Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa mislim da je od svega sto si rekla najozbiljnije ta "navika na poraz", to bi mogao biti jedini pravi problem koji bi mogao da se izrodi iz ponovnog ranog kiksa. Ostali igraci svakako grizu maksimalno protiv njega, nema tu neke velike razlike, ali rana ispadanja u kontinuitetu nisu nikako dobra za samopouzdanje, cak i kada je rijec o tanku. U pravu si.. Ali opet, ako osjeti da ce do trofeja morati silnih muka da se namuci, mislim da ce baciti peskir, jer nece da iscrpljuje tijelo do krajnjih granica zbog nekog Majamija.. to su godine kad treba vrlo pazljivo dozirati formu i napore, a ovo moze da se pretvori u pravi mali kosmar. Cus Agut.. vec vidim maraton i krljanje do besvijesti...

    Comment


    • Izazovi se namecu sami
      Ne bi valjalo da izgubi od Aguta treci put zaredom,ima tu jos duznika, Nick ostri kandze na mukici Dusanu, divlja po soc mrez, uvodi nova pravila zabave , ni tu ne bi valjalo da se situacija ponovi..

      I da, vreme je da pre sljake odigra par dobrih meceva a nakon pauze..
      Last edited by Maxx-a; 26-03-19, 09:40.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Najveci problem je, ako izgubi danas, izuzetno mizeran broj meceva koji bi odigrao posle pauze, a oni su mu najvazniji u ovom trenutku, bez obzira sto je sljaka prioritet.
        Agut je uvek posebno inspirisan, ali da dozvoli da izgubi opet protiv ipak limitiranog igraca, bilo bi previse neozbiljno. Ali def ne izgleda raspolozen za igru, sto naravno kod njega ne mora nista da znaci -.-

        P.S. Maxxa kako treci put uzastopno? Sta je i gde bilo pre Dohe, zaboravila sam?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Shangai 2016, gde je prakticno izgubio No1.
          Mislim na hard .
          Last edited by Maxx-a; 26-03-19, 10:08.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Aaa to mislis na hardu?
            A ok, to, nesto se strecnuh

            Edit: da, da ukapirala sam. Ma kakvi da izgubi
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dizgubi od Aguta?
              Nema teorije
              sigpic

              Comment


              • Iz nekog razloga od kako je sazreo kao igrac RBA mu ne lezi kao protivnik ,i na GS USO i oba RG kada su igrali otkinuo po set. Bilo je cupavo ..

                Na kraju dolazimo, zasto da ne , do faktora motivacije -7 rekordna titula , 33 masters, bodovi,samopouzdanje pred sljaku..

                Jos jedino ne znamo sta Novak misli , ima li plan i mogucnost da podigne koliko toliko trenutnu formu..
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Iz nekog razloga Novak je majstor da iz protivnika izvuce ono najbolje. Mene recimo najvise interesuju ta njegova povlacenja u toku meca, u smislu..dobro gura do odredjenog momenta i onda kao da ustukne, prebaci u nizu brzinu ili dodje do pada u fokusu, sto mi je neobicno skroz. Zasto?

                  Kaze Delbonis igrao snazno, precizno, imao varijacije, nije mogao servis uvek da mu procita, a za vecinu stvari je Novak sam kriv. Do 5:2 slao mu je duboke lopte, imao intezitet.. i onda odjernom pafff drugi covek na terenu koji pocinje strasno da se muci, a protivnik naravno proigra za to vreme. Ti momenti me strasno zanimaju, sta se desava koji andrak...

                  Koliko je tenis samo kompleksna igra...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Da to su pitanja, na koje samo posmaranjem nije lako naci objasnjenje ..

                    Moje neko zapazanje je da je moguce da vise stvari njemu prolaze kroz glavu u toku meca cak i nevezanih za tenis.Tip licnosti koja funkcionise na vise nivoa..
                    Ima ih dvojica -najmanje, blizancici

                    A tenis, komleksan je kao sah, resavanje problema umesto pukog udaranja loptice gde protivnik nije , izmedju ostalog jedan od razloga zbog kojih mogu reci da mi je toliko interesantan sport.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Da se nadovezem , konstantno igranje dubokih lopti zahteva izuzetan nivo koncentracije.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Moje neko razmisljanje

                        Ja se uzdam da Nole veceras nece dozvoliti da izgubi opet od Aguta.

