Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačno da i njega intervjuiše neko dosadniji od njega...

    Inače ovo mene jako brine rekoh pre neki dan kada ga je Mats ovoliko hvalio, posebno pred RG.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • nemam ja vise tu vrstu nekog sujeverja ili straha ni brige sta ce ko reci-ako bude igrao dobro,pobedice,ako ne izgubice i punktum.

      da moze da igra,moze,pokazao je to na ova dva zadnja turnira,kako god danas prosao

      mnogo me vise interesuje susret rafe i feda,voleo bih da do njega dodje,da se vidi na cemu je rafinjo.toliko je uzdrman,ako ga jos fed pobedi na sljaci pred RG...ufffffff
      Last edited by Beocca; 17-05-19, 06:54.
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by joshmor View Post
        ...ako treba da izaberem igraca koji ce da igra da bi meni spasio zivot u finalu,to nisu federer i rafa vec nole...
        Beker je svojevremeno izjavio istu stvar.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nisam zaboravio.

          Ali na AO su bili drugi uslovi. Novakova ofanziva je davala brze rezultat. Danas je vecernji termin na sljaci, bili je vise dugih razmjena.
          Jesi pogledao statistiku?
          Vidi malo kakav je Novak u poslednje vreme u dugim razmenama. Koliko poena uzima on, a koliko protivnik kada se poen igra na 9+ udaraca. Nevezano ko je protivnik.
          Pogledaj kada stignes pa da popricamo malo o tome ovde.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Konačno da i njega intervjuiše neko dosadniji od njega...

            Inače ovo mene jako brine rekoh pre neki dan kada ga je Mats ovoliko hvalio, posebno pred RG.
            Karakter beskičmenjaka.
            Koliko nikakav osećaj za realnost nema, niti je obavio pripremu za posao koji je došao da obavi govori da je zaboga očekivao više slika po gradu .. Kao da je došao u Severnu Koreju, klasične zablude prošlih vremena . Šteta što ne govori jezik, da malo vidi šta se piše na ovim prostorima..


            Novak je bio jako dobar sinoć ,mada po meni je Filip bio iznerviran što visokim spinovima kojima ga je dobio u IW ne može baš ništa u meču.. Držao se donekle u prvom setu ..

            Cilj više ultimativno nisu duge razmene kao način da se se dobijaju mečevi -na duži rok. Ispravna strategija
            Last edited by Maxx-a; 17-05-19, 09:28.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ma kakve duge ramjene. Svako je do sada ukapirao da Novak bas drsko igra blizu osnovne, rano kupi lopticu i ne da protivniku vremena da se namjesti za udarac. To je sustina. Revolveraski stil, rekao bih. Oslanja se na vrhunske reflekse i anticipaciju, u cemu je zaista doktor. I treba time da lomi protivnike, pametno.

              Comment


              • Sve stoji sto ste napisali,ali evidentno je da duge razmjene u posljednje vrijeme gubi bez obzira na protivnika.Super je to sto hoce da skrati poene,ali doci ce protivnik koji moze da dugo drzi lopticu u igri
                Medjutim do sad je sve odlicno odradio.

                Comment


                • On gubi duge razmjene kad mu je bekend mlak. Tu mislim na dijagonalu. Kacanov, Zverev, Medvedev, Agut.. mogli su sa njim bekendima po dijagonali do sjutra. Ali samo je prebacivao mrezicu. Kad Nole da malo ostrine, kao sto protiv Nadala redovno to radi, stvari postaju nezgodne za protivnika. Ali kad vidis na Nole puca bekendom po dijagonali cijelim tijelom, onda znas da hoce pobjedu. Pretpostavljam da je snazni bekend malo gadan za ledja, pa se ne trosi bas uvijek..

                  Comment


                  • Ma kad radi bekhend paralela "nema zime"

                    Comment


                    • [emoji173]

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Fenomenalan Novak, bas je podigao nivo igre u odnosu na ono sto smo gledali posle AO, primetno pojacao snagu udaraca, servis odlican, BH ponovo klasa, ma sve 5 .
                        I da, velika zahvalnost NI-ju sto je ulivao optimizam i predvideo ovo u trenucima kad ja nisam mogla da uvidim da ce do ovog nivoa doci tako brzo

                        Comment


                        • Za početak voleo bih da vidim tu statistiku dugih poena kao i procenat takvih poena u ukupnom zbiru.
                          Novakov tenis je činjenično evoluirao iz dobro znanih razloga. Geslo je što manji utrošak to je veća korist na duže staze.
                          Napasti prvi je nešto što usavršava već duže vreme. U servis gemovima akcenat je naravno na dobrom servisu koji i ako odmah ne donese poen daje prostor za taj prvi napad. Kod primanja servisa je slična situacija sa tom razlikom da ovde ritern preuzima ulogu servisa. Dobar ritern ili donosi poen ili otvara mogućnost za prvi napad.
                          Duge poene gubi i dobija kako kad ali oni nemaju za njega toliku važnost kao u prošlosti. Jednostavno je rešio da fizički slomiti protivnika više nije opcija i to mi se moram reći dopada.
                          Veliku zaslugu za sve ovo mislim da nosi Kreg O' Šonesi.
                          Last edited by pecaros; 17-05-19, 12:07.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja bih obratio paznju na Cicipasa. Ima vrlo dobre rezultate od pocetka sezone i nema respekta za vodecu trojicu. Pri svemu tome ima mnogo prostora za napredak.

                            U Rimu je na redu da igra protiv Rogera Rafe pa Novaka. Sumnjam da moze da napravi veliko iznenadjenje ali mislim da je on taj koji ce postati onaj konstantni igrac koji redovno dolazi do zavrsnice turnira. Naravno u bliskoj buducnosti.

                            Comment


                            • NI ulivao optimizam?
                              Jesi li NI?

                              Slazem se sa Pecinim vidjenjem i poslednjom analizom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                NI ulivao optimizam?
                                Jesi li NI?

                                Slazem se sa Pecinim vidjenjem i poslednjom analizom.
                                Jeste, posle MC , video je poboljsanje u Novakovoj igri i dizanje forme za RG ( priznajem da ja nisam ).

                                Comment

                                Working...
                                X