Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Imamo samo jedan ozbiljan i slobodan list Danas. Politika kao i Novosti su u vecinskom vlasnistvu vlade Srbije i pod direktnim uticajem Vucica i njegovih marioneta. Ostalo su tabloidi i zuta stampa.
    Ti odgovori za koga navijaš pa ću da vidim koliko si ozbiljan i slobodan?

    Comment


    • Ako imas dovoljno veliki IQ u sta ne sumnjam iz ovog mozes da zaklljucis koliko sam ozbiljan i slobodan.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Pecke mislio sam na medije koji su čitani/gledani..
        Svaka čast ako ih čitaš..
        Čitane i gledane preskačem i to troskokom a razlog nije teško pogoditi.
        Ovo je moj izbor ozbiljnih koji naravno nisu sasvim objektivni. Zato štrpnem od svakog po malo jer je istina negde u sredini.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Ako imas dovoljno veliki IQ u sta ne sumnjam iz ovog mozes da zaklljucis koliko sam ozbiljan i slobodan.
          Imam veliki hm hm..
          Sto je problem da napises? Ne kapiram.

          Comment


          • Ne hm nego IQ.

            Comment


            • Tužno pijuckaš kafu?

              Pecke
              Politiku čitaš dok pecaš.. ima najviše teksta...Mada ni ona nije kao nekada..
              Last edited by Panchev9; 08-06-17, 17:48.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Tužno pijuckaš kafu?

                Pecke
                Politiku čitaš dok pecaš.. ima najviše teksta...Mada ni ona nije kao nekada..
                Ništa nije kao nekada pa ni Politika. Sentimentalno sam vezan za nju iz mnogo razloga. Jedan posebno izdvajam a to je Gospodin Miroslav Radojčić koji mi svojim tekstovima usadi ljubav prema tenisu.
                p. s. Odosmo potpuno van teme što me primorava na prekid našeg ćaskanja
                sigpic

                Comment


                • Hocete li mi objasniti jednu stvar?

                  Zasto vas toliko tangira sto pisu i pricaju neinformisani, neupuceni, cesto frustrirani a dijelom i nedobronamjerni ljudi?

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Hocete li mi objasniti jednu stvar?

                    Zasto vas toliko tangira sto pisu i pricaju neinformisani, neupuceni, cesto frustrirani a dijelom i nedobronamjerni ljudi?
                    Nije mi to praksa ali ponekad 'bacim pogled' jer me zanima stav nacije a bez pomenutih kao sastavnog dela iste nema punog uvida.
                    Last edited by pecaros; 08-06-17, 19:07.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Hocete li mi objasniti jednu stvar?

                      Zasto vas toliko tangira sto pisu i pricaju neinformisani, neupuceni, cesto frustrirani a dijelom i nedobronamjerni ljudi?
                      To nikada ne čitam, ni kada pobeđuje, jer toliko preterivanja i gluposti tamo ima, a retko ko normalno ili normalan piše na takvim mestima i na kraju da se neko stvarno razume... tako da te komentare obilazim svakako u širokom luku. Ja pričam konkretno o poznatim portalima, novinarima, poznatim "facama", pa je tako onaj gnusan primer za koji si pitao šta je...sa tviter naloga Eurosporta UK. Juče je i RG objavio čišćenje Novaka sa fotkom gde je on na kolenima... itd, itd... ima mnogo neprimerenih komentara, članaka, objava, uostalom Britanci to rade pred svaki i za vreme svakog GS, komentarisali smo ovde mnogo puta.. i za ono tzv. dranje na boyballa i na ostale gluposti za koje bi se uhvati samo da bi ga destabilizovali...e ali tada je pobeđivao..... Sada je isuviše degutantno i otužno.

                      EDIT: O tek sada vidim da si mi odg na onu poruku Pa to nije bilo danas.. verovatno si dodao kasnije.. ok, da vidim šta piše...
                      Na mnogo mesta moram da ti odgovaram
                      Last edited by miloolja; 08-06-17, 19:41.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Danas nisam čitala novine i nisam se javljala na telefon određenim ljudima.
                        Strašno je koliko su ljudi spremni da ispljuju.
                        OK, kritikujte / kritikujmo , ali pljuvačina...

