Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Btw, kad si vec upotrijebio te epitete "napaljen i motivisan", a kad se oni pripisu jednom Rafi, koji je usao u finale.. meni je kristalno jasno ko je tu veci problem Novaku.
    Rafa je strasan sampion. Izvuce maksimum iz onoga sto trenutno moze. Ali dva igraca na turu su mu gotovo ravana. Delpo i Isner, pogotovo Delpo. Obojica mogu manje na teniskom terenu od Rafe, pogotovo Isner ali imaju jednu karakteristiku koja je uvijek smanjivala Novakovu ucinkovitost. Kako svi veliki sampioni, Novak voli da se on pita, da sve zavisi od njega. Isti su i Rafa i Federer. Duduse, u zdanjem dijelu karijere, Federer je naucio da bude efikasan i kad se protivnik ponesto pita.

    Rafu i Novaka smo vidjeli bezbroj puta. I kad obojica igraju najbolje ili su priblizno jednako od svoga pika, pita se Novak. (Izuzetak je suva sljaka.) To znaju i Rafa i Nole. S druge strane, kad Izner servira kako zna, on se barem jednako pita kao Novak. Tesko da bi Izner mogao servirati dovoljno dobro u mecu na tri dobijana seta poslije vec odigranih 6 meceva. Ako bi se kojim cudom to desilo (recimo na krilima publike u mecu zivota), onda bi to bio izuzetno menatalno naporan i neizvjestan mec za Novaka.

    Delpo je negdje izmedju Rafe i Iznera. Ako servira najbolje sto moze, Novak tesko moze da ga brejkne. U tom slucaju mora prvo da ga umori. Novak bi to vjerovatno uspio ali Delpovo lavovsko srce zna da nadvlada sve pa i umor.

    Originally posted by Srkisa View Post
    Previse sam vec u sebi u glavu napisao titulu na Uso,obicno kad sam to radio u proslosti desio se neki nepredvidjen scenario
    Nikad nemojte upisivati Gs ove unapred,iako mi Novak deluje jako sigurno,previse poverenja u njega imam,a to nije dobro
    Ono sto znam ako je Novak pravi na betonu sve od njega zavisi,ali uvek postoji to ali...
    Tacno tako.
    Last edited by NI; 04-09-18, 11:34.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Jedina stvar koja me trenutno brine je najalvjena brzina vetra od 24 km/h za nedelju. Nadajmo se da je CC dovoljno zatvoren da to bude zanemarljiv faktor.
      Ranije dok teren nije bio pokriven to je bio faktor, pa moze da se kaze i bitan.
      Sada... Nije.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ne brini Dzoker, nece Rafa do finala. Cak i kad bi nekako uspeo da se dovuce do tamo, ne bi uzeo vise od jednog seta, a i to samo zato sto ne dozvoljava da gubi sa 3:0 u finalima slema
        13/13!

        Comment


        • Booog te čuo

          Comment


          • Ispade osim roba Milmana svi opasni po Novaka.
            Kad tamo a ono međutim.
            Đoković vs Čilić 15:2
            Đoković vs Nišikori 14:2
            ___________________________
            Đoković vs Delpotro 14:4
            Đoković vs Izner 8:2
            Đoković vs Tim 5:2
            Đoković vs Nadal 27:25
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne znam za vas al ja se najviše plašim DelPa.
                Nekako mi se čini da je pri udarcu a tada je najopasnija zver.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Od svih ovih preostalih najopasniji po Novaka su Cilkan i Nishikori, ako ih ide. Pa Nadal i na kraju Tim i Delpo. Ne zaboravimo da je povredjeni Novak dobio 2 ili 3x Delpa prosle godine (kako bese Miami i Acapulco ??). OI ne racunam jer ono bila ultra spora podloga a i Novak je tada psihicki bio poprilicno na dnu. Bojim se Nishikorija i temperature preko 30°C a i Cilkana ako ga krene (u Sinsiju je bilo gusto)
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Ispade osim roba Milmana svi opasni po Novaka.
                    Kad tamo a ono međutim.
                    Đoković vs Čilić 15:2
                    Đoković vs Nišikori 14:2
                    ___________________________
                    Đoković vs Delpotro 14:4
                    Đoković vs Izner 8:2
                    Đoković vs Tim 5:2
                    Đoković vs Nadal 27:25
                    E to! Mene ovo samo mrzelo da pišem. Dakle, kakav crni Marin Čilić? Ili Niškori... Isner. Čilić je samo u Kvinsu odneo tu jednu jedinu vrednu pobedu. Ako već hoćete da se bavite potencijalnim ispadanjem Novaka nemojte to tražiti u igrama protivnika jer toga tamo nema. Ne znam koju to igru neko od njih može da predstavi a da Novak ima formu sa Wimb Sinsinatija, i da protivnici pobede. Dosadašnja zamerka ovog turnira je isključivo na vremenske uslove a na igru do sada vas nisam video da se žalite.

