Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne brinem ja za Novaka, ako ostane zdrav u narednom periodu vratiće se tamo gde mu je i mesto.

    Comment


    • Po meni ce najveci problem za Novaka da bude da povrati mentalnu prednost nad Federerom i pogotovo Nadalom. NIje nemoguce, ali bi bila neophodna prekretnica kao Wimbledon 2014. Nazalost Novak i Endi su im prepustili sami tron, a sada ce mnogo teze da ga vrate, jer ova dvojica nece samo da se sklone...

      Comment


      • Ko je sve i kako bio broj 1 ne sumnjam da će se Novak vratiti na No1.Trenutno No1 ima 8770 bodova što je skoro duplo manje nego što je Novak imao u trenutku kada je bio prvi...dakle lako dostižno
        Ali više bih volela Slemove...Bilo koji,bilo kada,ali da uzme ...
        Iskreno mislim da u Novaku ima bar još tri GS samo da se on još malo sredi...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #novakovanje opet?
          Naravno da Da.
          sigpic

          Comment


          • A ovo? Ne znam da li je neko već spominjao
            Vajda izgleda definitivno ostaje
            https://www.srbijadanas.com/sport/te...adnju!%20(FOTO)
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Da, da danas je upisano...




              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Veoma optimisticko vidjenje, rekla bih cak i za tebe, s obzirom da si naveo i vremenske neke okvire... ali mi se naravno svidja i na kraju sto da ne...zelim da verujem... pridruzujem se i Jokeru, a neka se i pola ostvari uz jos poneki Masters.

                tt
                Moja izjava nije pesimisticna. I nema razloga da bude.

                1.
                Definitivno je lakse osvojiti slem nego biti prvi. Slemovi koji najvise odgovaraju Novaku us AO i USO.

                2.
                Novak je imao preko 16600 poena kad je bio najbolji. Ja ne kazem da ce on to da dostigne.
                Danas je 8700 dovoljno za prvo mjesto na rang listi, a vjerujem da ce to do kraja godine pasti ispod 8000. To je pola manje od Novakovog rekorda.

                Na kraju 2015, Novaka je imao 16585 poena. Od toga je bilo preko 11000 na hardu. Danas ima 1660 poena. Od toga je 200 na hardu. Razlozi su razumljivi.

                Da u toku godine odrzava samo formu koju je imao tokom sezone sljake, nakupice, po mojoj projekciji, blizu 4500 poena. To je na pola puta od broja jedan. A slozicete se da ce skoro sigurno jos popraviti formu.

                3.
                Javljaju se novi. Zverev, Thiem... Nijedan od njih nema konstatnost cetvorke. Ne vjerujem da ce Novak moci da ih dominira ali vjerujem da ce moci biti ravnopravan sa njima. Znaci da ce dijeliti slemove sa njima.

                Vidjevsi Novakovu zelju na zadnja dva turnira, moj optimaizam nije neosnovan.

                Originally posted by Larisa View Post
                A ovo? Ne znam da li je neko već spominjao
                Vajda izgleda definitivno ostaje
                https://www.srbijadanas.com/sport/te...adnju!%20(FOTO)
                Iako sam to ocekivao, valja proslaviti.

                Last edited by NI; 08-06-18, 21:13.

                Comment


                • 2. izgleda da se AO ne igra na hardu
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    2. izgleda da se AO ne igra na hardu
                    Sve je ok, samo fali jedna nula u komentaru

                    Comment


                    • Kakva pesimicna izjava NI, nisam razumela?

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Sve je ok, samo fali jedna nula u komentaru
                        Ili je NI zaboravio na AO i racunao samo IW i Majami
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Možda je računao nakon povrede.

                          Comment


                          • 1055 osvojenih u ovoj godini ,19 na race listi , sto je katastrofalno obzirom da je igrao dva slama ,5 mastersa i jednu 500cu.

                            Tenutno nema nikakvih vesti od njega, ni nagovestaja kroz sta prolazi , niti kakvi su mu planovi za buducnost.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Pa kao i uvek posle razocarenja (ne naseg, nego u sebe) povuce se, odmara...a uskoro ce i da se oglasi.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • 147 je primijetio moj lapsus. Izostavio sam 0.

                                Olja,

                                Rekla si da sam optimistican. Ja sam odgovorio da nisam pesimistican. Ako moram biti eksplicitana to znaci da nisam nerealno optimistican.

                                Originally posted by Maxx-a View Post
                                1055 osvojenih u ovoj godini ,19 na race listi , sto je katastrofalno obzirom da je igrao dva slama ,5 mastersa i jednu 500cu.

                                Tenutno nema nikakvih vesti od njega, ni nagovestaja kroz sta prolazi , niti kakvi su mu planovi za buducnost.
                                Nije katastrofalno s obzirom da je na AO povrijedjen u IW i Miamiu neoporavljen.
                                Last edited by NI; 08-06-18, 21:19.

                                Comment

                                Working...
                                X