Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nishikori je sigurno najteži protivnik do finala. Da li je to povezano sa strahom ili objektivnim pogledom na dosadašnje igre, kod mene je ovo drugo, dok se NI cijelu karijeru plaši Japanca Svakako da bi Čilić bio idealna putanja prema finalu. Za finale bi svakako bilo najbolje da se tamo pojave Isner ili Thiem, za prvog se to čini nemoguće pa bih ga i otpisao iz predikcije kao mogućeg protivnika.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      To da li je neko ovde oprezan ili samouveren nema apsolutno nikakve veze sa ishodom meča. Neće Delpo pobediti u eventualnom finalu zato sto si se ti pribojavao njega ili Novak zato sto sam ja samouveren.

      Nakon svega prikazanog sa Novakove strane u karijeri za mene je smešno pribojavati se bilo koga sem Rafe, tj. svih ostalih ispred Rafe. I opet svi sudite kao i na svakom turniru na osnovu dosadašnje igre na ovom turniru. Tako je bilo i u Sinsinatiju. Pa posle objašnjenja koliko je dobro odigrao...

      @NI

      Ukoliko Novak želi titulu onda si apsolutno u pravu da za njega sutra zapravo turnir počinje.
      A zasto bi se plasio bilo koga,pa i Rafe ne znam.

      Inace i SF ce biti lagano kakav bre Japanc ljudi,posle famoznog poraza 2014 vise ga ovaj nije dobio a izgubio je jedno 13 puta ,poraz u Bazelu ne racunam,ko prati Novaka zna o cemu pricam u vezi tog meca,a Cilic,stara musterija,dobro igra al psiha je cudo

      Comment


      • Kakve su kvote sad za osvajanje nakon ispadanja Rogera?

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Kakve su kvote sad za osvajanje nakon ispadanja Rogera?
          2.20 na Noleta 3 na Rafu vise manje nista se nije promenilo njih dvojica su i bili prvi favoriti samo sa malo vecim kvotama pre pocetka,Delpo je treci sa kvotom 7

          Wiliam Hill

          Comment


          • Nishikori "ako ga krene" jeste najneugodniji jer ima strasnu igru sa bejzlajna. Cilic isto. Dok Nadala jednostavno vise ne moze da krene osim na momente. Ali opet Nishikori moze i da se raspadne i da pocne da salje svaku drugu ili trecu metar u aut. Nadal sa druge strane ne moze da se raspadne narocito u finalu. Delpo moze da bije ali ja mislim da Novak njemu vrlo lako cita servis, narocito drugi i tu ga lomi. Cila je malo opasniji sto se servisa tice..
            Ma da sve su ovo predikcije sbbkbb.. Cekamo prvo sredu i Mlinara. Pa onda vremensku prognozu za petak i nedelju
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Originally posted by Fića View Post
              Nishikori "ako ga krene" jeste najneugodniji jer ima strasnu igru sa bejzlajna. Cilic isto. Dok Nadala jednostavno vise ne moze da krene osim na momente.
              Sto ja sve citam danas, zapitam se jesam li ja lud ili.. Na vas je ovaj Rodzerov poraz uticao kao LSD, sve vam se bojice izmEšale

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                @NI

                Ukoliko Novak želi titulu onda si apsolutno u pravu da za njega sutra zapravo turnir počinje.
                Bio sam jucer u pravu. Danas nisam. Pocetak je odlozen za petak.

                ------------

                Da li se plasim ili sam oprezan? Oboje!

                Noto fino pita? Koji je H2H sa Vavrinkom? A Stan ga je kostao 3 slema. S tim sto je na USO 2016. izgubio zbog kompleksa a ona prva dva nije. Sttan je bio bolji!

                Nisikori moze da dominira u razmjenama sa Novakom. Osim tog postoji rizk da igraju u relativno nepovoljnim uslovima za Novaka, na bas kao 2014, ali prilicno.
                Last edited by NI; 04-09-18, 16:10.

                Comment


                • Htedoh sinoc nesto da napisem, ali tok vecernjeg meca me zaustavi jer ono sto bese izgledno vec pocetkom drugog seta je postalo maglovito.

                  Nije lako bilo juce, ali Novak je sve mnogo bolje podneo nego u prvom kolu, nijednog trenutka nije dao nadu Portugalcu, na brejk je odmah odgovorio ribrejkom, a brejkove pravio kada je trebalo. Proveo je na terenu taman onoliko koliko je trebalo. Glavni utisak mi je onaj brejk za 5-3 u trecem setu, imati koncentacije posle svega da se odigra onako "umetnicki", to je bas sampionski i jasna poruka o njegovim namerama i mogucnostima ovde. A sada umesto ocekivanog rivala, stize iz senke neko drugi. Srecom da su se susreli u Kvinsu pa nece biti problema sa prilagodjavanjem protivniku. Ma koliko Milman sinoc bio dobar, Federer je uz mnostvo gresaka imao mec u svojim rukama, verujem da Novak sa sigurnim servisom i svojom kontrolisanom ofanzivom nece davati suvise lufta Australijancu. Videli smo da je i sinoc bio pakao u vecernjem terminu, tako da vreme odigravanja nije toliko ni bitno, treba da presudi kvalitet, a zna se na cijoj je strani.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Vavrinka?
                    Nema Vavrinke, izbacio ga Raonić.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Sto ja sve citam danas, zapitam se jesam li ja lud ili.. Na vas je ovaj Rodzerov poraz uticao kao LSD, sve vam se bojice izmEšale
                      Pa sta sam lose napisao? Ne moze vise da igra na nekom brutalnom nivou gde mu sve ulazi.. Oni fh iz Rg '13, servis uso '10..itd.. moze samo da sanja. Na W je na momente igrao opasno, sve mu je ulazilo, ali onda prc, mucak, pao je..
                      Prva 2 seta protiv Nishikorija na W su bila brutalna, power tenis na najvisem mogucem nivou, neverovatne geometrije.. ako japanac to ponovi i doda jos neki % bice stvarno gusto..
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Vreme je da se krene!

                        Sent from my SM-J730F using Tapatalk

                        Comment


                        • Ineresanno kako je fosirao CC BH koji inace igra sa manje ostrine od kada su problemi poceli, pokusavajuci da razradi taj udarac a DTL malte ne u ovom mecu sacuvao samo za taj gem.
                          Similis simili gaudet

                          Comment




                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Novak u 1 po nasem? Ne u 3? je l tako? Da znam da l da odspavam ili cekam..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Novak u 1 po nasem? Ne u 3? je l tako? Da znam da l da odspavam ili cekam..
                                U 3.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X