Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je Novak trenirao bez problema i bez rukava sa Verdaskom...

    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Krst je tu, chest hair takodje, fruzura uredna, gastrocnemius solidan, kvadriceps labav, obliquus abdominis se nazire kol'ko tolko, podlaktica tanka, rucica k'o u Sivena Hokinga, deltoideus bolje da se ne istice... kad se sve sabere 'vaki ne bi mogao ni u crossfitere..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Fića View Post
        Je l' opet u subotu prvo, tj drugo, kolo?
        U petak i subotu su mecevi drugog kola. Posto je od Andersona i Rohusa gubio u petak, ocekujem da igra u petak
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Originally posted by Milutinov Tata View Post
          U petak i subotu su mecevi drugog kola. Posto je od Andersona i Rohusa gubio u petak, ocekujem da igra u petak


          Inace sad gledam ove klipove na twitteru i cini mi se da je uposlio nekog novog kondicionog trenera, tako mi deluje.. nije vise onaj 'talijan...
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Marija,

            U formuli 1 postoje vozaci koji testiraju bolid u pripremi za trke. Njihov zadatak je da nadju problem, ako ga ima. Prvo pravilo za njih je:

            "Nemoj nikakav da prijavljujes problem ako NISI SIGURAN."

            Znaci nema "cini mi se".

            Hvala za vrlo dobre i pouzdane informacije koje donosis. Medjutim, ova da Novak jos uvijek osjeca nelagodu u laktu je samo izazvala nervozu i depresiju na forumu.

            Sto znaci da osjeca nelegodu? Nista. To jest moze da znaci svasta.

            1)
            Da otklanjanje koscice nije u potpunosti rijesilo dio problem koji je nastao padom na USO 2015, pa ce trebati nova intervencija.

            2)
            Da ima ocekivanu postoperativnu nelagodu. Kroz nju treba proci stisnutih zuba.

            3)
            Da ima jos jedan problem koji je DEGENERATIVNE prirode.

            3.1)
            Da uopste ne zna gdje je tj. da mora ici iz pocetka. (Duga pauza da bi se ustanovilo koliko je ozbiljan degenerativni problem sada kad je koscica izvadjena, a potom ko zna.)

            3.2)
            Da otklanjanje koscice nije imalo nikakve veze sa degeneratvnim problemom, tj. da mora ici na operaciju za degenerativni problem. Da Novak to zna ali pokusava...

            3.3)
            Da je degenerativni problem minimalan, ali su u straha velike oci.

            Uvjeren sam da je ispravno postupio sto je igrao IW i sto igra Miami. Treba sto je prije moguce da vidi na cemu je, a ako je zdrav da vrati formu. Dosta sam usamljen u tom misljenju.

            --------------

            Konacno, postoji jos jedna stvar. Svjedoci smo da se karijere tenisera produzuje. Federer osvaja slemove iza 35. godine. Ali to nije pravilo. Tek treba da vidimo da li je izuzetak. Novak ce za koji mjesec imati 31 godinu. I tako i tako ulazimo u manje izvjesni period njegove karijere. Mozda ce nas radovati jos godinama (vise od 5) a mozda je pik karijere nepovratno prosao, bilo zbog lakta, djece ili necega drugo. Budite realni i spremni na obadvoje.

            Napisao sam da me u Miamiu ne bi nista iznenadilo. Da budem knkretniji:

            -ne bi me iznenadilo da pobijedi (naravno to ne znaci da mu dajem prevelike sanse za tako nesto)
            -niti bi me iznenadilo da rano ispadne i kaze da o svem mora dobro razmisliti

            Ipak, smatram da su sanse za ovo drugo bitno manje nego za ono prvo.

            Comment


            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
              U petak i subotu su mecevi drugog kola. Posto je od Andersona i Rohusa gubio u petak, ocekujem da igra u petak
              Očekivanje ostvareno, organizatori su potpuno samostalno i bez bilo kakvog pritiska odlučili igraće u petak u dnevnom terminu.
              sigpic

              Comment


              • SK: Novak u Majamiju bez Štepaneka i Agasija

                Uz agente IMG Edoarda i Elenu, sa Novakom će na Floridi biti i Dejvid Daglou, čovek koji je na čelu "Dag Athletic Group" i koji će biti Đokovićev novi fizioterapeut.

                Kako je potvrđeno za Sport klub, Daglou već nekoliko meseci sarađuje sa Đokovićem, a ideja vodilja njegove grupe stručnaka jeste lišavanje bola bez primene lekova uspostavljanjem ravnoteže u telu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Znaci Nole radi na misicnoj masi. To ce potrajati, rezultate mozemo videti tek u drugoj polovini godine ili od iduce sezone.

                  Comment


                  • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                    Znaci Nole radi na misicnoj masi. To ce potrajati, rezultate mozemo videti tek u drugoj polovini godine ili od iduce sezone.
                    Ha, na misicnoj masi.. Da radi on na misicnoj masi dosao bi ovde kod mene na jedan old school training session.. 2 i po zardjala tanjira iz ravnog bench-a x 4 serije k'o od sale, mrtvo dizanje 250 kg, shoulder press 30 kg po bucici, leg press 6 tanjira jer se noge ne preskacu..yeeeeeaaaaaah buddy light weight!!

                    Ovo sto on radi na travi je radila moja baba tokom post operativne rehabilitacije nakon operacije kuka..

                    Moram da prostudiram ovog novog kondicionog, nesto mi je sumnjiv, on i njegove teorije.. Ima premalo followera na instagramu

                    https://www.instagram.com/daviddaglow/
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Comment


                      • Meni je najinteresantniji detalj da je u poslednjem momentu odlucio da igra na MO...hmm...




                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jel prijavio i dubl

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Ha, na misicnoj masi.. Da radi on na misicnoj masi dosao bi ovde kod mene na jedan old school training session.. 2 i po zardjala tanjira iz ravnog bench-a x 4 serije k'o od sale, mrtvo dizanje 250 kg, shoulder press 30 kg po bucici, leg press 6 tanjira jer se noge ne preskacu..yeeeeeaaaaaah buddy light weight!!

                            Ovo sto on radi na travi je radila moja baba tokom post operativne rehabilitacije nakon operacije kuka..

                            Moram da prostudiram ovog novog kondicionog, nesto mi je sumnjiv, on i njegove teorije.. Ima premalo followera na instagramu

                            https://www.instagram.com/daviddaglow/
                            Koliko ima pratilaca na tviteru određuje njegovo znanje?

                            Comment


                            • Da se ispravim, radi na balansu mišićne mase. Kako piše u tekstu, taj radi sa američkim fudbalerima.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                              Comment


                              • U redu, znam da si na to mislio, salim se ja.. Ne treba njemu dodatna misicna masa.. Kondicija je vazna.. trcanje, plivanje, voznja bajsa..

                                Ma ne znam sve mi je nesto cudan ovaj tip, slaze neke face, pravi grimase, nosi kratke soknice, na fb se slika sa polugolim muskarcima... hmmm nesto tu ne stima..
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X