Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pročitaj ti to Maro ponovo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Pročitaj ti to Maro ponovo.
      Ma Žile šta god napiše treba tumačiti kontra .
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ma Žile šta god napiše treba tumačiti kontra .

        Comment


        • Ma zezaće se s Andreom malo ove godine i moźda dovede nekog čisto da popuni box, dok zapravo sve vreme master plan je da vrati...
          ... da vrati Vajdu, Bekera i tim. Dao im malo voljno godinu-godinu ipo pa onda nazad na posao za da ponove dominaciju.
          Evo u 30 marki kume

          Sent from my SM-G935F using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Problem je sto je uglavnom radio sa velikim serverima.
            Bio je trener Riosa kada je dosao na prvo mesto 1998, i Gonzalesa kada je igrao tenis zivota 2006/07.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Cisto sumnjam da ce Stefanki biti trener.Novak je naglasio da trazi mladog trenera, jer zeli nekoga kome ce on da komanduje i postavlja uslove, a Stefanki nije ta osoba.Mada, ko zna, mozda matori hoce da se zeza za pare, Novaku to i odgovara.Obicna predstava za sponzore, jer mora da se pretvara da hoce da se vrati na vrh, a usvtari, njemu ovo odgovara samo tako...Da li vam je samo palo na pamet koliko ce tek biti odsutan kada dobije drugo dete?

              Comment


              • Kako je tebi Zile dosadno....zavidim ti ponekad, casna rec...

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Saće ga iskida Žile na jutjube

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kako je tebi Zile dosadno....zavidim ti ponekad, casna rec...

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Nije, veruj mi, imam cak i ja mnogo obaveza...

                    Comment


                    • Originally posted by Nesic View Post
                      Saće ga iskida Žile na jutjube
                      Bih, ali nemam bas vremena zbog svirki.

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        Nije, veruj mi, imam cak i ja mnogo obaveza...
                        Ma kako baš sad nemaš obaveza majkoviću, a imao ih onliko sigurno do pre godinu dana.. piiihh breee
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Čovek samo piše stvari koje su vidljive, nzm zašto pišete da mu je dosadno

                          Comment




                          • Eo za optimiste

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Bio je trener Riosa kada je dosao na prvo mesto 1998, i Gonzalesa kada je igrao tenis zivota 2006/07.
                              Znam, zato i rekoh uglavnom
                              sigpic

                              Comment


                              • I jos jedna stvar.Ne trebate da se nadate Novakovom povratku zato sto su se Federer i Nadal vratili.Pod jedan, uopste njihov problem nije bio kao Novakov, ali ni blizu.Ljudi su prolazili kroz povrede, motivacija nikada nije dolazila u pitanje.Pod dva, oni su totalno druge licnosti od Novakove.Njima je bitno da pisu istoriju, da dominiraju i osvajaju najvece titule, a Novaku je bitna ljubav i mir (verujem da Federer i Nadal osecaju mnooogo vecu ljubav i mir od Novaka, a kazacu vam i zasto, to je ono pod brojem tri), stavio je tenis negde na trece, cetvrto mesto u zivotu.Pod tri, Federer i Nadal imaju neuporedivo zdravije okruzenje od Novaka i vecu podrsku.Novakova porodica je ogroman teret za Novaka, koji je uzeo svoj danak, a najvise brat Marko.Mirka vuce svoju decu po hotelima skoro od rodjenja i stavlja karijeru svog muza na prvo mesto, Nadal decko nece brak, niti porodicu dok se bavi profesionalno sportom, niti vidim da mu devojka pravi problem oko toga.Novak je jednostavno upao u zacarani krug gde svima hoce da udovolji.Najvise svojoj zeni i bratu i niko na ovom svetu ne moze da me ubedi da onaj Imaz nije debelo odgvoran sto gledamo zombija na terenu, a ne pravog Novaka, izvini NI, znam da znas mnogo vise od mene o tenisu, ali za ovo smatram da nikako nisi u pravu.Sta ce dalje biti sa Novakovom karijerom?Kako stvari stoje, ako hocemo da budemo realni, verovatno nista lepo.Mozda nekada se poklope kockice, pa osvoji koji masters i eventualno jedan slem, ali sanse za slem su izuzetno male...Jasno je sve obavestio da ce novi trener morati da postuje njegov raspored i prioritete u zivotu i pametnoj osobi to sve govori.Taj pristup tenisu ne donosi nista lepo, videli smo svi kako to izgleda u zadnjih godinu dana.Nadam se da cete procitati ovo i da necete da ignorisete, jer uopste mi nije namera nekoga da nerviram ili trolujem, iskreno sam ovo napisao.Verujte mi, jako zelim da ponovo ustajem u 3 ujutru i gledam kako dominira, uzasno mi to nedostaje, ali treba biti realan i sagledati stvari kakve jesu.On je doneo odluku i nece je menjati, a nama ostaje da odgledamo finis jedne blistave karijere...

                                Comment

                                Working...
                                X