                        Ima vise razloga i motiva(nadam se da je tako).ne znam, al' gde ces veci motiv od 7-me titule u Majamiju, a tu je i prva osvojena, br. mastersa i tako dalje.

                        Prvi , cisto da opet ne izgubi od istog igraca, bez obzira da li su mu nebitni u ovom momentu masteri. Mislim da bi trebalo da mu budu bitni, ne svi, ali mora neki i da uzme, a kako ce doci u zeljenu formu ako ne kroz meceve?

                        Sljaka je sljaka, jos tamo ne igra. Ali da opet ispadne u ranoj fazi i ovde ne bi valjalo.

                        napisali ste , ne valja ni da tako cesto gubi, daje krila ostalima.
                        Izgleda je on tu ranjiviji od Feda i Nadala.

                        Da ne bude posle kasno , ma koliko on mislio da moze da se vrati u mec.

                        Dakle, Nole veceras ozbiljno i od pocetka meca silno
                        Last edited by Zoje; 26-03-19, 12:07.
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Da se nadovezem , konstantno igranje dubokih lopti zahteva izuzetan nivo koncentracije.
                          To je sigurno izuzetno tesko, pa i fizicki, grancica nasa


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Protiv Delbonisa sam odlegadao samo prvi set u snimku, i ono je vec bilo mnogo bolje nego u prvom setu na prethodna 3 meca na ovoj turneji. Nadam se da "dolazi" sebi i da ce danas i eventualno sutra biti maksimlano fokusiran i spreman. Agut mu nece poklanjati niti namestati zicere i iskoristice svaki pad u Novakovoj igri. Morace Novak da kreira u ovom mecu i da ga vodi u smeru koji njemu odgovara, da ne dozvoli Spancu da udje u ritam, dakle duboko i agresivno. Valjda ce i servis biti na nivou. Idemo!
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Kada novinari ne bi postavljali ista pitanja na svakom turniru mozda bismo i nesto saznali bolje.

                              Novak pokazuje istu formu kao iz Australije prve nedelje, Toronta i Sinsinatija. Ali za Sinsinati ćemo videti na kraju. Voleo bih da znam kako bi odgovorio na pitanje, da sada moze da pocne karijeru ispocetka sta bi promenio?

                              Po mom mišljenju njega vise ne interesuje da se fokusira na nekog tamo Delbonisa nego igra koliko mora i nada se da ce protivnik da gresi. Ako ne bude tako onda mora da se vise potrudi. Tako je bilo npr. sa Šapovalovim u Australiji.

                              To je dobro kada neguješ motivaciju. Cenim da je njemu porodica idalje na prvom mestu i preča od tenisa. Zapravo tenis je sada daleko manje bitan.

                              Mislim da i ako sad ispadne to nista nece značiti. Mogu protivnici da pomisle da imaju šanse ali kad tempira formu onda oni nemaju nikakve sanse. Npr. Federeru je jasna ta stvar. Mislim da je i mnogima. Kirjos je izazov jer se mnogo kurči a i ima dobar skor u medjusobnom duelu, Feder, Nadal i Slemovi. Ostalo je nebitno.

                              Nazalost mi cemo ubuduce biti uskraćeni za njegove vrhunske igre na svim turnirima. Meni licno malo vise treba da to prihvatim.

                              Comment


                              • Bilo bi jako lose ako Novak vecaras izgubi od Auguta. To naravno moguce, ali nije vjerovatno. Novak ce gristi da se to ne desi, Agut se tak vraca u formu i konacno, to je spori hard.

                                Olja,

                                Novak je broj jedan, BOAT, moguce buduci GOAT. Svako zeli taj skalp. To je tajna zasto protivnici cesto igraju izuzetno dobro protiv Novaka.

                                Comment

                                Working...
                                X