Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne, ne, dobio ga i u dublu i u singlu, napravio od Novaka najgoreg igraca u Cikagu, nije bila bas prijatna situacija .

    I danas i sutra mec tokom noci za mene, ni da legnem pa da se budim, niti da cekam. A bas bih gledao mec sa Andersonom.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Nole tamo išao da se opusti , a sad je ono pravo
      Pa kako tokom noći? Ja taman sutra ne idem na faks pa da uživam čim ustanem

      Comment


      • "I'm going to try to do everything I can to get to No. 1. That's one of the, probably "the" biggest goal of the end of the season." -
        @DjokerNole
        #RolexSHMasters

        Toliko o tome da je br1 apsolutno nebitan..
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Veceras...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Evo na RTS... ko moze neka pogleda.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • - To je bilo prošle godine i to nisam ja odlučio, nego je odlučila viša sila, i moje telo, jer prosto, lakat nije više mogao da izdrži te napore. Lakat je naravno bio taj jedan problem koji je postojao, i bio je tekući dve i po godine. Na pitanje zašto toliko dugo, odgovor je jednostavan. Kao profesionalni sportista vi se nosite sa odeđenom merom bola i nivoom bola i to morate da prihvatite. Međutim, tačno znate i imate osećaj kada taj bol prevazilazi neku granicu i kada vas onemogućuje da pružate neki svoj maksimum.
                Meni je počelo to da se dešava početkom 2016. godine.
                Ja sam inače protiv lekova, pilula itd. Uvek se trudim da nekako radim najviše na preventivi umesto na lečenju. Bolje je sprečiti nego lečiti, kako kažu. Ali, prosto u tim trenucima, da bih nastavio da igram na tom nivou, kada je već krenula sezona, morao sam da donesem odluku. Ili ću napraviti pauzu i adekvatno se posvetiti tom problemu, ili ću nastaviti sezonu sa antiinflamatorim lekovima. Ja sam izabrao ovu drugu opciju i na neki način znam da je to bilo u tom trenutku neophodno da bih nastavio da igram, ali kada gledam stvari iz ove perspektive nije bila ispravna odluka za moje zdravlje. Naravno, uzimajući u obzir ceo taj redosled nakon toga, tih godinu i po dana, šta se sve dogodilo, verovatno ne bih napravio tu odluku jer je pauza bila neminovna, pre ili kasnije.
                Ključno je ovo boldovano.
                Last edited by Marija81; 11-10-18, 23:37.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ključno je ovo boldovano.
                  Pa to odavno mi pricamo.
                  Maki meni je kljucno sto je pomenuo nesto sto sam ja ovde pisao pa posle toga bivao razapinjan.

                  Bilo kako bilo Novak je jos jednom pokazao ko je, sta je i kakav je insan!!!

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Pa kako tokom noći? Ja taman sutra ne idem na faks pa da uživam čim ustanem
                      Kako kome, meni upravo ponoc, a mec pocinje za 3 sata, pa ti vidi . Ima da padne jedno ustajanje oko cetri-pola pet cisto da proverim situaciju.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Meni je najjaci utisak ove emisije da se Novak na engleskom mnogo lakse i tecnije izrazava, nego na srpskom, prosto izgubi nit negde, pa dok se vrati na pocetak sta je hteo, odnosno sta ga je pitala...
                        Doduse ni voditeljka nije bas od onih koje nesto sa lakocom vodi intervjue i ima obicaj da nestpljivo prekida i secka sagovornika.

                        Sve u svemu, nas antitalenat za muziku, pevanje, sviranje (iako ne sumnjam da ce onaj saksofon da savlada ) i naravno igranje (srecom na terenima plese) nema nikakvu frku da pokaze da je tu truba i da je tako obican covek
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Svidja mi se ovaj fizio Uli kako je posvecen i koncentrisan na Novakovim mecevima, ponekad izgleda kao da ce da cupne i skoci da mu pomogne nesto dole

                          Edit: Iz Novosti od pre godinu dana...

                          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...u-latino-ritmu
                          - U Rimu mi se obratio za pomoć, a potom je predložio da idem s njim na Rolan Garos. Sada živim između Italije, Beograda i Monte Karla. Singl sam i mogu da mu budem na raspolaganju 24 sata. Ako mi kaže: “Idemo u Šangaj”, idemo. To je sada moj posao. Nije mi bilo dovoljno samo da budem fizioterapeut na turniru. Gledao sam sve te vrhunske tenisere i želeo sam da imam puno radno vreme s njima - priča Badio za argentinski “Nasion”.
                          Ovaj dnevnik piše da je Uli specijalista za tradicionalnu kinesku medicinu i akupunkturu, što se Đokoviću posebno dopalo.
                          “Novak je vegetarijanac i stalo mu je do spiritualnog, a Badio ne vodi računa samo o vežbama koje sprečavaju povrede i pomažu mu da se oporavi, već i o jelovniku i pripremi smutija. Čak se brine i o tome da voda koju pije ne bude hladna”, piše u ovom listu.
                          “Nasion” navodi da je novi fizioterapeut svedok gotovo natprirodne moći istezanja srpskog tenisera.
                          - Ima takvu fizionomiju da može da dostigne neverovatan nivo istezanja. Te vežbe su ključne, radimo ih četiri puta dnevno. Nole je imao povredu koju zasad dobro kontrolišemo. Doneo je najbolju moguću odluku da pauzira do kraja sezone, jer smo dobili vreme da napravimo plan rada i da ne pogrešimo u načinu terapija. Jedva čeka da se vrati na teren - naglasio je Badio.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bravo macko [emoji76]
                            Kakav tenis, kakav fokus, brutalno ideemoo... sutra sa Sasinkom, da peglamo h2h
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sve odlično Sad tako fino sutra protiv Zvereva

                              Comment


                              • Odlican Novak danas, fokus je tu, svi udarci tu, nek se spremi Zvercica

                                Comment

                                Working...
                                X