Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barsa naravno, velika scena.

    Comment


    • Barcelona je logican izbor zbog MS u Madridu. Ako dobije 2-3 meca bice super. Vise od toga ne ocekujem.

      Comment


      • @Ni - stoji to sto kazes u vezi liste, ali postoji mogucnost da i pored, nadam se, uzlazne forme on to ne realizuje rezultatski, a time i bodovno, ako npr. igra u 1/8 finala RG sa Nadalom ili u 1/8 finala Vimbldona sa Federerom. Ne kazem da ce izgubiti te meceve, ali zbog niske pozicije na listi uvek postoji mogucnost da sa najboljima igra dosta ranije na turnirima. Kako ga sluze zrebovi (npr. prosle godine na sljaci na svakom turniru sa Nadalom u polovini, i prosle i ove godine tokom marta sa Del Potrom u ranoj fazi turnira...), ne ocekujem uopste lagan povratak medju top tenisere.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Originally posted by Milutinov Tata View Post
          @Ni - stoji to sto kazes u vezi liste, ali postoji mogucnost da i pored, nadam se, uzlazne forme on to ne realizuje rezultatski, a time i bodovno, ako npr. igra u 1/8 finala RG sa Nadalom ili u 1/8 finala Vimbldona sa Federerom. Ne kazem da ce izgubiti te meceve, ali zbog niske pozicije na listi uvek postoji mogucnost da sa najboljima igra dosta ranije na turnirima. Kako ga sluze zrebovi (npr. prosle godine na sljaci na svakom turniru sa Nadalom u polovini, i prosle i ove godine tokom marta sa Del Potrom u ranoj fazi turnira...), ne ocekujem uopste lagan povratak medju top tenisere.
          Razlika je u procjeni koliko je Novak dobar bio na MC-u. Ti mislis da je bio dobar a ja mislim da je bio jako dobar. Ako je Novak jako dobar, onda je favorit protiv skoro svakoga bez obzira na rundu. Izuzetak je Nadal na saljaci i Federer na travi. Od ostalih Vavrinka nije u formi. Ostaje par servera sa kojima ce da se muci i to je to.

          Novak je izabrao da igra Barselonu, znaci da misli da je bio jako dobar u MC-u. U protivnom bi izabrao Budimpestu.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak je izabrao da igra Barselonu, znaci da misli da je bio jako dobar u MC-u. U protivnom bi izabrao Budimpestu.
            Takav zaključak možemo mi laici izvesti a razlozi mogu biti razni.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Takav zaključak možemo mi laici izvesti a razlozi mogu biti razni.
              Novak je imao odlicne sanse da uzme Budimpestu. S druge strane u Barseloni ima odlicne sanse da se sastane sa top protivnikom. Dakle zeli top meceve a ne titulu i 250 bodova. E sad, moguce je da je Budimpestu pominjao da bi se Barselona pokazala darezljivijom.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Novak je imao odlicne sanse da uzme Budimpestu. S druge strane u Barseloni ima odlicne sanse da se sastane sa top protivnikom. Dakle zeli top meceve a ne titulu i 250 bodova. E sad, moguce je da je Budimpestu pominjao da bi se Barselona pokazala darezljivijom.
                I pride ako ne grešim šljaka u Barseloni je skoro ista kao u Madridu, tako da odluku da zaigra tamo a ne u Pešti gledam isključivo kao želju za što boljom pripremom za Madrid....Kao što će i Rim biti priprema za RG.
                Samo mora da radi na kondiciji i to puno.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • @Ni - Uzorak je suvise mali da bi se ispravno procenilo, martovski Mastersi su bili dodirivanje dna (nadam se), tako da nas mozda pomalo i vara ovaj utisak iz Monte Karla. Nakon Barselone bi moglo biti nesto jasnije, ali su mu potrebni mecevi protiv nekih drugih igraca, koji su "pobedivi", zato se nadam se da ce izbeci Tima i Nadala u zrebu.

                  @Marija - Barselona je na moru, Madrid u planini, nisu uslovi nimalo priblizni. Ali mislim da je ovde Ni u pravu, trazi jace meceve da bi video realno stanje. Sampionski
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                    @Ni - Uzorak je suvise mali da bi se ispravno procenilo, martovski Mastersi su bili dodirivanje dna (nadam se), tako da nas mozda pomalo i vara ovaj utisak iz Monte Karla. Nakon Barselone bi moglo biti nesto jasnije, ali su mu potrebni mecevi protiv nekih drugih igraca, koji su "pobedivi", zato se nadam se da ce izbeci Tima i Nadala u zrebu.

                    @Marija - Barselona je na moru, Madrid u planini, nisu uslovi nimalo priblizni. Ali mislim da je ovde Ni u pravu, trazi jace meceve da bi video realno stanje. Sampionski
                    Znam...

                    Zato sam i rekla šljaka Nisam rekla uslovi...EDIT: A ostatak je jasno da mislim da je samo priprema a ne neka prevelika očekivanja.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      @Ni - Uzorak je suvise mali da bi se ispravno procenilo, martovski Mastersi su bili dodirivanje dna (nadam se), tako da nas mozda pomalo i vara ovaj utisak iz Monte Karla. Nakon Barselone bi moglo biti nesto jasnije, ali su mu potrebni mecevi protiv nekih drugih igraca, koji su "pobedivi", zato se nadam se da ce izbeci Tima i Nadala u zrebu.
                      Nije to takva enigma.

                      IW i Miami su posljedica razlaza sa Agasijem, sjeti se sto je Zverev pricao.

                      Na MC je osjetno bolji nego sam ocekivao da bude u Miamiu. Sad je pitanje kako sto prije stici do prave forme. Postoje dvije metode. Zaobilazna/sigurna i direktna/riskantna. Novak se opredijeli za drugu. To je njegov stil ali i znak da je samouvjeren. Ne zaboravi, najbolje sto je Novak odigrao u MC-u je bio rebrejk protiv Tima i dva tajbreka (jedan protiv Corica a drugi protiv Tima). A to je upravo najteze. Nivo je tu ali nedostaje konstantnost i intenzitet.

                      Nacuo sam da je upravo to i bio sukob sa Agasijem. Agasi je savjetovao da prvo povrati rutinu u bazicnim stvarima pa potom da ide dalje. Novak hoce odmah u celo. On je izabrao Barselonu upravo zato sto ne zeli da izbjegne Tima i Nadala. Barem ne u startu, a okolnosti na turniru ga mozda prisile na to.
                      Last edited by NI; 20-04-18, 21:56.

                      Comment


                      • Kerol je novinarka koja dosta prati Novaka. Njen utisak odmah posle meca sa Timom...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Rastu li apetiti lagano, Olja?
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Originally posted by Prle! View Post
                            Rastu li apetiti lagano, Olja?
                            kod mene zalogajčić po zalogajčić (nemoj da te prevari ovaj veeeliki ćup ) ali Novak kao da je malo alav pa hop na Barsu... videćemo, videćemo...



                            Juče..

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Inače, stigao je u Barselonu, igra u sredu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Delbonis bi bio odlican rival na startu, ako prodje to, Lajovic ili Lopez, mozda bolje Lopez, bar nece da se "sklanja".
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X