Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratandjelo ili Imer, igraju sutra uvece, sto znaci da Novak krece u subotu.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • sta god bilo unutra

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment




      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ovo je ono što ja non stop ponavljam kad neko spomene odlazak velike trojke

          "Novak će igrati još šest godina, a šta će biti sa Rodžerom i Rafom?"

          Hrvatski teniser Marin Čilić pričao je o budućnosti tenisa i mladim teniserima koji će morati da zamene "staru gardu".
          Izvor: B92 četvrtak, 7.03.2019. | 17:52

          Čilić veruje u buduću generaciju, ali kaže da ona mora značajno da napreduje u narednih par godina.

          "Mislim da oni moraju značajno da napreduju u sledeće dve godine. Ono što je teško za njih je to što moraju konstantno da podižu nivo svoje igre, jer će Novak (Đoković) igrati još pet, šest godina...", rekao je Čilić za "The National".

          Hrvat misli da će i on sam igrati još nekoliko godina, a pita se šta će biti sa ostalima.

          "Ko zna šta će biti sa Rodžerom (Federerom) i Rafom (Nadalom). Čak ću i ja igrati još četiri, pet, šest godina. Nišikori, Del Potro, Zverev... To je dosta momaka koji ne planiraju da idu nigde i njihov nivo tenisa neće opasti", dodaje Čilić.

          Tridesetogodišnji Čilić je ponosan na dužinu svoje karijere.

          "Osećam se kao da sam na Turu već dosta vremena, ali ne mislim da sam zasićen. Godine su mi prošle brzo i kada idete korak po korak, nedelju po nedelju, sezonu po sezonu - sve je nekako lakše", kaže Marin.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Smesko veceras sa Donom u dublu, sutra protiv Fratandjela

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne bi valjalo da h2h sa Nikom bude 0:3. To nikako ne bi valjalo i to Novak dobro zna, zato sam siguran da ce biti maksimalno fokusiran. Ali, buduci da preko puta nije Fedal, a nije ni finale tj. neki veliki mec, moze da bude i jako nervozan ako mu ne bude islo, svjestan da je mec ipak vrlo vazan za njega. Da pocne da lomi rekete i ode sve u persun.. Bas me zanima kako ce se pokazati u tom mecu.

                Comment


                • Vrlo zanimljiva situacija oko reizbora celnika ATP-a, svidja mi se kako je Novak odradio KZS.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post


                      Koliko volim ovog čoveka...

                      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Matorko [emoji4]
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bio je podrška Duciju na tribinama.

                          Kakva ekipa u dublu, stadion pun, igla ne može da padne.

                          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                          Comment




                          • Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • https://www.youtube.com/watch?v=5fioh5PMyTk

                              Konacno da su sastavili pravi video.

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post


                                Koliko volim ovog čoveka...

                                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                                I on "Tri šešira" u Skadarliji

                                A sada pređemo na ozbiljne teme

                                Originally posted by Joker View Post
                                Ne bi valjalo da h2h sa Nikom bude 0:3. To nikako ne bi valjalo i to Novak dobro zna, zato sam siguran da ce biti maksimalno fokusiran. Ali, buduci da preko puta nije Fedal, a nije ni finale tj. neki veliki mec, moze da bude i jako nervozan ako mu ne bude islo, svjestan da je mec ipak vrlo vazan za njega. Da pocne da lomi rekete i ode sve u persun.. Bas me zanima kako ce se pokazati u tom mecu.
                                Ako do tog meča dođe...a ne verujem...Novak je u boljoj poziciji-zdrav je,zna gde je grešio...Prošle godine je izgubi obaš ovde ,u tesnom meču samo mesec i po posle operacije...mada ja mislim da će Nika Kolšrajber da reši noćas.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X