Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Ne moraš da mi veruješ ali Novak je počeo da unosi proteine iz mesa. To je bio uslov Griča. Saznao sam ovo iz nekih teniskih krugova.
    Uz duzno postovanje prema tebi , naravno da ti ne verujem. Sve su to spekulacije. Ono sto si ti napisao licilo je na naslov tabloidne novine pre par meseci za Vajdu uslove i Pepea. Sad su se svi vratili u Novakov tim sa uslovima... Ne treba da pises nesto sto nije provereno. "Iz teniskih krugova"...

    Comment




    • sigpic

      Comment


      • Bas sam se pitala pre par dana ko ce prvi ovde to da postavi. Moram da priznam da mi nisi pao na pamet...
        Neiskusno od mene, ali dobar zicer priznajem -.-

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nole, 800 pobeda u karijeri
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Solidan Novak za jednu baš onako lepu okruglu cifru pobeda u karijeri.
            sigpic

            Comment


            • Solidan je Novak. Polufinale bi trebalo da dobije rutinski. U finalu sa Cilicem je po meni veliki favorit a protiv Kirjosa bi svasta bilo moguce.

              Comment


              • Jao...
                Ali nikako da ubodem!
                A kad će sad, sutra ili u nedelju?
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Jao...
                  Ali nikako da ubodem!
                  A kad će sad, sutra ili u nedelju?
                  U nedelju

                  Comment


                  • Sutra PF drugi mec, poosle Nika i Cilkana u 13h.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment




                    • Comment


                      • Pralica je kritikovao cesci izbor slice-a u pojedinim fazama meca , a meni se dopalo sto uvezbava razne takticke varijante.Imao je par gresaka iz tog udarca, ali i vise nego pristojan broj gresaka koji je iznudio od Manarina na taj nacin ili izgradio sebi bolju poziciju u poenu,
                        Jos se bori sa nesigurnoscu, sto pokazuje serviranje za mec cak i kada ima dva brejka prednosti. Danas i juce gotovo identicne situacije. Sve u svemu ,lepa pobeda, fino je nadoknadio zaostatak u prvom setu i vise se nije osvrtao , do poslednjeg gema Steta sto je morao da trazi CH za as na MP.


                        Olja, ne znam zasto ali ja ne vidim ,twitt iz tvog posta
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Koji ne vidis, ima ih tri?

                          Sada bi trebalo da je sve ok

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sada vidim dva, prvi vidim kao sliku
                            Jeste hvala. Brisi ovaj post
                            Last edited by Maxx-a; 22-06-18, 18:14.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Novak ide naprijed ali to jos nije to. Jednostavno treba jos vremena. Nedostatak meceva se ne nadoknadjuje tako lako. Danasnji mec ima i pozitivnih i negativnih stvari.

                              S jedne strane servirao je dobro, s druge strane olako je izgubio servis, nije bio pod pravim pritiskom. To protiv Manarina sebi moze da dozvoli ali protiv boljeg servera ne moze.

                              Na pocetku je imao problem sa Manarinovim ravnim BH-dom. To je nedostatak meceva. Svejedno, to nije bio takav problem da je trebao da zaostane brejk. S druge strane, kad se privikao na Manarinove udarce, smanjio je broj neiznudjeni i dobio 11 od 13 gemova.

                              Dijelom je sam kriv za probleme na pocetku meca. S druge strane, prestorojio se i poceo da dominira, kao u najboljim danima. Upravo za to bih danasnji mec ocijenio vise pozitivnim nego negativnim. Novakava je uvijek imao sposobnost da preokrene mec, da nadje nacin... Danas je podsjetio na tog starog Novaka.

                              Comment





                              • Redknap i Sevcenko

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X