Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Augut ove godine od Dubaia ne igra ništa posebno. Neće on Novaku praviti problem.

    Comment


    • Cinjenica da Agut ove sezone nije na svom nivou, da sljaka ipak nije njegova No1 podloga, ali to je nezgodno kod tih igraca u vrhu kada nisu u nekoj formi...uvek mogu da se vrate i nikada ne znas kada ce da eksplodiraju.... protiv Novaka pogotovu vole Ali neka ga tamo za beton, ne mora bas sada da proigra, pod uslovom da ne bude kod Novaka u zrebu tada -.-



      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Na svakom slemu Novakov cilj je napasti titulu. I to je sasvim normalno za igrača takvog formata.
        Da li je dovoljno spreman i kadar za postići takav cilj pokazaće se na turniru.
        Žreb je odličan obzirom na renking jer su mu u projekciji igrači koje dobro poznaje i čija je igra bazirana na osnovnoj liniji što mu trenutno odgovara.
        Vremenska prognoza plaši jer po pređašnjim iskustvima ne gine mu da bar jedan meč igra u dva dana.
        Uprkos mnogim prognozama i dalje me ne napušta osećaj po kom će turnir uzeti neko drugi a ne Nadal.
        sigpic

        Comment


        • Agutu je pre par dana umrla mama, pitanje koliko ce njemu biti do tenisa

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • nisam znala...

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Malo o drugim vrednostima, kasnije o tenisu i treninzima...

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ako je cilj titula, to nije dobar zrijeb. Nadal u QF bi bio idealan. Posto titula ne moze biti cilj, zrijeb je idealan. Osim Aguta, otvoreno mu je na svakom koraku do polufinala.
                NI, titula ovde jeste cilj nezavisno od zreba i Nadala kao ultimativnog protivnika. Nicim manjem ne treba da se zadovolji u protivnom ne treba ni da ucestvuje na RG. Test turniri su za nama, od Rima Novak mora i treba da ide na titule svuda.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Agutu je pre par dana umrla mama, pitanje koliko ce njemu biti do tenisa

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  I meni je mama umrla bas skoro, pa sam sutradan pevao ozbiljnu svirku.Ako sam mogao ja, moze i Agut.Sve najbolje Novaku !

                  Comment


                  • Jel zna neko jesu li Novakova deca takodje vegani?

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      I meni je mama umrla bas skoro, pa sam sutradan pevao ozbiljnu svirku.Ako sam mogao ja, moze i Agut.Sve najbolje Novaku !

                      Oh
                      Žao mi je.
                      Drži se.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Jel zna neko jesu li Novakova deca takodje vegani?
                        "Volim sve sto nema gluten, mleko i beli šećer".

                        Comment


                        • https://youtu.be/75rMnsZAfqA

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            I meni je mama umrla bas skoro, pa sam sutradan pevao ozbiljnu svirku.Ako sam mogao ja, moze i Agut.Sve najbolje Novaku !
                            Žile drži se
                            Originally posted by limun View Post
                            Jel zna neko jesu li Novakova deca takodje vegani?
                            A ovo je bitno za?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Danas na treningu (sa AZ) , kazu ocevici je bio zivcika, bacao reket.. hmm..
                              Gebhardt jos uvek nije stigao u Pariz .U popodnevnim h odlucio za stari dobri sprint uz stepenice.. Potrebna ce mu biti sprema (koju tesko da moze na precac steci ) za fizicki zahtevne meceve koji ga ocekuju odmah na pocetku turnira..

                              Kada je odredjen za prtivnika u R1 setih se kako je ovaj Dutra Silva toliko urlao u mecu na USO 2012 da je Novak pomislio da sudija zove aut i stao sa igrom,
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • U nedelju u 11 sa D Silvom?

                                Comment

                                Working...
                                X