Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam i to, vozač sam i znam kako smeta iako ne nosim sočiva. Ali morao je da reši to pre toga.. imao je šansu, masnu.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Saglasan da je morao a moradoh i ja ukazati da nisu bili ravnopravni u toj situaciji.
      sigpic

      Comment


      • Za sve opravdanje ima(mo)..

        Marija
        Ok.. Pogrešno sam shvatio... To bi bila najbolja moguća vest..

        Comment


        • Ok, onda da ne bi bilo nerazumevanja ili nekog osporavnja, jer ako ja tako regujem pa ih stavljam u egal situaciju... u fazonu isti su uslovi za sve, a koja ga pri tome veoma voli i poštuje, šta li tek drugi rade kada slušaju probleme sa sočivima i Suncem... onda ne bi trebalo o tim stvarima da priča, već da se usredsredi na propuštene šanse koje je imao.

          Ma nek je živ i zdrav, ako bude biće.
          Last edited by miloolja; 22-04-17, 16:03.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Cetvrto finale u sezoni i velika prilika za desetu titulu u MCu.Bilo je i dobrih i losih delova igre, dosta oscilacija, ali je FH iz meca u mec sve bolji i to raduje.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Cetvrto finale u sezoni i velika prilika za desetu titulu u MCu.Bilo je i dobrih i losih delova igre, dosta oscilacija, ali je FH iz meca u mec sve bolji i to raduje.
              Omašio si temu
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Omašio si temu
                Ahahahahahahah, izvinjavam se, slucajno. Prebacite brzo..
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ma nebitno, nego da se ne zapitaš gde ti je post
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Cetvrto finale u sezoni i velika prilika za desetu titulu u MCu.Bilo je i dobrih i losih delova igre, dosta oscilacija, ali je FH iz meca u mec sve bolji i to raduje.
                    Ehhhh kamo sreće
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ehhhh kamo sreće
                      Prebaci post, kakav blam..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ja mislm NI da je cacanin dovoljno veliki da može sam da mi odgvori ili kontrira, nije mu potrebna podrška, da ne kažem drveni advokat i tumač nečega što je napisano vrlo slično, ali drugačijim jezikom i tonom..

                        Da ne pričam da moj post nisi ni porčitao, jer pišeš isto ono što sam i ja, odnosno kontiraš mi i kritikuješ na isto

                        A ovo poređenje sa Vladanom ne znam da li da smatram da je neka packa, uvreda ili nešto treće loše, pošto vidim da je to nešto što nije dobro, iako veze sa Vladanom nema, a da opet nisi pročitao šta sam napisala. Mislim ružno malo ovo fetiš i to.
                        A ako vi vidite da ja kritikujem Novaka ko neki što rade, ako je ovo uopšte i kritika, onda nek ide sve dođavola, ne treba ni da dolazim ovde više.

                        Moj mlađi bratanc poredi svoj kub kada izgubi, odnosno sa klubom koji je pobedio njegov, isto kao što je poredio cacanin sa Kverijem, meni je to pomalo neozbiljno, jer se po svaku cenu traži opravdanja za Novaka... i kad ima i kad nema smisla. Kao sram nas bilo kako smemo da ga kritikujemo valjda to li je, šta znam, pa kada sam već pomenula bratanca koga sam ja odgajala i podigla takoreći i on isto dobije kritiku kada je zasluži, retko doduše, al je dobije. Zašto bi Novak bio izuzetak, pričam o sebi naravno, jer svako ima svoj pogled na svet i razumevanje istog.

                        A da ne umete da kontirrate i da debatujete sa nekim ko ne misli isto, to stoji. Odmah neka drama, ja ne mogu više ovo i sličnog tipa ili odmah neke klasifikacije, ti si ovakav-ovakva ili onakav-a. Ne samo ovde u NĐ temi, već generalno.
                        Procitao sam tvoj post. Cinjenica, da si pomislila da nisam govori koliko si povrijedjena. Ocigledno se nismo razumjeli. Zao mi je sto si sve to shvatila tako. Moj post je bio:

                        @Olja,
                        Uvijek na nivou! Lojalna i decentna iako bi najradje psovala. Napad na cacanina mi kaze koliko je sati. Samo nemoj previse jer ces poceti da licis na Vladana.
                        Da li se ovo moze protumaciti kao neki napad an tebe? Tim vise sto sam za cacanina napisao:

                        Nesalomi cacanin ostaje isti. Neka zavjera je u pitanju. Sad kao po zavjeri svi dobro igraju protiv Novaka. To nije Gofanu pomagalo kad je Novak igrao top. Svejedno cacaninu za dosljednost
                        .

                        Znaci da se u osnovi slazem sa onim sto ti pises ali to dozivljavam kao salu a ne nesto previse ozbiljno.

                        Ponavljam, ako si to shvatila kao napad na tebe onda mi je zao. Izvinjavam se. I naravno spreman sam dati dodatna objasnjenja ali samo u pp.

                        Ocigledno da komunikacija na forumu nosi povecani rizik nerazumijevanja. Nesto sto sam ja napisao polusaljivo ti shvatila ozbiljno. Opet, isto se meni desilo. Nesto sto je Pancev napisao saljivo ja sam shvatio ozbiljno.
                        Last edited by NI; 22-04-17, 17:34.

                        Comment


                        • Ma sve je u redu, ne uzimmam ja tebi ništa za zlo, samo sam malo bila iznenađena. Ali kao što sam mnogo, mnogo puta rekla, nerazumevanja i pogrešnog shvatanja imamo i u realnom, ovde u virtuelnom pogotovu. No, dok deca nisu besna...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Olja,



                            Kao sto rekoh:

                            Uvijek na nivou! Lojalna i decentna.

                            Comment


                            • Novakovo otvoreno pismo za #nolefam
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Tu sam...
                                Olja, Olja... taman posla da treba svi da tapsu a da ne kritikuju Novaka, nisam taj tip ali ljudi moji ako se preteruje "van" ne mora valjda i u fan temi.
                                Ja sam ubedjen a vidim i Marija se jednim delom slaze... jedem se sto mu MALO FALI, veoma malo da opet bude zver.
                                Zasto Novak uvek mora da bude TOP i kad nije u formi top kao poslednje vreme da bi igrao 1/2 F i osvajao!!! Pogledajte bre zrebove koje dobija covek i termine poslednje vreme, igra poslednji mec, iscrpljujuci nema 20 sati odmora sutradan pretposlednji mec.
                                Kroz celu karijeru covek nije imao ni upola beneficija kao VELIKA DVOJKA.

                                Kad sam napisao ne mogu vise da nemam snage mislio sam na sebe licno, iscrpeo me jucerasnji mec i mnogo iscedio psihicki.
                                Kako se bre sve crta koja bre vise teorija zavere... CINJENICE pominjem godinama pa i juce.


                                Novak ima snage, Novak ima jako puno treninga i kondicije u nogama ali Novaku samo malo treba, protiv najvecih sampiona neki mec.
                                Pa ubedjen sam da bi danas prosuo Nadala.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X