Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad su mu oci totalni mrak. U negativnom smislu, naravno. Pogledajte kako izgleda, bas lose.





    Auuu sto mu dobro stoji ovakva bradica. Jos kad bi izfazonirao ove unutrasnje ivice ispod donje usne, vrh. Njegovom ne bas prelijepom licu je ovakva bradica savrsen ukras. Ide mu na ruku sto je garav, a takvima bradice bolje stoje. Mogao bi ovaj povratak na tron da proprati ovakvim novim imidzom. Imao bi jedan posve novi autoritet i na terenu i u javnosti.

    Comment


    • https://sport.blic.rs/tenis/u-marbel...-imaza/f5p1y01

      Uf, dobro je.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post


        Pozlice mi od ovog skroz levo.
        Ne znam sta da kazem, zestoko bih ispizdeo da nije Vajda tu, ovako samo ignorisem gadno stvorenje.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • To mu je brat, rodjeni brat, o kome vi bas nista ne znate, samo nagadjate i citate izmedju redova ono sto zelite. Uostalom neka je sve tako kao sto mislite i osecate..
          ... ali Marko mu je rodjeni brat.


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Evo, zanimajte se necim konkretnijim, a ne stvarima koje ne mozete da promenite.

            Jedan kvizić

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • A što se ne otvori tema posebno za Novaka Đokovića i tu drugu stranu da ne smaramo ovde Olju? Inače me baš briga više da li je sa Imazom ili ne i šta radi.

              Drago mi je samo da je lociran uzrok loših rezultata. Sad može da se penzioniše neka radi šta hoće.

              Comment


              • Lik je potpuno antipatican, uvek deluje tuzno i tunjavo. Mislim da imam pravo nekoga da ne volim ma ciji brat bio a takodje mislim da imam pravo i to misljenje da iskazem.

                Takodje ti imas pravo da se ne slazes sa mojim misljenjem i da to javno iskazes, a Wolf moze da se slozi samnom a da se ne slaze sa tobom ili obrnuto. Wolf je svakako neka light verzija podvojenog Trojanca na ovoj temi, tako da se mozda i slaze sa tvojim misljenjem ali nije siguran a mozda i jeste.


                Jeb*** je stvar ta sloboda govora

                Olja brat moj
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Wolf je svakako neka light verzija podvojenog Trojanca na ovoj temi, tako da se mozda i slaze sa tvojim misljenjem ali nije siguran a mozda i jeste.
                  Svidja mi se opis
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Meni je žao Olje da joj spamujemo ovde zato nova tema. Koliko sam "ćuški" od nje dobio i opomena. Bitno je da je on pokazao da kad je u formi da mu ne može niko ništa.

                    Čisto da ne bude da je ono bio nalet i slično. Klasa je.

                    Comment


                    • Ma nisam samo tebi odgovorila sestro moja, nego i drugima kojima smeta ili ne vole Marka. Nema tu pomoći, može samo da te nervira i naravno da nervirate vi onda nas ostale, koji možda imaju više razumevanja, ne znam šta drugo da ti kažem, u krug pa ponovo u krug. Niko ovde ne zna sem tebe ili se barem ne seća sem tebe, kakve sam sve borbe ovde baš vodila (milsim na Novakovu temu), tako da... razumem te, ali tako je, ne možeš iz te kože.