                        Limune , nije tvoje razmišljanje pogrešno,razumem šta želiš da kažeš ali problem je možda u načinu na koji to predstavljaš...
                        Nemoj samo o Pepeu molim te
                        A zapravo suština je u nečemu što je svojevremeno Beker rekao o bavljenju tenisom i teniserima na vrhunskom nivou ( top 10)
                        što sa Novakom nije slučaj.
                        Novaku je tenis na drugom mestu , odmah iza porodice što je apsolutno prirodno i normalno.
                        Problem je što on pokušava da nađe balans između ta dva već godinu dana (i ne uspeva iz ovog ili onog razloga ).
                        A kada bude uspeo to da izbalansira biće ok.
                        I dalje stojim pri tom da treba da sedne, dobro se zamisli i razmisli šta i kako dalje, a kada napravi plan, da lepo okupi novi tim, uzme pauzu od takmičenja i radi...I promeni reket...
                        To je onda posebna prica i polemika oko trazenja balansa tenis/porodica.. Ja iskreno mislim da broj 1 teniser nikako ne moze naci dovoljno vremena i za tenis (i sve sto ide uz njega) i za porodicu (drugacije je bilo samo sa zenom). Malo je 24h.
                        Mozda je moguce, ali tesko, posto ce sa druge strane imati rivale koji se u potpunosti posvecuju samo tenisu.

                        Comment


                        • Covek je preputio prvo mesto jednom Mareju zajedno sa Wtf (coveku koji nije imao ni jedan indor trofej), Vavrinki Uso (coveku koji ne zna da igra na brzim podlogama), dopustio je da Federer osvoji u svojoj 36oj 18 slem (+IM i M). Poklonio jednom tinejdzeru Rim bez ikakvog otpora. Spucao rekordnih 12000 poena i pao na trece mesto. Nadal ima da osvoji 10 RG i vi se pitate zbog cega ga kritikuju.. Gde vi vidite tu "nezasluzenu" pljuvacinu?
                          Last edited by Fića; 08-06-17, 20:11.
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Šta znači "vreme za porodicu"? Muka mi je više od te floskule. Kako ljudi koji rade 10 sati dnevno odvajaju vreme za porodicu. Koji nemaju mogućnost na bilo kakvu pomoć sa strane jer nemaju sredstva da plate. Žene idu na posao, kuvaju, spremaju. Radi se ceo dan, nema se vremena za palamuđenje kao JĐ. Kako oni nalaze vreme za porodicu i još usput rintaju ceo dan.

                            Novak sigurno ne trenira 10 sati dnevno. Žena i dete mogu svuda ići sa njim. Mogu se odmarati zajedno, ići u restoran ili bioskop uveče, legati u isto vreme.

                            Nemojte više "vreme za porodicu" navoditi kao razlog za ovu sušicu. To je najgluplji od svih mogućih razloga. Fed ima četvoro dece i pozamašnu ženu, 36 dina i ambiciju da osvaja najveće turnire kao da je mladić od 20. Sve je u pristupu i podršci žene. Novak ili nema više ambiciju ili nema podršku JĐ. Ako je ovo drugo, jednostavno misija GOAT nije uspela zbog najbanalnijeg mogućeg razloga. Nje pomogla ni situtacija sa Maretom, ali odsustvo JĐ sa većine turnira u poslednjih 12 meseci je glavni razlog.

                            U neku ruku ima logike ta priča "vreme za porodicu" iz razloga što Novak stvarno mora da nađe vreme za nju jer JĐ sa decom neće da se podredi njegovoj karijeri još 3-4 godine.

                            Ako je gubitak ambicije u pitanju onda je to baš nešto što niko nije mogao da pretpostavi da će se desiti već u 29. godini kada je praktično imao auto put do zvanja najvećeg ikada.

                            Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Goku
                              Jelena je pre dve godine izjavila da neće sa sinom da spava po raznim hotelima i pratiti Novaka..

                              Comment


                              • Jos zesca je ona "Zelim da se ostvarim kao licnost, da budem bolji covek". Sta mu to tek znaci? Je l on trenutno los covek? Sta uopste zeli da unapredi? Da dostigne Nirvanu? Kakvo je to samo prodavanje magle. Ne slazem se da je Jelena kriva, jednostavno on nije u stanju da ide do kraja, prosto. Nije on sampion tog kalibra, istrajan i cvrst do te mere.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X