Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ima li negdje snimak kako servira, onaj očaj iz Australije neće ići i ako tako planira dalje onda automatski moram smanjiti očekivanja

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=2gi8ksf9eK0

        Izvoli. Ima 5,6 klipova. Ovaj je za servis. Nije toliko ohrabrujuce al valjda zna covek sta je naumio.

        Comment


        • Servis mu je prava sprdnja..Trenutno Errani ima znatno bolji servis od njega. Slab, neprecizan, ruzan...
          Odgledao sam ova cetriri klipa i sve se ovo moze lepo opisati ovom recenicom koju lik izgovara u cetvrtom klipu (min 2.14)
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Vjerovatno ne moze mijenjati na stari servis, bar ne za sada. No i ovaj novi on moze puno da popravi. U prvom redu preciznost.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ajd bož' pomozi!

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • S' verom u Boga, za Novaka i spas tenisa.

                    Comment


                    • Obzirom na renking nije ni bilo za očekivati neku laganicu od žreba. Težak put za Novaka koji traži puno angažovanje u svakom kolu. Za početak treba biti sasvim zadovoljan time što uopšte igra u indijanskoj pustinji a o izgledima tek nakon uvida u trenutne mogućnosti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Malo sam se iznenadila kad sam procitala da ce ipak da igra IW. Servis koji se mogao videti na snimcima sa treninga nije bio za takmicenje.
                        Ali verujem da Novak i njegov tim znaju sta rade. Srecno Novace, da ti prodje turnir bez bolova i da nam ulijes optimizam za naredne turnire.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Iskreno, meni ovde nista nije jasno. Svaka mu cast kako krije sve zivo.

                          Kad god vidim ovaj steznik na ruci mene boli glava. Servis ono sto sam video na onom treningu je katastrofalan. Briga mene da li ce da prodje ovo ili ono kolo, vec da li je to sanirano ili nije.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Iskreno, meni ovde nista nije jasno. Svaka mu cast kako krije sve zivo.

                            Kad god vidim ovaj steznik na ruci mene boli glava. Servis ono sto sam video na onom treningu je katastrofalan. Briga mene da li ce da prodje ovo ili ono kolo, vec da li je to sanirano ili nije.
                            Jaooo verujem ti.. mora glava da boli...jos kada ti kazem da neki koji su pratili njegove treninge izvestavali da ga na svakih 15 min prekidao da mu masiraju lakat...ja to prerpostavljam da je u okviru terapije...ali ipak
                            I naravno da je najvaznije da je sve to samo ruznaa proslost...ali...



                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Danijel ili Nori, u nedelju.
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Jaooo verujem ti.. mora glava da boli...jos kada ti kazem da neki koji su pratili njegove treninge izvestavali da ga na svakih 15 min prekidao da mu masiraju lakat...ja to prerpostavljam da je u okviru terapije...ali ipak
                                I naravno da je najvaznije da je sve to samo ruznaa proslost...ali...



                                tt

                                Ako mu masiraju stalno lakat onda nemam pojma da li je ruzna proslost. Iako onako servira onda nista nije kako treba.

                                Comment

                                Working...
                                X