                      Nije Uroše ovo moja tema, pa da mene samo smaraš, ako si čitao malo unazad ima tu još kojima smeta, no na stranu šta meni smeta, ja je uređujem, jbg tako je, može da ti se ne sviđa, ali tako je, da ne pričam da ovaj forum ima Pravilnik i pravila i nije nikakav estradni portal, tako da o temi te vrste zaboravite.
                      I da, uređujem ceo tenis, tako da bih i tu tzv. novu temu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Stvarno nisam imao lošu nameru pa da te predstavljam kao gunđalo nego znam i ja kako je kad ti na fan temi žvrljaju svašta. Baš zbog toga možda treba da se otvori nova tema "Đoker Nole - istine i laži" pa neka se škraba do sutra. Mene smara više ta tema, baš me opasno smorila da živim život Novaka Đokovića i gledam gde on ide. Više bih pročitao nešto korisno sada nego spamove. npr NI je neprevaziđen njega uvek čitam.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ma nisam samo tebi odgovorila sestro moja, nego i drugima kojima smeta ili ne vole Marka. Nema tu pomoći, može samo da te nervira i naravno da nervirate vi onda nas ostale, koji možda imaju više razumevanja, ne znam šta drugo da ti kažem, u krug pa ponovo u krug. Niko ovde ne zna sem tebe ili se barem ne seća sem tebe, kakve sam sve borbe ovde baš vodila (milsim na Novakovu temu), tako da... razumem te, ali tako je, ne možeš iz te kože.

                          Nije Uroše ovo moja tema, pa da mene samo smaraš, ako si čitao malo unazad ima tu još kojima smeta, no na stranu šta meni smeta, ja je uređujem, jbg tako je, može da ti se ne sviđa, ali tako je, da ne pričam da ovaj forum ima Pravilnik i pravila i nije nikakav estradni portal, tako da o temi te vrste zaboravite.
                          I da, uređujem ceo tenis, tako da bih i tu tzv. novu temu.
                          Dosadno im pa se sjetili da ti malo provjere pritisak Nego gledam ove tvoje banove, što ti u satima drugi u danima - da ne bude zablude, ne priželjkujem veće kazne, naprotiv. Ima li neka opcija da se neko banuje samo na određenoj temi, da na njoj ne može pisati.
                          A priča Gmaz i brat je postala bolno dosadna.....

                          Comment


                          • Tako je, treba poslusati Ukija. Neka lepa tema da se otvori.
                            Pa da damo Maji Volk, Bogdanu Obradovicu i Miroljubu Petrovicu da nam sklepaju kakav podcast o uticaju satanizma na Novakovu porodicu, kako skuvati za Novaka " Ispovest grilovanog patlidzana" i slusati Bocu kako je on pre 30 godina trenirao trudnu Dijanu Djokovic pa je Novak od njega kroz Dijanu savladao prve teniske korake.

                            To nam treba
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Dosadno im pa se sjetili da ti malo provjere pritisak Nego gledam ove tvoje banove, što ti u satima drugi u danima - da ne bude zablude, ne priželjkujem veće kazne, naprotiv. Ima li neka opcija da se neko banuje samo na određenoj temi, da na njoj ne može pisati.
                              A priča Gmaz i brat je postala bolno dosadna.....
                              Ako se ne varam ima neka varijanta sa negativnim bodovima,pa kada neko nakupi 100 ide automatska zabrana.Sad' ne sećam se dobro da li zabrana za određenu temu ili prosto u varijanti bana za forum.

                              I ljudi stvarno je više smor pisati o Imazu.Kako vam ne dosadi?!

                              Novak godinama trenira u Marbelji i Vajda nikada nije imao problem sa tim.Imao je problem kada se Imaz mešao u trenerski deo posla. To je rešeno.
                              Novak je pre samo 2 nedelje uzeo Wimbledon posle svih muka kroz koje je prošao.
                              Treba da budemo srećni.
                              P.S. Niko da prokomentariše odluku da igra Sinsinati...
                              Hajde da gledamo napred

                              P.P.S. Za sve drugo imate Tadbas Spam
                              Last edited by Marija81; 31-07-18, 16:24.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Jedan kvizić

                                1. Zverev
                                2. RG 2006
                                3. Holandija
                                4. Kanjas
                                5. Ferer
                                6. AO 11 AO 15
                                7. Raonic
                                8. Majami 2007
                                9. 1
                                10. Safin

                                ?

                                Comment

                                Working...
                                X