Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasan mec. Mogao je i Del Potro da pobijedi.

    1.
    Delpo je iznenadio nivom igre. To je njemu bio cetvrti mec na sljaci i sedmi mec u zadnjih 6 mjeseci. Jos je vise iznenadio BH paralelom. Nikada nije igrao bolje BH nego sinoc. Tim udarcem je uzeo 5-6 kljucnih poena. Sa dvije BH paralele je uzeo 1. set kada je Djokovic priprijetio da napravi ribrejk. Iznenadio je super nivom igre kada je napravio rebrejk u 2. setu. Konacno, iznenadio je kondicijom. Mislio sam da ce prije fizicki pasti. To se desilo tek krajem 3. seta.

    U jednoj stvari je negativno iznenadio. Ocekivao bih da nece promesiti relativno jednostavni FH na prvoj mec lopti.

    2.
    Novak je pokazo odlicnu formu, perfeknu smirenost i fokus kad je Delpo dosao u dobijenu poziciju u TB 2. seta. Onaj drop na 2. mec lopti... Dropove je igrao citavo vrijeme sa promjenjivim uspjehom, ali kad je bilo najvaznije odigrao je najbolji.

    Po prvi put poslije mnogo vremena mi se ucinilo da je u odlicnoj kondiciji.

    Konacno, zelja za pobjedom je tu. Imao je sve razloge da u nekom trenutku digne ruke od meca, ali je previse zelio pobjedu.

    3.
    Imao je problema sa fokusom. Pogotovo na pocetku meca dok je Delpo losije servirao. Novak je tada treba da brejkne Argentinca. Pitanje je da li bi se Delpo u tom slucaju razmahao. Medjutim, ocekivao Novak je losijeg Delpa. Racunao na njegove greske. Otuda i malo pasivna taktika. Konacno, morao je vise koristiti BH paralelu, pogotovo kao odgovor na Delpovu.

    4.
    Sve u svemu odlicno. U ovoj formi u kojoj jeste, sinocna partija je bila ispod prosjeka. Svejedno je uspio da pobijedi odlicnog protivnika. Doduse, uz malo srece.

    Comment


    • Ja ću morati da odgledam od taj brejka
      Ebiga, toliko zacrkla da sam zaspala tačno pred meč lopte

      Po vašim iscrpnim komentarima, kapiram da je tu zapravo počeo meč

      Pa super, ekstra, šta reći, ovo obećava! A uz to izgleda da će kiša, pa će naš čovek moći da se odmori, što je ustvari jedna od najbitnijih stvari u životu, znati se dobro odmoriti, ebg razumem ga

      Idemoooo
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Posle meca sa Kolijem

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Posle meca sa Kolijem

          Super konferencija za stampu
          Odgledala reprizu sinocnjeg meca dva puta

          Comment


          • Bas mi se svidja sto je iskulirao totalno pricu u vezi Nika.
            Pametnica nasa [emoji41]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Bas mi se svidja sto je iskulirao totalno pricu u vezi Nika.
              Pametnica nasa [emoji41]
              Da,da konacno se opametio.Neka sude nadlezni za to rece nas Nolence

              Comment


              • Nego pitanje za sve Nolovce. Da li bi ste voleli finale Rafa-Nole sad u Rimu?

                Ja ne bih.
                Ne zato što se plašim Nadala već mislim da ne treba da se sretnu sad, mnogo će biti bolje da to bude u finalu RG ako do njega dodju obojica naravno.
                Last edited by Chiwwi; 18-05-19, 11:03.

                Comment


                • Ja bih volela da se se sretnu i u Rimu i RG -pa ko bolji.Ne verujem da ce biti jos mnogo prilika da gledamo njihove meceve
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Nego pitanje za sve Nolovce. Da li bi ste voleli finale Rafa-Nole sad u Rimu?

                    Ja ne bih.
                    Ne zato što se plašim Nadala već mislim da ne treba da se sretnu sad, mnogo će biti bolje da to bude u finalu RG ako do njega dodju obojica naravno.
                    Slažem se, mislim da nebi bilo “dobrog” ishoda čak ni u slučaju da Nole dobije to finale, zbog emotivnog pražnjenja i trošenja materijala (njihovi mečevi na šljaci su uglavnom zahtevni), ne bi bilo zgodno da stigne izduvan na RG, nego stopostotno gladan osvajanja.
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • A naravno prvo Schwartzman, ne treba podcenivati igrace. Momak ima jedan od najboljih returna na turu,odlican FH , inteligentan je igrac, moze se desiti da umor spreci Novaka da odigra na viskom nivou....
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Nešto mi je u sećanju ostalo urezano da Nole kad pokida Rim obavezno ga posle Nadal ispresavija na RG a 16-te je traljavo odigrao Rim, prvo onaj Brazilac dal' Beleti beše pa onda Marej u finalu i ona nervoza sa kišicom i sudijom a onda bam pehar musketara u Parizu.

                        Comment


                        • Naravno da treba da igra sa Nadalom sada i da ga dobije. Ugasi i tako mentalna prevaga bude na njegovoj strani. A Nadal bez titule na sljaci (titule uopste u ovoj godini - sezoni) ode na RG.
                          Nije losa solucija i da Nadal ispadne od Cicipasa. Ali to je vec druga prica i to su vec tudji problemi.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Vise bih volela da uzme RG, 9 juni mi crvenim flomasterom zaokruzen

                            Ovde kako bude, a bice nesto bodova
                            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                            Comment


                            • Nemam nista protiv da se sastane sa Nadalom na oba turnira, naprotiv. Malo je vec uvrezen stav da ne bi trebalo ranije, pokazace maksimum, otkrice karte... sto mema veze ni sa cim.
                              Treba da bude u Rafinom malom mozgu stalno

                              Naravno prvo Dijego, koji je napokon cini mi se, pronasao pravu formu na ovom turniru, posle duzeg loseg perioda.

                              Uostolom sve zavisi od Novaka, bude li ok, raspolozen, odmoran, iscimace se, u suprotnom nece i odosmo svi zajedno u toliko cekani Pariz.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nije losa solucija i da Nadal ispadne od Cicipasa.
                                E ovo bi bio najbolji scenario.

                                Comment

                                Working...
                                X