Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije verovatno, nego sigurno, bar tako kažu svi izvori i to ne samo u MC rekla bih.
    Jedino ako se neki obrt ne desi, ali sumnjam u ovom trenutku. Meni deluje kao da ne zna šta da radi, da li da igra ili da batali, naravno volela bih da me osećaj vara.

    I ode Ledeni sigurno kod Sašinke
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ali vazno je da je on jos u Dominikani, ko jbe trening i pripreme za sezonu sljake.. Koliko je trajalo ovo sa Radekom, 4 meseca? Od tih cetiri samo dva aktivne igre(5 meceva)..
      To je kao ono kad raskines sa devojkom posle 5 godina veze pa ides, lutas, spavas sa prvom na koju naletis, pa se razocaras i raskines posle mesec dana, pa opet ispocetka.. Ne ide tako brale moj. Ali dobro, covek je dobio dete mozda zeli da bude uz familuju a pritom ne zaradi trodupli cir na zelucu..

      Pravo resenje ostaje Norman, tu nema diskusije. Lendl kao druga opcija. Ancic bi mogao da zameni Radeka, ali sumnjam da i on zeli sebi da narusi zdravlje.. Hany Rambod za kondicionog.
      Milivoje Kostolomac iz Donje Sabante za fizia.. Jecka da zrtvuje svoju karijeru i pruzi muzicu malo cesce podrsku sa tribina.. Marku da se plati eskort dama da malo progleda. Pepeu i reiki majstoru da isplati 100 somica i da ih skloni sa grbace.. To bi bilo to..
      A.. i svinju da zakolje..ne mora da jede samo da oseti miris krvi i taj testosteron boost
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Ne znam zasto stalno spominjete Normana, kad je on prekinuo saradnju sa Stanom zato sto zeli da provede vreme sa porodicom.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novaku treba neko ko je jaka ličnost i kome će to biti jedina obaveza. Očigledno da sluša samo sebe a to ga je dovelo ovde gde je sad - nema pojma đe ćera.

          Comment


          • Noraman se izjasnio posle Stena da se povlaci iz aktivnog trenerskog posla kakvog je imao do tada, da je u akademiji gde ok trenira tenisere ali ne putuje...i zbog porodice kako je rekao.

            Lendl sa druge strane pregovara sa Sasom, ali su ga ozbiljni izvori dovodili u vezu sa Novakom.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ozmo kaze da ce jedno vreme biti bez trenera

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • vajdu da vrati-punktum

                inače,mislim da ne postoji više velika3/4/5

                došli su neki novi klinci (izner )
                Wizard

                Comment


                • To za Normana tek sad cujem.. Gde znam da l' bi se jedan Lendl usudio da trenira ovakvog Djokovica, mislim da ce tesko on naci trenera dok se bude ovako neodgovorno ponasao..
                  Ocigledno da ovi sa blagim karakterom cile-mile ne odgovaraju u ovom trenutku, tu treba neko ko ce uzeti stvar u svoje ruke, lupiti sakom o astal..dakle neko ko ima iskustva.. ipak su Agasi i Stepanek bili rookie u ovom poslu, nisu znali kako treba.. Ni Vajda nije znao ali lakse je sa 18-godisnjakom nego sa odraslim covekom. Nisam pametan..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nego Panchev, prošao si test insajderstva

                    Bravo!

                    A što se Novaka tiče, izjava ti je mnogo jaka

                    I vrapcima na grani već postaje jasno da nažalost, više ne znaš šta radiš
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Izjava je vise nego ocekivana ali u sutini prazna. Nas zanima sto je u buducnosti. Mozda ga Vajda malo przi sada.

                      U avionu mi je dopala Gloria, nije neki list ali... Nude 10 razloga za Novakov pad:

                      1. Povreda lakta
                      2. Rodjenje Tare
                      3. Ilmaz
                      4. Budizam
                      5. Hrana
                      6. Otpustanje tima
                      7. Nedostatak motiva od kada je zaradio milione
                      8. Porodica
                      9. Jelena
                      10. Skrivena povreda

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Izjava je vise nego ocekivana ali u sutini prazna. Nas zanima sto je u buducnosti. Mozda ga Vajda malo przi sada.

                        U avionu mi je dopala Gloria, nije neki list ali... Nude 10 razloga za Novakov pad:

                        1. Povreda lakta
                        2. Rodjenje Tare
                        3. Ilmaz
                        4. Budizam
                        5. Hrana
                        6. Otpustanje tima
                        7. Nedostatak motiva od kada je zaradio milione
                        8. Porodica
                        9. Jelena
                        10. Skrivena povreda
                        I Amor Paz, al to je valjda Ilmaz.

                        Comment


                        • Zvuči ludo, ali Nole može sledeće godine do sva 4 GS (FOTO)(VIDEO)(18+)
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • ко једном напусти тенис, повратка нема... запамтите млади!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Daj neko ime... neko bar

                              Sviđa mi se saopštenje. Kratko i jezgrovito uz dozu zahvalnosti ex trenerskom paru prema zaslugama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by 7eleven View Post
                                Cekamo onda vesti za Stepaneka, pa onda za Vajdu&Becker and Co.
                                Do tada cu sebe da ubedim da su ga ucenili, vrbovali, prevladali itd

                                Sent from my SM-G955F using Tapatalk
                                Pre 3-4 dana da sebe quote

                                @zika, slazem se ali ako je neko sposoban da te demantuje onda je to Nole. Ipak on nije običan i klasičan teniser. Mozak je njegov najači mišić.

                                U poslovnom svetu kad se kaze da si posvecen porodici, to znači da ti je cena veća od proslog ugovora.

                                Sad Norman Vajda, Vajda Norman, samo da izabere nekog ne-šarlatana

                                Ipak mislim da on ceka da odredjeni datum prodje pa da počne da ih šuri

                                Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X