                    Nišikori je opasnost jer tera na trčanje, preti da umori. Marin i ne baš. Ali oni svi isto mogu da se umore i da im bude tesko kao Rogeru. U početku će ih samo držati motivacija i mozda posle dok ide. Kad krenu da grese oni padaju. Ali oni moraju da ostave sve na terenu da bi pobedili i sledeci mec ispadaju. Novakov nivo je previsok. A pritom nije najviši...

                    Vi ste svi obazrivi a pišete kao da vas je strah

                    Novak vs Milman je identican mec i okolnosti su iste kao na RG protiv Čekinata ali ovaj put Novak nece pogresiti
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 04-09-18, 13:18.

                    Comment


                    • Svako od preostalih igraca moze da pobedi Novaka, a da li ce, to ne mozemo da znamo unapred.Nemojte biti tako preterano samouvereni, jer to nije dobra stvar.Licno, ja se najvise pribojavam Del Potra, jer mi izgleda najbolje od svih na turniru, a Novak jos nije ni dosao do finala.Imace on jako tezak polufinalni mec, bio to Nisikori ili Cilic.

                      Comment


                      • Novaku se otvorio zrijeb kao 2016-e

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Svako od preostalih igraca moze da pobedi Novaka, a da li ce, to ne mozemo da znamo unapred.Nemojte biti tako preterano samouvereni, jer to nije dobra stvar.Licno, ja se najvise pribojavam Del Potra, jer mi izgleda najbolje od svih na turniru, a Novak jos nije ni dosao do finala.Imace on jako tezak polufinalni mec, bio to Nisikori ili Cilic.
                          To da li je neko ovde oprezan ili samouveren nema apsolutno nikakve veze sa ishodom meča. Neće Delpo pobediti u eventualnom finalu zato sto si se ti pribojavao njega ili Novak zato sto sam ja samouveren.

                          Nakon svega prikazanog sa Novakove strane u karijeri za mene je smešno pribojavati se bilo koga sem Rafe, tj. svih ostalih ispred Rafe. I opet svi sudite kao i na svakom turniru na osnovu dosadašnje igre na ovom turniru. Tako je bilo i u Sinsinatiju. Pa posle objašnjenja koliko je dobro odigrao...

                          @NI

                          Ukoliko Novak želi titulu onda si apsolutno u pravu da za njega sutra zapravo turnir počinje.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            To da li je neko ovde oprezan ili samouveren nema apsolutno nikakve veze sa ishodom meča. Neće Delpo pobediti u eventualnom finalu zato sto si se ti pribojavao njega ili Novak zato sto sam ja samouveren.

                            Nakon svega prikazanog sa Novakove strane u karijeri za mene je smešno pribojavati se bilo koga sem Rafe, tj. svih ostalih ispred Rafe. I opet svi sudite kao i na svakom turniru na osnovu dosadašnje igre na ovom turniru. Tako je bilo i u Sinsinatiju. Pa posle objašnjenja koliko je dobro odigrao...

                            @NI

                            Ukoliko Novak želi titulu onda si apsolutno u pravu da za njega sutra zapravo turnir počinje.
                            Šta god mi pisali neće uticati na Novaka i meč, tako da ne znam onda zašto pišemo bilo šta. H2H protiv Wawrinke je?

                            Comment


                            • Kome je do straha on neka se plaši.
                              Oprezan biti i nekako ali i to je neka vrsta alibija za neku postporaznu priču.
                              Novak se sigurno ne plaši, neću ni ja.
                              Ako on zaigra svoj najbolji tenis svi ovi mogući protivnici nemaju šanse. Ukoliko pak ne bude tako, nije kraj sveta, idemo dalje, naravno bez straha.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moze Delpo odigrati super, ne kazem ja, ali 3 od 5, na brzoj podlozi, protiv Novaka. Hmmm tesko, vrlo tesko
                                Last edited by Fića; 04-09-18, 14:06.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X