Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preslikan Sinsinati turnir. Los dan na poslu ali mrsko mu da izgubi.

    Comment


    • Mozda da sacekamo sa novom anketom, ova pade na prvom koraku . Mecevi sa Cilicem postaju jako stresni. Imao je sansu u onoj duzoj razmeni na BL kod 3-2 u prvom setu, ali kao da je cekao da Cilic pogresi. Nakon toga odlican Cilic, ali za razliku od Sinsinatija nije suvise dugo drzao taj nivo. U trecem opet bespotrebne komplikacije, ali tako je kada nema servisa i lakih poena. Ona kontra na BL kod 3-3 prelomi mec, sjajno je to izvukao.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Aa nisam mislila da atakujem sada na nikakav rekord, retzultat ili niz.
        Nesto malo prozaicnije i kratkotrajno, nezavisno od igre

        A i nije ovo ni tako lose ispalo, skinuli smo pritisak sa bar jednog rekorda
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako meč sa Čilićem stresan?
          Nema on taj mentalni sklop. Jeste to neizvesno i interesantno jer Nole zbog problema nije uzeo prvi set. Ipak dovoljno rano je to rešeno E sad da vidimo šta će biti u ovom meču Kei vs Rodžer.

          Comment


          • Napravis anketu koja moze lagano da ti padne nekoliko sati nakon njenog postavojanja.... Koliko god da je sansa mala opet tako nesto se ne radi. Neozbiojno zaista. Barem dan ili dva da bude aktivna i to je ok, ovo.... Smesno....
            Olja jel ovo tvoje delo? Ako je odgovor "da", moj komentar je "znao sam".
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • A mogla je i da traje i traje i traje....

              Comment


              • Banovacu te Dusane zbog mobinga
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako je samo spasao ovu bl u trecem na 3:3

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Na kraju je sve dobro ispalo, al pogadjam ove ankete ko Noletov tim napitke
                    Last edited by Dekson; 03-11-18, 07:00.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Nisam mogao da gledam dva zadnja meca ali vidim da su stvari isle ulavnom ocekivano. Lako protiv Dzumhura, tesko protiv Cilica. Vazno je da je prosao. Dan vise za oporavak, dan vise za trening. Hoce li biti dovoljno za Federera?

                      Comment


                      • Rogeru ne odgovara da se igra 3 seta. Novak to moze da iznese iako je rekao da mu ne trebaju mecevi, da je dosta za ovu godinu. Ipak ugrabio je priliku za prvo mesto i nece je ispustiti.

                        Iz mog ugla mec sa Cilicem je rutinska pobeda, apsolutno ne vidim nikakvu dramu. Ko je ikad negde radio bilo kakav posao, kapira da treba da bude koncentrisan od pocetka ali mu se prosto ne da. Snaga volje to istera. Ovakvi mecevi se pobedjuju odavno pre 15 godina na treningu. Sto se mene tice, Marin je klasa od igraca. Ali jos uvek nisam pronasao rec za ono sto je Novak (Roger i Rafa takodje).

                        Novak ima danas mnogo vece sanse za pobedu nego u Sinsinatiju. Nijedan mec od pocetka turnira nije odigrao dovoljno dobro.

                        Videcemo da li ce se jos jednom obistiniti ono sto sam ranije pisao da Novak najbolje igra u polufinalima velikih turnira.

                        Subjektivno, ovo danas je 2-0 za Novaka. Niko ne tera protivnika na fizicki rad toliko kao Novak Djokovic. Federer je igrao i Sangaj i Bazel i ovo. Na tome mu svaka cast. Mislim da fizicki ne moze da parira Novaku dovoljno dugo. Ali mu sa 37 godina skidam kapu za polufinale.

                        Comment


                        • Problem može da bude što ni Novak nije fizički 100% zbog prehlade.

                          Comment


                          • Ja mislim da ce servis odje da presudi. Ako im bude jednako dobar/los servis, Novak ce lagano da ga dobije. Ako pak Fedja bude bolje servirao, moze da bude vrlo cupavo..

                            Comment


                            • Roger je došao u Pariz samo zato što postoji šansa da i on bude prvi na kraju. Uzimajući u obzir da nema Rafe u Parizu, ovo je direktan okršaj za prvo mesto. Još jedan epski meč. Novak je odavno ušao u Rogerovu glavu. Tako da mislim da komentari treba da budu da li je Rogerova igra dovoljna za Novaka a ne obrnuto.

                              Comment


                              • Roger ako hoće pobedu mora da to uradi na brzinu, da ubaci Noleta u mašinu [emoji4] . Ako Nole dobije prvi set, to je i kraj meča. Što više razmena mu takođe odgovara. Novak u ovom delu turnira, dakle pri samoj završnici, digne igru na znatno viši nivo. Biće uživanje gledati.

                                Comment

                                Working...
                                X