Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Sad ukljucite TV i cekajte, sto je sigurno, sigurno je

    z3 compact using Tapatalk
    I ove patike što Rođa nosi na tvom avataru ko dete neko da je dizajniralo, uzelo fluorescentne narandžasti i žuti marker i škrabalo po patikama Možda i jeste, neko od njegovih blizanaca
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sad ukljucite TV i cekajte, sto je sigurno, sigurno je

      z3 compact using Tapatalk

      Treba pitati Novaka na instagramu, aktivan je. Ako iko zna kad igra on zna.
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...ants-more.html
        Veliki pozdrav za ovo britansko tabloidno đubre sa željom da propadnu koliko sutra.
        sigpic

        Comment


        • Daily mail je u rangu Informera Ne treba da te dotice uopste.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ma kao i na svakom GS poslednjih god....tacnije od one dominacije...samo izmisljaju price i smaraju ga na KZN

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Daily mail je u rangu Informera Ne treba da te dotice uopste.
              Poznat mi je renome ovog 'uglednog' đubreta
              Dojadiše, kako već apostrofira mila mi Olja ne može proći slem a da se ne pusti kakav spin ili montira neka afera Novaku.
              sigpic

              Comment


              • Olos treba pocistiti...
                :trazim onu metlu Novak:

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovo sto ste pisale u vezi rasporeda, obe ste u pravu . Na originalnom rasporedu nema nikakvog vremenskog ogranicenja, dok kada se klikne na verziju za stampanje stoji da mec ne pocinje pre 15h po lokalnom vremenu. Inace meni se izgled sajta i kretanje po njemu nimalo ne svidja, ali valjda sam staromodan

                  Sto se meca tice polako me hvata euforija, nadam se da nece biti nikakvih problema i da ce moci da ga odigra bez kocnice. Ocekujem da Jang ispipa Novakov bekhend, pa ako tu nema prodje da se baci na paralelu i forsira forhend stranu i nada se zamoru materijala.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Olos treba pocistiti...
                    :trazim onu metlu Novak:

                    tt
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Laku noc ljudi. Nemojte da se budite pre 05:15, zaista nema potrebe.

                      Spoiler
                      Ne morate ni pre 7am dok ne svane
                      Spoiler
                      Salim se sa ovim spojlerom

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ne. Ova...



                        Samo na njoj pise Novak
                        Ima to cacke negde sacuvano sigurno...


                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                          Ovo sto ste pisale u vezi rasporeda, obe ste u pravu . Na originalnom rasporedu nema nikakvog vremenskog ogranicenja, dok kada se klikne na verziju za stampanje stoji da mec ne pocinje pre 15h po lokalnom vremenu. Inace meni se izgled sajta i kretanje po njemu nimalo ne svidja, ali valjda sam staromodan

                          Sto se meca tice polako me hvata euforija, nadam se da nece biti nikakvih problema i da ce moci da ga odigra bez kocnice. Ocekujem da Jang ispipa Novakov bekhend, pa ako tu nema prodje da se baci na paralelu i forsira forhend stranu i nada se zamoru materijala.
                          Sajt je smesan i u odnosu na prethodne godine mnogo nepregledniji. Kada kazem nepregledniji najvise mislim na zreb.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by pedja147 View Post
                            Laku noc ljudi. Nemojte da se budite pre 05:15, zaista nema potrebe.

                            Spoiler
                            Ne morate ni pre 7am dok ne svane
                            Spoiler
                            Salim se sa ovim spojlerom
                            Dosetio sam se one Sofascore aplikacije, ja je koristim za košarku da me alarmira za mečeve, ali može i za druge sportove, odabere se omiljeni igrač i kad mu počne meč stigne notifikacija.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pre nego što dremnem.. jedna motivaciona za sabajleeee...

                              IDEMOOO NOVAČEEE!!!

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne. Ova...



                                Samo na njoj pise Novak
                                Ima to cacke negde sacuvano sigurno...


                                tt
                                Ima ima 😉


                                Originally posted by miloolja View Post
                                Ma kao i na svakom GS poslednjih god....tacnije od one dominacije...samo izmisljaju price i smaraju ga na KZN

                                tt
                                I pre toga je bilo saplitanje na svakom cosku ali kada su videli da samo jos gore prave sa malim zvrckama "rat" je krenuo kasnije ali im je lepo uzvratio 2014-2015 i 2016 kad je osvojio RG i upisao se u istoriju koji je vec trebao da ima u vitrini ali ratnici nisu dali.
                                Sad je stariji i rovit pa ne moze tek tako da im se sveti na terenu.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X