njega povukao. Simpaticno

      Comment




      • https://www.instagram.com/tv/ByQR218...=13z31kqywujeh
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Vrat slomih.. smajlinakrivioglavu:

          Comment


          • Ne znam sto je okrenut snimak, juce sam ga normalno gledala
            Gledaj preko moba, pa ga okreni..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Evo je ep.1 (ono prethodno je 2) ovde okrenut normalno snimak, ali ne znam da li je ceo

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Vrat slomih.. smajlinakrivioglavu:
                jeste "okrenut" je snimak, jedino preko mob. da se gleda.

                Ovaj drugi nije.
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Novaku predstoji najvazniji mec koji ako pobedi, maltene ga salje u finale. Dobice time izuzetno na samopouzdanju. Izuzetno tvrd igrac Zverev bez nekog narocitog samopouzdanja trenutno i bez rezultata ove godine, ali nema sta da izgubi. To je dovoljno da mozda namuci Novaka. Tipujem na dosta Noletovih dropova. Nadam se u 3 seta da ce da resi ovo.

                  Comment


                  • Gledao sam Novakov mec uzivo. Jeste da Struf nije neki pokaztelj, ali Novak je bio kao u najboljim danima. Ulazi daleko svjeziji od ocekivanog u cetvrtfinale. Samo da kisa ne pokvari stvari.

                    Comment


                    • Evo ti tuto pravog reportera

                      Jel ostajes, gledas jos nesto?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Evo ti tuto pravog reportera

                        Jel ostajes, gledas jos nesto?
                        Izvinjavaom se Olja, umoran sam pa sam bio nejasan. Gledao sam mec na TV-u dok je trajao.

                        Comment


                        • Ok, nisam te razumela. Tuto, mozes da nastavis, lazna uzbuna

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Taman ustah jutros za pocetak meca, nisam ocekivao da cu ga ispratiti do kraja, kad ono ne lezi vraze, taman pred polazak u skolu, pa na posao sve vec bilo gotovo. Bar nisam morao u voznji da se cimam i pratim LS. Hvala Novace

                            Gledao sam i prva dva seta protiv Karuza, svidelo mi se kako se probudio srednom prvog seta kada je video da je Italijan raspolozen za nadigravanje. Danas odlican, posle onog gustog gema kod 1-1, i par laganih gemova na servis Strufa, bas se razigrao i demolirao rivala. Slazu se kockice, sad sledi bas veliki izazov, igrac koji ocajnicki trazi potvrdu na GS, a dolazi osokoljen posle titule i par teskih pobeda ovde, i nema sta da izgubi u tom mecu. A i dobio je Novaka kada su se poslednji put susreli.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Taj mec u Londonu mi je posebno u glavi, ne toliko sto je izgubio, koliko kako je izasao na teren, bez zelje i ikakvog plana, sto je bilo prilicno iznenadjujuce u tom finalu. Nadam se da se to nece ovde do kraja desiti, kako god da se zavrsi ovaj RG.

                              Sasa je tada bio sjajan i ono sto je kljucno kod njega priblizio se osetno osnovnoj, svi udarci radili ko sat, servis bio perfektan, dok je sada opet nekoliko metara iza osnovne i plus nema tako samopouzdanja, sto je logicno posle ove polusezone i privatnih stvari koje su mu se desavale, a nema ni razloga da se ista promeni sutra. Ni sa jedne strane.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Interesantno da se voljom žreba a kasnijim nastupima koji su ih doveli u ovu fazu takmičenja , u Novakovoj četvrtini (potencijalni protivnici do finala) nalaze 2 igrača koja su ostvarila pobede u poslednjim mečevima koje je igrao protiv njih. Zverev ATP F 2018, Khatchanov Pariz ,2018 i Dominic Thiem zvani Princ sljake koji naravno obe pobede u meč up-u ima na istoj . Ukupno protiv ove trojice 15 odigranih mečeva .
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X