Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klik na sliku...

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Šta kaže ova Rocky za sliku između ostalog:

      "I’m wearing my @gemmeosport white lace jacket!" Hahahahahaha

      https://www.instagram.com/rockylopez/

      https://www.instagram.com/p/BW4FxK8F...-by=rockylopez

      Nema sumnje da je onda daleko stručnija od Griča
      Za razliku od nje Gebhard Fil Grinč je neko koga niko ne bi zeleo da sretne u mraku..

      Bilo bi stvarno kul da je Nole dovede u tim..kada je mogao brata Markica, Pepea i Reiki mastera sto ne bi mogao nju.. Bar se razume u tenis i te fitnes pripreme, za razliku od ovih..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Evo dobrih vijesti....
        https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1371794

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Za razliku od nje Gebhard Fil Grinč je neko koga niko ne bi zeleo da sretne u mraku..

          Bilo bi stvarno kul da je Nole dovede u tim..kada je mogao brata Markica, Pepea i Reiki mastera sto ne bi mogao nju.. Bar se razume u tenis i te fitnes pripreme, za razliku od ovih..
          Ja bi je doveo

          U fitness tim, mislim o tome pričam

          Comment


          • Originally posted by Fića View Post
            Za razliku od nje Gebhard Fil Grinč je neko koga niko ne bi zeleo da sretne u mraku..

            Bilo bi stvarno kul da je Nole dovede u tim..kada je mogao brata Markica, Pepea i Reiki mastera sto ne bi mogao nju.. Bar se razume u tenis i te fitnes pripreme, za razliku od ovih..
            Samo još ona fali da kompletira utisak. Balavica je sigurno veliki stručnjak u pripremi vrhunskih sportista

            I otkud da igra Miami, zar nisu ti bolovi tu i odustaje od turnira

            Comment


            • Necu glasati ali cu se nasaliti:

              Moj modele daje ovakve sanse na postavljeno pitanje:

              Code:
              Melburn		4.5%
              Rolan Garos	6.4%
              Vimbldon	6.4%
              Njujork		6.3%
              Indian Vels	3.6%
              Majami		10.0%
              Monte Karlo	5.4%
              Madrid		5.9%
              Rim		7.9%
              Kanada		9.9%
              Sisninati	6.3%
              Šangaj		6.8%
              Bersi		6.1%
              Masters kup	4.0%
              Dejvis kup	2.1%
              OI medalja	1.7%
              Ništa		6.9%
              Ne znam		100.0%

              Comment


              • NI, ovi procenti, kako si dosao do njih? Neka formula ili..

                Comment


                • Pa onda glasas za moju opciju

                  Kuku ...nikad Novak sa manjim procentima nije bio u vezi...-.- mozda na pocetku karijere

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Majami ima najveci procenat, to mi bas nije logicno
                    jedino ako NI ne misli na Majami 2019.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Odbij!

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Samo pitam
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Da ponovimo jos koji put... i za ove koji znaju i ove kojj ne znaju engleski ili ne citaju prethodno..sta ima veze...moze nam se

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa onda glasas za moju opciju
                            Petica iz logike!

                            Vec sam glasao.

                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Majami ima najveci procenat, to mi bas nije logicno
                            jedino ako NI ne misli na Majami 2019.
                            Ima da ucis od Olje.

                            Pa ne moze biti dva puta prva sljedeca pobjeda. A Maimi je naredni turnir. Od svih pobrojenih turnira, mislim da mu je najveca sansa u Kanadi, Bersiju i Australiji. Ali gdje su oni? Valjda nesto osvoji dotada.


                            Originally posted by skeptik View Post
                            NI, ovi procenti, kako si dosao do njih? Neka formula ili..
                            Formula je izuzetno gruba. Maimi je turnir koji najvise odgovara Novbaku. Daleko vise od MC-a itd. Nemoj shvatati previse ozbiljno model.

                            Comment


                            • E pa nisam videla to sa app tapatalk, tamo se ne vidi anketa, a malo pre udjem preko racunara da vidim ko je kako glasao...zapravo najvise me zanimalo gde je kliknuo inicijator ove ankete, cssr ........

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Samo još ona fali da kompletira utisak. Balavica je sigurno veliki stručnjak u pripremi vrhunskih sportista

                                I otkud da igra Miami, zar nisu ti bolovi tu i odustaje od turnira
                                Ako gledamo tako povrsno, izgled, instagram, krpice itd onda i ovaj novi kondicioni deluje tezak balavac..
                                Devojka je zaduzena da koriguje nepravilno izvodjenje vezbe na ovim spravama.. iskreno prvi put vidim ovu vrstu masine (COD machine - deluje kao modifikovana squat machine i omogucava sirok spektar pokreta u stranu).. Svakako je korisnija od jednog Marka "niko me nevoli" Djokovica i pravo osvezenje za oci..
                                Ali Novak, kako je i on sam izjavio, mora da pojaca muskulaturu desne ruke, a to znaci da mu je za sad potrebna samoca, you know what i mean

                                Glasam za Madrid
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X